0

WWE 2K19 Download PC – Pełna Wersja – Pobierz na PC

WWE 2K19 Download PC

WWE 2K19 PC

161,18zł - 27%
Kup Grę

WWE 2K19 Download PC - Pełna Wersja - Pobierz na PC

WWE 2K19 Download PC:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

WWE 2K19 Download PC , czyli instalator do popularnej gry wrestlingowej. Gra ta bazuje na licencjach federacji WWE i NXT przez co gwarantuje najwyższy poziom jakości i realności chwytów. Zanim jednak przejdziemy do głębszej analizy mechaniki gry zajmijmy się tym jak działa nasz instalator. Został on bowiem zaprojektowany na bazie naszych wcześniejszych produktów, co oznacza, że jest on prosty w obsłudze. Instalacja gry WWE 2K19 sprowadza się do wybrania ścieżki instalacji gry oraz preferowanej wersji językowej. Instalator WWE 2K19 Download działa na każdym systemie operacyjnym przez co nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania czy sterowników. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie tworzenia instalatorów i od wielu lat dostarczamy naszym fanom najnowsze produkcje zaraz po ich premierze. Jeżeli jeszcze nam nie zaufałeś to koniecznie zapoznaj się z naszymi poprzednimi instalatorami, które odniosły większe lub mniejsze sukcesy na całym świecie!

Fabuła gry

WWE 2K19 to gra sportowa o tematyce wrestlingowej za której produkcją stoi studio Yuke’s, czyli studio, które na swoim koncie ma już poprzednie części serii oraz UFC Undisputed. Gra swoją premierę ma 9 października na platformie STEAM. Fabuła gry głównie sprowadza się do walki z kolejnymi przeciwnikami by wspinać się w rankingu i stać się najpopularniejszym zawodnikiem. Pamiętajmy, że w tym wszystkim nie liczy się tylko zwycięstwo, ale także styl w jakim wygrywamy bądź przegrywamy. Warto grać pod publikę i sprawić by widzowie nas pokochali co stanowczo podniesie naszą wartość a kolejne walki będą z coraz cięższymi zawodnikami to kwestia czasu.

Mechanika gry

W WWE 2k19 poznajemy nowych zawodników, ale także nowe kombinacje. Walka odgrywać może się na ringu lub też za nim. Wyrzucić możemy przeciwnika z ringu i walczyć z nim bliżej publiczności. W nowej części poznamy wiele nowych ataków w tym specjalnych. Podstawowe ciosy, rzuty i chwyty mogą nie wystarczyć, dlatego ataki specjalne to coś co sprawia największą przyjemność widzom. Warto poznać wszystkich zawodników i ich sekrety by wykorzystać je w kolejnych starciach. Pamiętajmy, że gra korzysta z licencji federacji WWE I NXT przez co realizm walki jest na najwyższym poziomie. W tym wszystkim najpiękniejsze jest to, że do naszej dyspozycji mamy zawodników, którzy nie są najpopularniejsi na świcie. Zagrać możemy tutaj zawodnikiem, który na swoim koncie ma same porażki, ale jest uwielbiany przez publikę, ale także zagramy najpopularniejszymi wrestlerami. Warto nadmienić, że możliwe są dodatki do gry, które uzupełniałby bazę zawodników o kolejne nazwiska i charakterystyczne super umiejętności.

WWE 2K19 Download PCWWE 2K19 Download

WWE 2K19 Pełna Wersja PC

WWE 2K19 Download PC – Pełna Wersja – Pobierz na PC Tryby gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Tytuł oferuje możliwość gry w trybie dla pojedynczego gracza oraz dla wielu graczy. Twórcy zapowiedzieli powrót bardzo lubianego trybu MyCareer. Tryb ten pozwala wybrać jednego zawodnika po czym wspinać się w rankingu federacji. Następstwem wysokiej pozycji oczywiście są ogromne pieniądze i sława. Kolejny tryb, w którym będziemy mogli zmierzyć się umiejętnościami z innymi graczami jest tryb Road to Glory. Odpowiednia liczba zwycięstw może nas zakwalifikować do zawodów, które emitowane mogą być w telewizji. Pamiętajmy także o możliwości gry w trybie podzielnym na wspólnym ekranie. Pozwoli nam to rywalizować ze znajomymi bez konieczności posiadania stałego łącza internetowego. Tryby te pozwalają nam cieszyć rozgrywką na najwyższym poziomie przez wiele godzin. Wszystkie te tryby dostępne są przy korzystaniu z naszego oficjalnego WWE 2K19 Download PC .

Kwestie techniczne

Pobierz WWE 2K19 Download tak samo jak gra – działa na ulepszonym silniku, który mieliśmy okazje poznać w poprzedniej części WWE 2K18. Oprawa graficzna robi ogromne wrażenie, animacje są dopracowane. Ruchy zawodników odwzorowane z największą starannością dzięki czemu zobaczymy najpopularniejsze chwyty, które podbiły serca fanów serii. Dodatkowo także warto zwrócić uwagę na identycznie odwzorowane modele zawodników. Ścieżka dźwiękowa, jaką uświadczymy podczas rozgrywki w WWE dodaje grze charakteru i dynamiki. Niestety gra z uwagi na oferowaną szatę graficzną ma dosyć wysokie wymagania. Nie należy się tym jednak przejmować i należy spróbować zainstalować grę nawet na słabszym sprzęcie. Odpowiednia manipulacja opcjami grafiki i interfejsu może stanowczo poprawić wydajność gry.

Wymagania minimalne WWE 2K19 Pełna Wersja :

 • Procesor Intel Core i5-3550 3.3GHz lub AMD FX-8150
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 670 lub AMD Radeon HD 7850
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane WWE 2K19 Download :

 • Procesor Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz lub AMD FX-8350
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 970 4GB lub AMD Radeon R9 290X
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

 

 • WWE 2K19 Download PC
 • WWE 2K19 Pełna Wersja
 • WWE 2K19 Do pobrania
 • Download WWE 2K19 Pełna Wersja PC
 • WWE 2K19 Recenzja

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *