9

WWE 2K15 Download PC Pełna Wersja | WWE 2K15 Full Game Download

WWE 2K15 [DOWNLOAD] [PC]  [FREE] [FULL] [PobierzGry24.pl]

mirror-DOWNLOADHeroes of Might and Magic III HD Edition Pełna Wersja DownloadKliknij i zobacz <————— Nasze Pliki są czyste zobacz!

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

WWE 2K15 Download WWE 2K15 Full Game Download

Drodzy państwo, nadszedł czas obić komuś gębę… WWE 2k15 już jest i nie możemy ochłonąć z zachwytu najnowszą bijatyką studia 2K Games (jest ona częścią koncernu o nazwie Take-Two interactive, który w drodze nabycia przejął prawa od poprzedniego wydawcy gier z serii WWE, czyli powoli upadającego THQ).

Premiera WWE 2K15 Download zaplanowana została na 28 kwietnia 2015 roku zarówno w USA, w Polsce jak i na świecie. Najnowsza edycja tej szalenie popularniej gry sportowej, której głównym targetem jest dosyć kontrowersyjna lecz przysparzająca mnóstwo rozrywki dyscyplina sportu, czyli wrestling. Pierwsza odsłona serii WWE, czyli WWE Raw miała miejsce w roku 2002, jeszcze pod banderą studia THQ. W 2013 roku, ze względu na marną sytuację finansową THQ, prawa do tworzenia kolejnych tytułów serii przejęła spółka o nazwie Take-Two Interactive, a wykonawcą kolejnych części gry była spółka-córka o nazwie 2K Games, która współpracowała wraz ze studiami Yuke’s oraz Visual Concepts (ta ostatnia ekipa, to autorzy między innymi dobrze znanego fanom koszykówki tytułu NBA 2K).

Zanim przejdziemy do rozgrywki w WWE 2K15 opowiemy Wam trochę o wymaganiach tejże gry. Jest ona dosyć wymagająca, jednakże jeśli jesteś graczem to na bank masz sprzęt, który pozwoli Ci zagrać w najnowszą bijatykę autorstwa 2K Games. Aby pograć w WWE 2K15 na najwyższych ustawieniach i maksymalnie wykorzystać możliwości graficzne jakie daje gra, należałoby odpalić ją na sprzęcie wyposażonym co najmniej w procesor Intel Core z serii i5-3550 o taktowaniu 3.30 GHZ, 8 GB pamięci RAM, oraz kartę graficzną GeForce GTX 570 z 1 GB lub lepsze.
Jeśli nie masz takiego sprzętu, to nie musisz się martwić, bo będziesz mógł zagrać także na podzespołach z trochę niższej półki, oczywiście kosztem doświadczeń wizualnych. Minimalne wymagania WWE 2K15 to: procesor Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz, 4 GB pamięci RAM oraz karta grafiki na poziomie GeForce GTX 450 z 1 GB RAM.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to WWE 2K15 jest swoistym połączeniem najlepszych cech jej poprzedników z kilkoma nowinkami, które bardzo pozytywnie wpływają na grywalność tej produkcji. Najważniejsze ulepszenia względem poprzednich części z serii WWE dotyczą realizmu w grze. Oprócz tego trzeba przyznać, że autorzy gry postarali się aby (dot. wersji na PC oraz konsole ósmej generacji) popularni fighterzy występujący w grze byli możliwie jak najbardziej podobni do swoich prawdziwych odpowiedników.

WWE 2K15 Download Tutaj! Jak Pobrać Grę ? Poniżej:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Pobranie WWE 2K15 z PobierzGry24.pl to pestka. Wystarczy przeczytać poniższe instrukcje i postępować według nich aby już dziś cieszyć się w rozgrywką zupełnie za free.
1. Najpierw kliknij przycisk DOWNLOAD umieszczony bezpośrednio w tym poście i poczekaj aż instalator zapisze się w całości na Twoim dysku twardym.
2. Następnie uruchom instalator i postępuj według wskazówek podanych na ekranie. Proces instalacji nie powinien zająć Ci dłużej niż 5 minut, a w jego czasie zostaniesz poproszony o (darmową) aktywację gry. Pozdrawiamy i życzymy owocnej rozgrywki, PobierzGry24 Team.

PobierzGry24.pl

9 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *