2

Worlds of Magic Download Pełna Wersja PC | Worlds of Magic Full Version Download

Worlds of Magic [PC] [FREE] [FULL] [PobierzGry24.pl]

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Heroes of Might and Magic III HD Edition Pełna Wersja DownloadKliknij i zobacz <————— Nasze Pliki są czyste zobacz!

Worlds of Magic Download Pełna Wersja PC Worlds of Magic Full Version Download

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Tak, tak… to znowu my! I znowu mamy dla Was nie lada gratkę! Ktoś z Was domyśla się co to może być? Podpowiemy, że jest to strategia w formule 4X, czyli polegająca na następujących aspektach: Eksploracji, Ekspansji, Eksploatacji i Eksterminacji. Świat gry to świat fantasy a cały projekt gry został stworzony i ziszczony w studiu Wastelands Interactive, chociaż dająca inspiracje, swoją drogą chyba już kultowa, odsłona pod tytułem Master of Magic była autorstwa ekipy z Microprose a ludzie z Wastelands Interactive postanowili ożywić trochę legendę tej starej, klasycznej strategii.

Wiecie już co to takiego? Jeśli nie, to nie będziemy dłużej Was trzymać w nieświadomości bo, choć bywa ona czasem błoga, tym razem jest to coś, na co wielu z Was czekało miesiącami. Przywitajcie się z Worlds of Magic – świetnym tytułem spod ręki polskiego developera o nazwie Wastelands Interactive – ich głównym zakresem są właśnie gdy strategiczne, a najpopularniejsze tytuły, które wyszły z ich studia to np. World War 2: Time of Wrath czy Strategic War in Europe.

W Worlds of Magic walczymy o dominacje w świecie fantasy. Uniwersum dostępne w grze jest generowane losowo z kilkudziesięciu dostępnych planów (jest to coś na wzór znanych nam wymiarów). Losowość w procesie generowania mapy i mnogość możliwych alternatyw sprawia, iż gra za każdym razem sprawia wrażenie niepowtarzalnej.

Worlds of Magic Download Pełna Wersja PC | Worlds of Magic Full Version Download

Worlds of Magic Download Pełna Wersja PC Jak Pobrać:

Jak już wspominałem wcześniej, rozgrywka w Worlds of Magic to tzw. cztery E (ang. 4X: eXplore, eXpand, eXloat and eXterminate). Zadaniem gracza jest rozwijanie zaplecza surowców, rekrutacja jednostek, rozwijanie technologii i w końcu podbój pobliskich terytoriów wroga. Aby wygrać, nie trzeba koniecznie walczyć. Można też np. zdobyć przewagę nad wrogiem dominując go gospodarczo i politycznie – co moim skromnym zdaniem daje dużo więcej satysfakcji niżeli otwarta wojna, która też potrafi być zaskakująca.

Po pierwsze – znajdź a potem kliknij w przycisk o nazwie „DOWNLOAD”. Znajduje on się bezpośrednio w tym poście. Po wybraniu mirrora Twoje pobieranie rozpocznie się automatycznie.
Po drugie – kiedy pobieranie zakończy się pozytywnym rezultatem to rozpakuj pobrane archiwum i następnie uruchom zawarty plik .exe – instalator gry.
Po trzecie – postępuj według informacji znajdujących się na ekranie, instalator przeprowadzi Cie przez proces pobierania, instalacji oraz aktywacji gry.
Po czwarte – Cały proces może potrwać około 10-15 minut a pasek postępu może się na chwile zatrzymywać – nie przejmuj się tym, wszystko powinno być dobrze.
Po piąte – w momencie w którym instalator zakończy prace, będziesz mógł zacząć grać w Worlds of Magic, życzymy więc wielu godzin wspaniałej zabawy! PobierzGry24.pl Team.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *