World of Tanks Download
Pełna Wersja Symulatory

World of Tanks Download PC Za Darmo

World of Tanks Download PC Za Darmo

World of Tanks Download - Mirror

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

World of Tanks Download to najnowsza gra przygotowana przez Wargaming . Oferuje on pełny dostęp do wyżej wspomnianej produkcji. Przygotowana opcja ma za zadanie przygotować nam w pełni odblokowaną wersję gry, która charakteryzuje się dostępem do wszelkich możliwych trybów, opcji oraz innych dodatków. To wszystko właśnie otrzymujesz wraz z powyższym linkiem . Dlatego nie czekaj ani chwili dłużej, sprawdź już teraz przygotowaną ofertę i wciel się w dowódcę jednego z wielu wozów bojowych już dziś!

World of Tanks Download PC Za Darmo

Pomimo swojej leciwości, World of Tanks to produkcja charakteryzująca się niezwykle bogatym światem oraz ogromnymi możliwościami. To właśnie z tego powodu WoT bije rekordy popularności i jest najczęściej włączaną grą typu MMO na świecie. To właśnie do World of Tanks należy rekord największej ilości użytkowników aktywnych w tym samym momencie na serwerze. Sprawdź więc tę grę już dziś i wypróbuj World of Tanks Za darmo!

World of Tanks Za Darmo
World of Tanks Pobierz

Fabuła gry World of Tanks Download

Bardzo trudno o fabułę w grach typu Massive Multiplayer Online. Warto jednak zauważyć, że z uwagi na zastosowany model gry free-to-play, ta sieciówka gra łącząca w sobie elementy zręcznościowe oraz realistyczne przyciągnęła wielu fanów. Jak możemy się domyślać, wcielamy się tutaj w dowódcę czołgu, czyli ciężkiego wozu bojowego. Nasze zadanie jest jedno – wyeliminować wszystkie jednostki, które znajdują się po przeciwnej stronie mapy.

Gra wykorzystuje system bitew, gdzie jednocześnie dołączy do nas aż 29 innych użytkowników w standardowym trybie bitwy. Jeśli jednak pragniemy grać nie samotnie, a z kolegami, to warto przemyśleć dołączenie do trzyosobowej drużyny i wspólnie ze znajomymi stoczenie walki z innymi przeciwnikami. Instalator World of Tanks Download PC już czeka, tak więc nie trać ani chwili swojego czasu i przetestuj dostępną już dziś ofertę! 

Rozgrywka

W WoT będziemy kontrolować czołg z perspektywy trzecioosobowej. Po wybraniu jednego z licznych czołgów i znalezieniu odpowiednich przeciwników i towarzyszy broni, menu przeniesie nas na wygenerowaną mapę, gdzie kierować będziemy poczynaniami naszego wozu. Gra w ten sposób łączy w sobie elementy akcji i zręcznościówki. 

Jednakże, aby w odpowiedni sposób zaatakować przeciwnika oraz wygrać pojedynek z innym czołgiem, musimy zająć właściwą pozycję, wykorzystać przewagę wysokości oraz flankować wrogów. Oznacza to, że ma w sobie też elementy strategii. WOTs Download to najlepszy sposób, na przetestowanie to na własną rękę!

Kolejną ciekawostką związaną z grą jest wprowadzenie elementów RPG. Za każdym razem jak walczymy z przeciwnymi jednostkami bojowymi, nasz własny czołg może ulec zniszczeniu. Oznacza to, że wymaga on naprawy. To kosztuje, więc należy w jak największych ilościach zdobywać walutę w grze, a mianowicie kredyty. 

Dodatkowo warto zaznaczyć, że w grze pojawiają się modyfikacje oraz drzewka technologiczne, a więc zdobywanie doświadczenia oraz odblokowywanie kolejnych ulepszeń do naszych czołgów jest niezwykle istotne. Ta mnogość opcji i gatunków umieszczona w jednej grze z bardzo prostym i przejrzystym interfejsem sprawiła, że każdy pokochał produkcję i do dziś w nią zacięcie gra.

Skoro mowa o czołgach, to nie sposób pominąć tak istotny fakt, jak ich ilość oraz podział na klasy i rodzaje. W grze World of Tanks nie mogło zabraknąć bardzo rozbudowanego systemu, który to odpowiada za podział czołgów.

Bardzo łatwo można się domyślić, że największa grupa wozów pochodzi z okresu II Wojny Światowej. Co ciekawe, producenci postarali się o ich bardzo realistyczne odwzorowanie, co jeszcze bardziej zwiększa poczucie realizmu. Twórcy poszli jednak o krok dalej i przygotowali dla nas bardzo dobrze przygotowane projekty oraz czołgi konceptowe, które niestety nie pojawiły się w fabrykach. Nie zmienia to jednak faktu, że ich wierne przedstawienie ma niezwykle istotny wpływ na samą rozgrywkę. 

W celu jednak jej zbalansowania, poszczególne atrybuty jednostek zostały dostosowane do wymagań gry. Do naszej dyspozycji jest ponad 450 maszyn, które to pochodzą nie tylko z obszarów radzieckich i niemieckich. Możemy także spotkać maszyny amerykańskie, brytyjskie, francuskie, włoskie, chińskie, japońskie, a nawet szwedzkie, czechosłowackie czy oczywiście polskie. World of Tanks Download za darmo to najlepsza opcja dostępna już dziś! 

World of Tanks Download PC
World of Tanks Free Download

Mechanika gry World of Tanks Free Download

World of Tanks Download - Mirror

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Na samym początku rozgrywki otrzymujemy pojazdy pierwszego poziomu, które to są bardzo proste w obsłudze i niezbyt mocne. Jednakże, mają one swoje własne drzewka technologiczne, które przedstawiają wszystkie z poszczególnych krajów. To pozwala nam na rozwijanie poszczególnych maszyn i odblokowywanie coraz to nowszych i mocniejszych czołgów. 

Gra gwarantuje nam ulepszanie wszystkich części, w tym silnika, wieżyczki, zawieszenia, działa, czy nawet systemu radiowego. Gdy już tylko wszystko skonfigurujemy, to będziemy mogli rozpocząć bitwę.

Na polu sterowanie jest bardzo intuicyjne, aczkolwiek wymaga nieco doświadczenia w celu opanowania podróżowania tym czołgiem do perfekcji. Jeśli skorzystasz z World of Tanks Do pobrania , to już dziś będziesz mógł zweryfikować swoje umiejętności prowadzenia tych ciężkich pojazdów.

Gra ma wbudowany wysoki realizm zniszczeń, co przekłada się bezpośrednio na odczucia z produkcji. Warto także pamiętać o tym, że w tytule istotna jest możliwość niszczenia środowiska do bardzo dużego stopnia, co przełoży się na możliwość okrążenia przeciwnika. 

Podczas walk w World of Tanks musimy uważać na ataki wrogów. Balistyka pocisków odgrywa tutaj kluczową rolę. Jeśli staniemy bezpośrednio przodem do wroga mając przewagę wysokości, to z uwagi na odpowiedni kąt jego pociski nie będą tak destruktywne, jak nasze. Jeśli jednak podczas walk nasz czołg będzie mocno uszkodzony. 

Wymagania gry oraz końcowe informacje

Skorzystaj z World of Tanks Za Darmo Download już teraz i zobaczysz na własnej skórze jak poważne mogą być uszkodzenia. Niejednokrotnie doprowadzą do uszkodzenia modułu komunikacji, przez co nie będziemy mogli wezwać pomocy. O ile fakt ten nie wpływa na naszą skuteczność bojową, tak brak mocy w silniku czy zniszczenie gąsienic już poważnie może doprowadzić do osłabienia naszych możliwości.

Czołgi nie są jednak pustymi pudełkami bez siły żywej. Wewnątrz znajdują się operatorzy, którzy to mają za zadanie skutecznie operować wszystkimi mechanizmami. Jeśli zostaną ranni, to spadnie ich wydajność. To dlatego tak istotne jest przygotowanie ekipy do kolejnej wyprawy. Zapoznaj się z wymaganiami i sprawdź już teraz co ciekawe ma do zaoferowania World of Tanks! 

Wymagania minimalne dla gry World of Tanks :

 • Procesor Intel Pentium Dual Core E6500K 2.93GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
 • Grafika GeForce GT 440 v3 lub Radeon HD 6670 v2
 • Pamięć 2 GB
 • System Win Xp 32
 • DX 9
 • 16 GB miejsca na dysku.

Wymagania rekomendowane dla gry:

 • Procesor Intel Core i5-3330 3.0GHz lub AMD Phenom II X4 975
 • Grafika GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7850
 • Pamięć 4 GB
 • System Win 7 64
 • DX 9
 • 30 GB miejsca na dysku. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *