7

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia Download DLC PC | The Witcher 3 Hearts of Stone DLC

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia Download DLC PC

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia Download Informacje na temat dodatku oraz link do pobrania:

Witamy wszystkich zapalonych graczy! Chyba każdy z Was, nie tylko fani Wiedźmina, czekacie na Dodatek do ostatniej części. Będzie to niesamowite rozszerzenie, na którego przejście będziecie musieli poświęcić całkiem sporo czasu, ale to dobrze, długie jesienne wieczory powoli się zbliżają, jest to zatem świetna okazja, do rozpoczęcia przygody z Wiedźmin 3: Serca z Kamienia DOWNLOAD, tym bardziej że już zaraz ta gra może wylądować na waszych komputerach! Jedyne co musicie zrobić to zapoznać się z opisem naszego instalatora, wymaganiami gry i nacisnąć przycisk odpowiedzialny za ściąganie.
Nasza strona może poszczycić się tym, że wszystko, co od nas pobierzecie działa w 100%, ale o tym najlepiej wiedzą gracze, którzy odwiedzają nas cały czas.

Najpierw chcielibyśmy się podzielić naszymi wrażeniami z gry, bo jak sami dobrze wiecie, zanim udostępniliśmy Wiedźmin 3 Serca z Kamienia Download Wam, musieliśmy dokładnie sprawdzić instalator, oraz zainstalowaną za jego pomocą grę. O tym, że wszystko świetnie działa, możemy Was zapewnić już teraz!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Instalator należy rozpakować i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Heroes of Might and Magic III HD Edition Pełna Wersja DownloadKliknij i zobacz <————— Nasze Pliki są czyste zobacz!

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia Download Wiedźmin 3 Serca z Kamienia Pobierz

Od razu chcemy wspomnieć, że w dodatku oczywiście wcielamy się w postać Geralta, zmienia się tylko zadanie główne, jakie przed nami stoi. Będziemy musieli zająć się eliminacją nieśmiertelnej postaci. Umożliwi nam to wykonywanie szeregu zróżnicowanych zadań, nad którymi będziecie musieli trochę posiedzieć. W kwestii nowości w tej części możemy spodziewać się oczywiście nowego wyposażenia oraz broni, a co najważniejsze, pojawią się nowe wybory i ich konsekwencje, a nawet nowe możliwości romansu. Nam osobiście, udostępnienie kilku nowych zadań i odświeżenie i tak nowej trójki, bardzo przypadło do gustu, z całą pewnością, jest to część, którą po prostu trzeba mieć w swojej kolekcji.
Dodatek zapewni Wam zabawy na ponad 10 godzin. Aby uruchomić ten dodatek, będziecie potrzebowali podstawowej wersji Wiedźmina 3. Może Was również zainteresować to, że będziecie mogli zagrać w dodatek, bez względu na to, czy przeszliście już podstawową wersje, czy nie.

Jeżeli jest to Twoja pierwsza wizyta na naszej stronie, to bardzo się cieszymy, ponieważ oznacza to, że nasze produkty trafiają do coraz większego grona odbiorców. A my postaramy Ci się krótko opowiedzieć o naszej stronie oraz instalatorach, które możesz na niej znaleźć. Najważniejsze jest to, że są one naprawdę proste w obsłudze, oraz to, że pozwolą Ci one w mgnieniu oka znaleźć się w świecie gry. Po ściągnięciu instalatora otworzy Ci się proste okno instalacyjne, z którego zainstalujesz pełną wersję Wiedźmina 3: Serce z kamienia w polskiej wersji językowej. Nie będziesz musiał również kopiować cracka, ponieważ skopiuje on się sam w czasie instalacji. Jedyne co musisz zrobić to usiąść wygodnie w fotelu i przygotować się na masę przygód, jakie czekają Cię w tej części Wiedźmina.

Wiedźmin 3 Serca z Kamienia Download Wymagania Gry:

Jeżeli jesteś zdecydowany na skorzystanie z Wiedźmin 3: Serca z Kamienia Pobierz to świetnie, teraz sprawdź tylko wymagania sprzętowe:

Rekomendowane:
– Procesor Intel Core i7-3770 3.4 GHz lub AMD FX-8350 4 GHz
– 8 GB pamięci RAM
– Karta grafiki 2 GB GeForce GTX 770 lub 4 GB Radeon R9 290
– 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym
– System operacyjny Windows 7/8/8.1 64-bit
Minimalne:
– Procesor Intel Core i5-2500K 3.3 GHz lun AMD Phenom II X4 940 3.7 GHz
– 6 GB pamięci RAM
– Karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub Radeon HD 7870
– 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym|
– System operacyjny Windows 7/8/8.1 64-bit

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

7 Comments

    • Jest płatny jednorazowo 10 zł i otrzymujecie państwo pełna w niej odrazu wszystkie dodatki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *