5

Wiedźmin 3 Krew i wino Download DLC PC

WIEDŹMIN 3 DZIKI GON PC POBIERZ

WIEDŹMIN 3 DZIKI GON EDYCJA GRY ROKU PC STEAM

12,99zł - 56%
Kup Dostęp

Wiedźmin 3 Krew i wino Download DLC Informacje o najnowszym dodatku oraz wymagania:

Witaj! Mamy ogromną przyjemność pochwalić się najnowszym dodatkiem do legendarnej już na całym świecie gry! Już teraz możesz skorzystać z Wiedźmin 3 Krew i wino Download Mamy nadzieję, że spora część z Was ucieszyła się z tego faktu. Jeśli chodzi o stworzenie tego instalatora, to był to dla nas priorytet, ponieważ zdawaliśmy sobie sprawę, że jest to dodatek dla Was wszystkich bardzo ważny. Oczywiście o jego detalach dowiesz się w późniejszej części tekstu, natomiast już teraz chcielibyśmy Cię gorąco zachęcić do jego pobrania.

Wiedźmin 3 Krew i wino Download

Nie martw się o nic i zacznij wiedźmińską przygodę z nowym dodatkiem już teraz, ponieważ jego instalacja nie zajmie Ci długo. Zaraz po kliknięciu w Wiedźmin 3 Krew i wino Download, rozpocznie się pobieranie instalatora, a potem wszystko poleci automatycznie. Ty tylko będziesz musiał wybrać miejsce na dysku gdzie ma zostać zainstalowany dodatek do gry i gotowe! Pamiętaj, że z tego dodatku możesz skorzystać tylko jeśli będziesz miał wersję podstawową Wiedźmina 3. Co najważniejsze, ten dodatek działa zarówno z oryginalną wersją gry, jak i z pobraną z Internetu. Zatem bez względu na to, skąd pochodzi wersja podstawowa, bez żadnych obaw możesz skorzystać z Wiedźmin 3 Krew i wino Download. Posiadamy ogromne doświadczenie w tej branży, więc możesz nam zaufać. Nam oraz naszym produktom, nie tylko dlatego, że są proste w obsłudze, ale również dlatego, że są bezpieczne. Pamiętaj o tym, że dla nas najważniejsze jest to, abyś był zadowolony z tego, co pobierasz z naszej strony. Tym razem również nie będziesz musiał kopiować pliku Crack, klucz CD nie będzie wymagany, oraz nie będziesz musiał edytować, ani ściągać dodatkowych plików do gry. Daje to niesamowitą wygodę, ponieważ niedoświadczeni gracze, mogą korzystać z naszej strony, bez obawy, że nie poradzą sobie z instalacją gry.

Wiedźmin 3 Krew i wino Download Link oraz trailer poniżej:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dzięki temu dodatkowi fabuła w Wiedźminie zostanie wydłużona o dodatkowe kilka godzin z uwagi na to, że do mapy gry została dodana nowa krainie – Touissant, z pozoru spokojnemu miejscu, nie grozi zagrożenie, co z czasem okazuje się mylne. Zadaniem głównego bohatera, czyli Geralta, będzie stawienie czoła temu zagrożeniu. Gracz dostanie również dostęp do nowych elementów wyposażenia, nowych lokacji i kryjówek przeciwnika. Masa zadań pobocznych sprawi, że będziesz musiał poświęcić tej grze dłuższą chwilę, aby sprawdzić jej wszystkie możliwości. Nowi bohaterowie, którzy pojawili się w tej części pozwolą poznać niektóre fabularne wątki jeszcze lepiej, więc jeśli jesteś fanem Wiedźmina, od jego pierwszej części, będziesz po prostu zachwycony.

Jak zawsze, na koniec umieszczamy wymagania sprzętowe, abyś miał stuprocentową pewność, że skorzystanie z Wiedźmin 3 Krew i Wino Download będzie dobrą decyzją, a gra będzie chodzić bez żadnych zarzutów.

Trailer:

Wymagania Rekomendowane:

– Procesor Intel Core i7-3770 3.4 GHz/AMD FX-8350 4 GHz

– 8 GB pamięci RAM

– Karta grafiki 2 GB GeForce GTX 770/4 GB Radeon R9 290 lub lepsza

– 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym

– System operacyjny Windows 7/8/8.1 64-bit

Wymagania Minimalne:

– Procesor Intel Core i5-2500K 3.3 GHz/AMD Phenom II X4 940 3.7 GHz

– 6 GB pamięci RAM

– Karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7870 lub lepsza

– 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym

– System operacyjny Windows 7/8/8.1 64-bit

Mamy nadzieje, że Twój komputer poradzi sobie bez problemów z uruchomieniem tego tytułu, a Ty nie będziesz mógł się oderwać od ekranu komputera. Zachęcamy Cię również do odwiedzenia naszej strony, ponieważ coraz częściej występują na niej aktualizacje, dzięki czemu można z niej pobrać najnowsze gry, jak dla przykładu Wiedźmin 3 Krew i Wino Pobierz.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *