0

Watch Dogs Pełna Wersja Download | Watch Dogs Full Game Download

Watch Dogs [PC][PEŁNA WERSJA] [POBIERZ][PobierzGry24.pl]

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Drodzy użyszkodnicy PobierzGry24.pl, dziś przedstawiamy Wam nasz następny projekt, którym jest najnowsza pozycja studia Ubisoft Montreal (ich inne projekty to na przyklad Assassin’s Creed, Tom Clancy’s Rainbow Six czy Far Cry). Watch Dogs to świetna gra akcji, która ani troche nie przypomina innych tytułów z tego gatunku, a dużą zasługę trzeba przypisać powstałem specjalnie na potrzeby tej gry silnikowi Disrupt, dzięki któremu możliwe jest stworzenie rozbudowanego, doskonale funkcjonującego po najmniejsze szczegóły miasta w którym ma miejsce rozgrywka.

Watch Dogs Pełna Wersja Download

Watch Dogs Full Game Download

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

 Watch Dogs Pełna Wersja Download Informacje :

W Watch Dogs wcielamy się w rolę Aidena Pearce’a – byłego przestępcy doskonale wyszkolonego w łamaniu wszelkiego rodzaju elektronicznych zabezpieczeń. Jego umiejętności pozwalają grającym w ten świetny sandbox na przykład powodować kolizje drogowe poprzez manipulacje światłami drogowymi, podglądanie z kamer miejskiego monitoringu czy inwigilować każdą osobę w zasięgu wzroku włamując się do jego smartfona i kradnąc z niego informacje a następnie użyć ich aby wpłynąć na to, jak będzie wyglądało jego życie w najbliższym czasie. Dzięki umiejętnościom Pearce’a i zaawansowanemu silnikowi gry jesteśmy wstanie przejąć kontrole nad prawie każdym elementem świata gry.

 Główny bohater (a raczej antybohater) gry jest jednostką przejawiającą silne skłonności do buntu, więc wcielając się w jego postać naszym najważniejszym zadaniem jest ciągła walka z systemem. Systemem, który – dosłownie i w przenośni – kontroluje całe miasto. Dla spodziewających się większej ilości agresji mamy dobrą informacje: Aiden Pearce jest również zdolny do pokonywania swych wrogów za pomocą broni palnej, której do dyspozycji mamy bardzo szeroki wybór, jak i w walce wręcz, w której Aiden spisuje się równie dobrze co w tej elektronicznej. 

Rekomendowane wymagania dla gry Watch Dogs [PobierzGry24.pl]”

PROCESOR: Core i7 3.5 GHz lub lepszy

RAM: 8 GB RAM lub więcej

KARTA GRAFICZNA: GeForce GTX 660 (minimum 2 GB) lub lepsza

DYSK: 25 GB HDD lub więcej

SYSTEM: Windows Vista Service Pack 2 / Windows 7 Service Pack 1 / Windows 8 lub 8.1 64 bit

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Watch Dogs Full Game Download Jak Pobrać:

  1. Kliknij na przycisk DOWNLOAD i zapisz archiwum na dysku.
  2. Następnie otwórz lokalizacje pobranego pliku i rozpakuj archiwum.
  3. Teraz odpal plik .exe i poczekaj aż gra się pobierze (dzięki naszym nowoczesnym serwerom z symetrycznymi łączami, bez znaczenia jakim dysponujesz internetem nie zajmie to więcej niż 5 minut).
  4. Następnie rozpocznij instalacje postępując według wskazówek instalatora.
  5. Kiedy instalator poprosi Cię o aktywowanie gry, otwórz załączony do archiwum plik .txt i skopiuj z niego CD-KEY.
  6. Od teraz możesz cieszyć się grą. Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, to przekaż informacje o nich swoim znajomym, z góry dziękujemy! PobierzGry24.pl Team.

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.