0

Watch Dogs 2 Download Pełna Wersja PC

Watch Dogs 2 Pełna Wersja PC

Watch Dogs 2 Download Pełna Wersja PC już jako pierwsi posiadamy instalator który możecie pobrać i zagrać w swoją ulubioną grę:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Watch Dogs 2 Download jest kontynuacją niesamowitej gry akcji, w której wcielamy się w przestępcę, którego głównym celem jest hakowanie miejskiej infrastruktury, telefonów czy innych urządzeń. Gra jest wzorowana na Grand Theft Auto. Poprzednia część Watch Dogs, tak jak i Watch Dogs 2 stworzył koncern Ubisoft pod przewodnictwem Ubisoft Montreal. Swoją premierę gra ma 15 listopada 2016 roku.

Watch Dogs 2 Download

Akcja rozgrywa się w San Francisco, wcielamy się tam w role członka grupy hakerskiej Dedsec. Naszym bohaterem jest Marcus Holloway. Tak jak w poprzedniej częsci, Watch Dogs 2 Download oferuje nam sandoksową mapę w praktycznie nieograniczonymi możliwościami. Twórcy w nowej części wprowadzili ogromnie dużo możliwości hakowania danych poprzez nowe gadżety w tym masywnego hakowania gdzie w chwile możemy przejąć dostęp do wielu baz danych, telefonów, smartfonów i komputerów. Do gry zostały wprowadzone drony, którymi możemy sterować tak samo, jak małym samochodzikiem. To właśnie przez takie dodatki do gry stajemy się prawdziwymi fanami serii. Do naszego użytku zostanie oddana drukarka 3D, która na pewno sprawi nam wiele frajdy. Ciekawym aspektem jest wprowadzenie możliwości poruszania się parkour, skakanie na budynki, wspinanie sie oraz wiele innych. Ubisoft nie zawiódł nas i tym razem, zaoferował nam ciekawe misje fabularne, jak i te poboczne, które możemy zaliczyć na wiele sposobów; otwartą walkę, skradanie się i inne. Sztuczna inteligencja w grze uległa znacznej poprawie, ludzie oraz zwierzęta reagują na każdy bodzieć, jaki im dostarczymy, trzeba tylko wiedziec, jak i kiedy go wykorzystać. Ciekawostką jest, że ludzie mogą teraz wchodzić w bardziej zaawansowane interakcje takie jak wezwanie policji czy nasłanie zbirów na sąsiada. W grze tym razem będziemy mieli więcej luźnego klimatu, walka z centralnym systemem operacyjnym ctOS to już nie to samo co mieliśmy w poprzedniej części gry.

Watch Dogs 2 Download Wymagania i reszta informacij o grze na dole:

Prócz trybu gry dla pojedynczego gracza dostępny jest w pełni sprawny tryb multiplayer, dzięki któremu możemy wielokrotnie zaprosić przyjaciół by pomógł nam w trudnej misji w trybie kooperacji bądź stanął przeciwko nam w trybie rywalizacji wieloosobowej. W porównaniu do poprzednika, Watch Dogs 2 Pobierz PC był tworzony z myślą o najnowszej generacji PC, dzięki czemu twórcy nie mieli tak naprawdę żadnych ograniczeń przy tworzeniu wysokiej jakości grafiki i efektów wizualnych. Gra przeznaczona jest na platformę Pc, PlayStation 4, Xbox One.

Specjalnie dla Was oferujemy tę grę w 100% za darmo. Jedyne co musisz zrobić to pobrać z naszego serwera grę, która jest zapakowana w formacie .rar / .zip. Postępuj zgodnie z instrukcjami dołączonymi do folderu. Cały proces instalacji nie zajmie długo, nie musisz wgrywać żadnego cracka, bawić się w podmienianie plików czy zmieniać kolejne linie tekstu w configu. Do zestawu dołączamy również ciekawostki oraz porady z dokładnymi instrukcjami krok po kroku jak przejść większość misji- tak na wypadek jakbyście mieli problemy z hakowaniem. Na pewno wielu z Was się zastanawia czy będzie tutaj działać tryb multiplayer, odpowiadamy- TAK! Wszystko co oferują nam twórcy jest do waszej dyspozycji, macie dostęp do ogólnoświatowych serwerów, dopóki nikomu nie powiecie, że macie taką wersję gry- nikt się nie dowie, ponieważ nasze aplikacje, kodowanie gier jest niewykrywalne nawet przez najnowsze systemy.

Pamiętaj o udostępnieniu naszej strony wśród znajomych na facebooku oraz o zostawieniu komentarza pod tym postem!

Minimalne wymagania do gry Watch Dogs 2 Download :

System operacyjny: Windows 7 64 bitowyProcesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz lub AMD FX-8100Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 750 lub AMD Radeon R7 260XPamięć RAM: 8 GBWolne miejsce: 20 GB

Rekomendowane wymagania do gry Watch Dogs 2 Download :

System operacyjny: Windows 7 64-bitowyProcesor: Intel Core i7-4770K 3.5 GHz lub AMD FX-9370Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 780 lub AMD Radeon R9 290 • Pamięć RAM: 8 GB • Wolne miejsce: 20 GB mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *