1

Warcraft III The Frozen Throne Download PC – Dodatek

Warcraft III The Frozen Throne Download PC – Dodatek + Podstawowa wersje do pobrania poniżej :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Opis uploadu:
Rozmiar uploadu: WebInstalator, 5MB + 1 GB
Release: Blizzard
Kompresja: brak
Zawartość uploadu: WebInstalator
Wersja językowa: polska, angielska, chińska, czeska, francuska, niemiecka, rosyjska, włoska
Opis instalacji:
1. Pobierz Instalator
2. Zainstaluj
3. Aktywuj Grę
4. Graj
Download (linki bezpośrednie):

Warcraft III The Frozen Throne Download PC - Dodatek

Drodzy fani strategicznych gier komputerowych, mamy dla was dziś nie lada gratkę! Warcraft III The Frozen Throne Download dostępny już teraz, zarówno dodatek jak i podstawa gry! Wszyscy wiemy jak niezwykle ważną rolę seria Warcraft odegrała w kształtowaniu dzisiejszych gier strategicznych. To właśnie dzięki producentom ze studia Blizzard Entertainment możemy zawdzięczać tak intensywny i efektywny rozwój strategii z podgatunku RTS, czyli strategii przedstawionych w czasie rzeczywistym. Naszym głównym zadaniem, jako jedynego prawdziwego dostawcy gier komputerowych z nieoficjalnego źródła, było dostarczenie sprawdzonego i działającego produktu, który będzie cieszył każdego gracza przez długi czas. Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy się przygotować Warcraft III The Frozen Throne Download  z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, aby nikt nie musiał martwić się o to, że zainstalowanie gry będzie zbyt ciężkie lub po prostu niemożliwe. Jeśli zatem chcielibyście sprawdzić się w roli dowódcy nacji z fantastycznego świata, już teraz macie okazję!

Fabuła gry

Instalator Warcraft III The Frozen Throne Download  oferuje nam pełny dostęp do fabuły. Oznacza to, że otrzymujemy tutaj kompletny scenariusz. Dodatek do niezwykle popularnej gry przygotowanej przez Blizzard Entertainment miał swoją premierę w 2003 roku. Od tego czasu minęło już 15 lat, lecz jest to wciąż jeden z najlepszych dodatków, jakie powstały do jakiejkolwiek produkcji. Historia opisana w grze dzieje się kilka miesięcy po legendarnej bitwie na górze Hyjal. Głównym kierunkiem fabuły jest poszukiwanie władcy Nieumarłych, Ner’zhula. Legenda głosi, że został pochowany on w lodowym grobowcu. Do poszukiwań dołączają się Rycerz Śmierci Arthas, a nawet elficki renegat Illdian. Gra sama w sobie to świetna produkcja, która wciągnie niejednego gracza na wiele godzin. Jest to również interesująca produkcja, gdyż kampania została przygotowana w ten sposób, że gracz wciela się w dowodzącego każdej nacji, tworząc jedną wspólną historię. Jedynym wyjątkiem jest kampania orków, która stanowi oddzielną historię.

Warcraft III The Frozen Throne Download PC Gameplay :

Mechanika gry

Jeśli spodobał się wam opis fabularny gry, to z pewnością będziecie zadowoleni z faktu, że instalator Warcraft III The Frozen Throne Pobierz PC to również urozmaicenie rozgrywki pod względem mechaniki! Mowa tutaj o możliwości najmowania naturalnych herosów, którzy pomogą nam podczas misji. Nie zapominajmy również o innych nowościach, jak na przykład pojawienie się nowych bohaterów dla poszczególnych nacji. Autorzy ze studia Blizzard Entertainment dodali również nowe jednostki oraz dostarczyli nam czary, które zaskoczą nas swoją epickością. Nie zapomnijmy o nowych mapach oraz krajobrazach, co również urozmaici nam rozgrywkę. Jeżeli chodzi o rozbudowanie bazy, to otrzymaliśmy nowe budynki oraz nowe ulepszenia, a przedmioty, który pojawiły się w tej edycji, dostarczą nam niezapomnianych wrażeń.

Warcraft III The Frozen Throne Download PC Warcraft III The Frozen Throne Dodatek Warcraft III The Frozen Throne Dodatek do gry

Tryby gry

Tak jak miało to miejsce w podstawowej wersji, gra oferuje nam dostęp do dwóch trybów gry. Jeden to tryb jednoosobowy z wyżej opisanym scenariuszem, gdzie wcielimy się w cztery nacje – nieumarłych, elfów, ludzi oraz orków. Kampania trzech pierwszych połączona jest w jedną logiczną całość, natomiast orkowie otrzymali swoją własną historię. Jeśli chodzi o tryb wieloosobowy, to gracze mogą raz jeszcze uczestniczyć w drużynowej rozgrywce która polega na pokonaniu przeciwników (komputerowych, sterowanych przy pomocy sztucznej inteligencji, jak i prawdziwych użytkowników) lub na wykonaniu jak największej ilości zadań. Autorzy zdecydowali się również dostarczyć nam edytor, dzięki czemu możliwe jest skonfigurowanie rozgrywki w każdy możliwy sposób, umożliwiając nam przygotowanie mapy oraz misji w sposób, jaki tylko sobie zażyczymy. Z tego właśnie względu zachęcamy każdego do sprawdzenia gry dzięki instalatorowi Warcraft III The Frozen Throne Download już teraz!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Kwestie techniczne

Jeśli chodzi o grafikę, to dodatek nie wprowadził ogromnych zmian. Oczywiście odświeżono delikatnie całą produkcję, a nowe elementy gry otrzymały swoje własne grafiki. Opisane powyżej mapy zostały przygotowane przez autorów z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół! Jeśli chcesz zagrać w tę grę za pomocą urządzenia instalacyjnego Warcraft III The Frozen Throne Dodatek , sprawdź już teraz wymagania gry!

Wymagania minimalne Warcraft III The Frozen Throne Download :

 • Procesor Intel lub AMD o częstotliwości taktowania 1 GHz,
 • Karta graficzna z możliwością ustawienia rozdzielczości 800 x 600,
 • Pamięć RAM 256 MB,
 • System operacyjny Windows XP 32 bitowy
 • Kompatybilność z DirectX
 • 550 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Pentium 4 1.3GHz lub Duron 2.0GHz
 • Karta graficzna NVidia GeForce 7100 lub AMD Radeon 7000 64mb
 • Pamięć RAM 500 MB
 • System operacyjny Windows XP 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 550 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Warcraft III The Frozen Throne Download PC
 • Warcraft III The Frozen Throne Pobierz
 • Warcraft III The Frozen Throne Chomikuj
 • Warcraft III + Dodatek Download
 • Warcraft III The Frozen Throne Dodatek

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.