1

Verdun Download Pełna Wersja PC | Verdun Full Game Download PC

Verdun [PC] [ONLINE] [POBIERZ] [FREE] [PobierzGry24.pl]

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Heroes of Might and Magic III HD Edition Pełna Wersja DownloadKliknij i zobacz <————— Nasze Pliki są czyste zobacz!

Verdun Download Pełna Wersja PC Verdun Full Game Download PC

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Lubicie adrenalinę, duże zabawki i hektolitry krwi? To nie dziś… (ale poczekajcie na naszą nadchodzącą notkę i upload gry Call of Duty: Modern Warfare Havoc). Dzisiaj mamy dla Was coś o wiele bardziej realistycznego. Verdun, to realistyczna sieciówka z elementami gry akcji i swoistego FPSa, która przenosi nas do czasów pierwszej wojny światowej, w miejsce jednej z najbardziej istotnych bitew historycznych. Gra jak na razie niestety nie zostanie wydana w wersji z polską lokalizacją, jednakże warto zagrać w nią w języku angielskim ze względu na znakomity klimat oraz wysoko ocenianą grywalność. 

Akcja gry ma miejsce w roku 1916 pomiędzy styczniem i grudniem na objętym wojną terenie Francji. Głównym elementem historii pokazanej w grzej jest trwające prawie 10 miesięcy niemieckie oblężenie francuskiej twierdzy Verdun. Pomimo, że <b>światowa premiera gry została zaplanowana na 24 lutego bieżącego roku to my mamy dla Was niespodziankę i udostępniamy Verdun już dzisiaj i to całkowicie za free!</b> 

Grając w Verdun do wyboru mamy cztery różne tryby rozgrywki oraz dwie strony konfliktu – francuską i niemiecką, zatem tą broniącą się i tą atakującą. Oprócz tego do dyspozycji mamy też tryb kooperacji z innymi graczami oraz pospolity single-player. W grze uczestniczymy w walce będąc jednym z żołnierzy czteroosobowego oddziału. Oddziały te różnią się od siebie zadaniami i specjalizacją. Każdy z członków naszej czteroosobowej drużyny posiada inne umiejętności oraz rodzaj broni i pełni odrębną rolę w tejże drużynie. Wykonując zadania, które są głównymi celami rozgrywki, zdobywamy ważne doświadczenie, które pozwala nam na rozwijanie naszej postaci i jej umiejętności posługiwania się poszczególnymi rodzajami broni palnej i nie tylko. Oprócz tego, dostępny jest także tryb free-for-all, który jednak bardzo trudno rozwija się naszego bohatera gdyż realizm gry oparty jest na konieczności współpracy z innymi żołnierzami, czego w tymże trybie nie uświadczymy. 

Gra bardzo dobrze oddaj obraz wojny i bardzo dokładnie odwzorowuje prawdziwe wydarzenia mające miejsce w tamtym okresie na całym świecie. Miejsca takie jak Vauquois, Vosges, Caures lub Argonne zostały niesamowicie dokładnie odtworzone, co sprawia, że gdy bierzemy udział w rozgrywce możemy równocześnie niemalże zwiedzać i podziwiać (co prawda ogarnięte wojną) widoki jakie istniały prawie sto lat temu.

Verdun Download Pełna Wersja PC | Verdun Full Game Download PC

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Warto zauważyć, że grę możemy odpalić na każdej maszynie z systemem Windows lub MacOS X, gdyż twórcy gry wprowadzili innowacyjne rozwiązanie jakim jest gra w chmurze, co oznacza, że aby zagrać w Verdun, nie potrzebujemy instalować gry na naszym komputerze, a wystarczy iż zalogujemy się do niej w internecie.
Pobierz Verdun za darmo z PobierzGry24.pl

Ściągnij instalator klikając przycisk „download”.
Uruchom instalator i przeprowadź instalacje.
Postępuj według wskazówek na ekranie.
Ciesz się grą.

PobierzGry24.pl

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *