Valorant Download PC Pobierz Pełna Wersja
Nowości

Valorant Download PC Pobierz Pełna Wersja

Valorant Download PC Pobierz Pełna Wersja

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Riot Games to studio, które odpowiedzialne jest za jedną z najlepszych gier MOBA dostępnych na rynku. Teraz dzięki instalatorowi Valorant Download możecie przetestować ich najnowszą produkcję, która garściami czerpie z klasycznych strzelanek sieciowych oraz wprowadza szereg nowinek oraz interesującej mechaniki. Nasze oprogramowanie pozwala wam zainstalować w pełni działającą i skonfigurowaną grę. Co więcej, dostępna jest także w pełnej, polskiej wersji językowej. Nasze usługi oferują przede wszystkim bardzo prostą w obsłudze instalkę najnowszej gry od Riot Games. Jeśli i ty chciałeś zagrać w Valorant, to zachęcamy zatem do przetestowania gry już teraz dzięki Valorant Pobierz PC !

Fabułą gry i co nieco o producencie

Riot Games to amerykańska firma, która zasłynęła dzięki League of Legends. Od wielu lat rozwijali produkcję do tego stopnia, że stała się jedną z najpopularniejszych gier w wielu środowiskach. Zarówno streamerzy, jak i niedzielnie gracze czy profesjonaliści biorący udział w wydarzeniach e-sportowych przekonali się do gry, która twórcom przyniosła ogromny sukces i rozgłos. W ten właśnie sposób udało im się stworzyć produkcję, w której znajdziemy mnóstwo powiązań z CS:GO czy Overwatch.

Jeśli chodzi o fabułę, to Valorant oferuje nam wgląd w niedaleką przyszłość. My natomiast wcielimy się w agenta, który musi walczyć z bardzo dużym zagrożeniem dla całej ludzkości. Gra nie oferuje natomiast zawiłego scenariusza lub nagłych zwrotów akcji. Jako agent będziemy musieli współpracować z innymi osobami, aby odnieść sukces. Jeśli chcesz już teraz przetestować grę autorstwa Riot Games, to spróbuj już teraz dzięki Valorant Download PC!

Mechanika gry

Opisywany tytuł to gra akcji. Jest to typowa strzelanka przystosowana do rozgrywki wieloosobowej. Nie znajdziemy tutaj zatem trybu jednoosobowego. W grze bierzemy udział w meczach dwóch drużyn. Każda z nich składa się z 5 agentów. Misją jednej drużyny jest powstrzymać drugą. Podobnie jak ma to miejsce w CS: GO, tak i tutaj twórcy podzielili drużynę na atakującą i broniącą. Rolą drużyny atakującej jest wysadzenie jednego ze strategicznych punktów. Drugi team ma natomiast za zadanie obronę punktu lub wyeliminowanie przeciwników.

To, co jednak wyróżnia te produkcję od innych tego typu gier, to wprowadzenie szeregu urozmaiceń jeśli chodzi o wybór broni. Oprócz standardowego arsenału, deweloperzy wyposażyli każdą z postaci w unikalną umiejętność specjalną. Jest to o tyle ciekawe, że wprowadza dodatkowo element taktyki, gdyż właściwie użyta, może zmienić losy walki. Mowa tutaj o specjalnych pociskach penetrujących najgrubsze ściany, nadajniki odkrywające wrogów, ściany płomieni i wiele innych. Wypróbuj grę już teraz – skorzystaj z Valorant Torrent i sprawdź czy Valorant to gra dla ciebie.

Tryby gry

Jak wspomnieliśmy, w grze udostępniono jedynie wieloosobowy moduł. Oznacza to, że nie będzie istniała możliwość solowej gry i przejścia kampanii. Jeśli chodzi o tryby, to na samym początku udostępniono dla użytkowników opisany powyżej tryb Znajdź i Zniszcz – każdy mecz trwać będzie 13 rund.

Warto zauważyć, że autorzy postanowili pomóc nowym graczom poprzez przygotowanie samouczka. W nim będziemy mogli dowiedzieć się podstaw dotyczących mechaniki gry. Poznamy całą rozgrywkę oraz poćwiczymy także nasze umiejętności oraz naszą celność. Sprawdź już teraz grę dzięki instalatorowi Valorant Download PC – Online!

Valorant Download PC Pobierz Kwestie techniczne

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Unreal Engine 4 to silnik, który twórcy zdecydowali się użyć w ich najnowszej produkcji. Co ciekawe, gra została utrzymana w komiksowej stylistyce podobnej do tej, co w Team Fortress 2 czy nawet Overwatch. Bardzo dużą, zauważalną różnicą jest jednak przystępność produkcji.

Autorzy postanowili skupić się na przygotowaniu gry dla jak najszerszej liczby graczy. Z tego właśnie względu w wielu kwestiach produkcja oferuje bardzo uproszczoną animację oraz mało wymagające efekty wizualne. Podobna sytuacja tyczy się gry League of Legends, która oferuje nam bardzo dobrą optymalizację oraz dbałość o nawet najmniejsze szczegóły. Jeśli i ty chciałbyś przetestować najnowszą produkcję od Riot Games, skorzystaj już dziś z instalatora zaoferowanego poniżej.

Wymagania minimalne dla Valorant Download :

 • Procesor Intel Core 2 Duo E6600 2.4GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
 • Karta graficzna NVidia GeForce GT 420 lub AMD Radeon HD 6450
 • Pamięć RAM 1 GB
 • System operacyjny Windows Xp 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 7.6 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla gry:

 • Procesor Intel Pentium Dual Core E5700 3GHz lub AMD Phenom 8750 Triple-Core
 • Karta graficzna NVidia GeForce GT 630 lub AMD Radeon HD 6670
 • Pamięć RAM 2 GB
 • System operacyjny Windows 7 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 7.6 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Valorant Download
 • Valorant Pobierz
 • Valorant Ściagni
 • Valorant Torrent

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *