0

Urban Empire Download Pełna Wersja PC

Urban Empire Pobierz PC

Urban Empire Download Pełna Wersja PC szczegółowe informacje o grze oraz linki do jej pobrania na dole strony:

Urban Empire Download to niezwykle ciekawa propozycja na platformę PC Windows jest to gra strategiczna z elementami ekonomii oraz polityki. Za produkcję Urban Empire stoi fińskie studio Fragment Productions, a premiera gry ma miejsce w styczniu 2017 roku. Sama rozgrywka toczy się na przestrzeni dwóch kolejnych wieków, nasza historia zaczyna się od 1820 roku. Co za tym idzie, do naszego użytku zostaje oddane 200 lat, w których trakcie będą zmieniać się technologie, ustroje polityczne i wiele więcej. Według historii będziemy mogli brać udział w aż 5 okresach historycznych.

Urban Empire Download

Wbrew pozorom, jakie na pierwszy rzut oka wywierają podobne gry ta zawiera w sobie wyjątkowo dużo możliwości rozwoju oraz wymaga od gracza skupieniu się nie tylko na sobie, ale i na swoim potomstwie, ponieważ w grze prowadzimy cały ród, z którego muszą wyłonić się kolejni zarządcy metropolii. Na starcie gry do wyboru mamy jedną z czterech dostępnych rodzin, a każda z nich posiada swoje własne cele, unikalne cechy, unikalną ścieżkę rozwoju a także filozofię. W trakcie samej rozgrywki naszym celem jest rozbudowanie ogromnej metropolii, co za tym idzie, będziemy budować najróżniejsze infrastruktury, planować umiejscowienie dzielnic, rozwój poszczególnych obszarów w różnym kierunku tak, aby zadowolić mieszkańców z danego terenu. Gdy wcielimy się w rolę burmistrza naszego miasta nie będziemy skupiać się tylko na aspektach typowych dla wykonywanej przez nas pracy, ale także naszą większą część uwagi powinna skupiać rozgrywka polityczna, czyli korupcja, szantażowanie i wiele innych działań, które będą umacniać naszą pozycję w cieniu, tak aby nasz wizerunek publiczny na tym nie ucierpiał.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Urban Empire Download dalej o grze wymagania poniżej i dlaczego warto nas wybrać:

Co do wątku historycznego oczywiście będzie on bardzo dokładnie odwzorowany w Urban Empire Download przez co dzięki naszym decyzjom będziemy w stanie zadecydować o tym czy wybuchnie istotne powstanie, o pojawieniu się przenajróżniejszych subkultur czy walki o równouprawnienie kobiet. Gra niestety dostępna jest jedynie w wersji single player, przez co zabawa z przyjaciółmi niestety nie jest możliwa. Urban Empire Download posiada świetny silnik graficzny, przez co każdy element infrastruktury, pogody czy cieni naprawdę robi wrażenie. Widok na całą metropolię zapiera dech w piersiach a możliwość przyśpieszenia rozgrywki a sama obserwacja jak szybko zmienia się otoczenie, wygląd naszych budynków i wszystko co nas otacza potrafi zwalić z nóg. Interfejs gracza jest bardzo przejrzysty oraz intuicyjny a samouczek, który musimy przejść na początku gry z pewnością wystarczy by ogarnąć podstawy gry.

Trailer:

Zachęcamy do pobrania tej świetnej produkcji u nas na stronie ponieważ udostępniamy tę grę totalnie za darmo dla Was. Gra jest idealnie odwzorowana do oryginału, wszystkie pliki gry się zgadzają przez co w grze nie występują błędy czy glitche przez które nie raz psują nam kilku godzinną rozgrywkę. Nasz serwis standardowo oferuje Wam możliwość pobrania gry w maksymalnej dopuszczalnej prędkości na jaką zezwala operator sieci. Prosimy o zostawienie komentarza jeżeli jesteście zadowoleni z Urban Empire oraz o udostępnianie naszej strony gdzie tylko jesteście w stanie, to pomoże nam się rozwinąć przez co będziemy w stanie udostępnić dla Was najnowsze produkcję jeszcze przed oficjalną datą premiery.

Zalecamy zapoznać się w wymaganiami jakie są potrzebne do uruchomienia poprawnie gry:

Minimalne wymagania do gry Urban Empire Download :

System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10 64-bitowy

Procesor: Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+

Karta graficzna: Intel HD Graphics 4400 Desktop lub Nvidia GeForce GT 420

Pamięć RAM: 4 GB

Wolne miejsce: 4 GB

Rekomendowane wymagania do gry Urban Empire Pobierz PC:

System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10 64-bitowy

Procesor: Intel Core 2 Quad 2.5 GHz lub AMD APU A6-3520

Karta graficzna: AMD Radeon HD 5570 1 GB lub NVIDIA GeForce GT 545

Pamięć RAM: 8 GB

Wolne miejsce: 4 GB

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *