1

UBOOT Download PC Pełna Wersja Gry – Recenzja

UBOOT Download PC Pełna Wersja Gry - Recenzja

UBOOT Download PC Pełna Wersja Gry – Recenzja oraz wszystko co najbardziej potrzebne o grze:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj! W dzisiejszym artykule przedstawiamy instalator UBOOT Download PC . Instalator ten zagwarantuje Ci nielimitowany dostęp do pełnej wersji gry UBOOT. Instalator UBOOT Download to program, który działa kompatybilnie z każdym urządzeniem i systemem operacyjnym. Nasze oprogramowanie jest wolne od wirusów i nie zaśmieca Twojego komputera poprzez instalowanie dodatków. Instalacja dostępna jest w wielu wersjach językowych. Warto zaznaczyć, że domyślny proces instalacji to język polski. Sam proces instalowania gry za pomocą UBOOT Download jest bardzo prosty. Całość sprowadza się do postępowania według wytycznych jakie widzimy na ekranie instalacji. Instalator został zaprojektowany przez nasz zespół specjalistów tak by gra działała również na platformie STEAM. Nasz program automatycznie przypisze grę UBOOT do aktualnie zalogowanego konta STEAM. Warto zaznaczyć, że instalowana gra musi posiadać identyczną ścieżkę instalacji jak STEAM. Przypominamy, że posiadanie konta na omawianej platformie jest darmowe. Zachęcamy by zapoznać się z fabuła gry oraz podstawowymi informacjami o producencie poniżej.

Fabuła i producent

UBOOT w wersji na PC (STEAM) to symulator okrętu podwodnego. Gra powstała z inicjatywy polskiego studia Deep Water Studio. Warto dodać, że twórcy wraz z wydawca PlayWay utworzyli już w maju 2016 roku zbiórkę pieniędzy na platformie Kickstarter. Gra swoją premierę ma w sierpniu 2018 roku. Symulator ten pozwala nam wcielić się w rolę kapitana niemieckiego okrętu podwodnego. Całość osadzona jest w czasach II wojny światowej. Naszym zadaniem jest wykonywanie kolejnych misji z kampanii fabularnej. Warto dodać, że pomimo wyznaczonej przez twórców ścieżki nie musimy się trzymać rygorystycznie. Sami decydujemy o losie naszej załogi czy wskazanego celu przez Kriegsmarine. Gra oferuje prawdziwe wydarzenia jednak niektóre zostały dopasowane by zapewnić graczowi jak największą rozrywkę. Przyjemny i prosty w obsłudze interfejs zapewni nam świetnie doznania z rozgrywki już na samym starcie.

UBOOT Download

UBOOT Pobierz PC

Mechanika gry

Gra warszawskiego studia Deep Water to ciekawe połączenie mechaniki gier takich jak Fallout Shelter czy Silent Hunter. Prócz wykonywania misji fabularnych musimy kierować statkiem podwodnym. Kierować torpedami tak by trafiły w wyznaczony cel, ale także musimy dbać o naszą załogę. Ważne jest by skupić się na każdej jednostce w sposób indywidualny i poświecić każdemu naszą uwagę. W tym wszystkim należy jednak pamiętać by utrzymać dyscyplinę wśród załogi tak by uniknąć buntów czy sabotażu ze strony danego członka załogi. Co więcej – musimy zadbać o potrzeby fizjologiczne naszych podwładnych. Odpowiednia dieta, odpoczynek i higiena to podstawy o których nie można zapominać. Z uwagi na sandboxowy świat możemy decydować nie tylko o naszym losie ale także całego świata. Pamiętaj jednak, że każda decyzja jaką podejmiesz może pociągać za sobą negatywne konsekwencje. Nie zwlekaj zatem i zanurz się w świat UBOOT w wersji na PC.

UBOOT Recenzja

Tryby gry

UBOOT Pełna Wersja PC oferuje pełen dostęp do gry, która posiada jedynie tryb dla jednego gracza. Oznacza to, że do rozgrywki nie potrzebujemy posiadać stałego łącza internetowego. Warto jednak zagwarantować grze połączenie z Internetem by system mógł na bieżąco rejestrować nasze osiągniecia, które przekładają się na zdobywanie kart w systemie STEAM. Dodatkowo gra podczas połączenia z Internetem może zostać zaktualizowana do najnowszej wersji. Twórcy wielokrotnie wprowadzają zmiany, łatki i dodatki po oficjalnej premierze przez co warto zadbać o to by posiadać zawsze aktualną wersję gry. Przełoży się to nie tylko na komfort gry, ale także na bezproblemową rozgrywkę.

Kwestie techniczne

Gra UBOOT oferuje nam ciekawe rozwiązania mechaniczne. Gra oferuje ciekawą oprawę graficzną. Warto zaznaczyć, że grafikę dostosować dodatkowo można do posiadanego urządzenia tak by rozgrywka była płynna i nie przegrzewała naszego sprzętu. UBOOT to także świetna ścieżka dźwiękowa. Podczas rozgrywki natrafimy na przeróżne komentarze naszej załogi, dubbing w grze jest na wysokim poziomie i pozwala nam w pełni wczuć się w sytuacje danej osoby. Grafika i ścieżka dźwiękowa w połączeniu z ciekawą historią i otwartym światem w grze symulacyjnej sprawiają, że jest to gra roku dla wszystkich fanów symulatorów. Przed pobraniem gry zalecamy by zapoznać się z wymaganiami systemowymi gry by uniknąć niepotrzebnego stresu związanego z niepomyślną instalacja. Pełne specyfikacje i wymagania techniczne można znaleźć na stronie producenta lub na odpowiedniej stronie w sklepie STEAM. Jeżeli zastanawiacie się jednak czy UBOOT Download nie zawyża wymagań, zachęcamy do przetestowania produktu już teraz!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Wymagania minimalne dla UBOOT Pełna Wersja PC :

– Procesor Intel Core i3 3.1 GHz lub jego odpowiednik AMD Phenom II X3 2.8 GHz

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 560 lub Radeon HD6870

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Windows XP SP3 / Vista / 7 / 8

– Kompatybilność z DirectX 9.0c

– 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla UBOOT Download PC :

– Procesor Procesor Intel Core i7 7700HQ lub jego odpowiednik AMD

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 lub jej odpowiednik AMD

– Pamięć RAM 8 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DirectX 9.0c

– 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym

  • UBOOT Download PC
  • UBOOT Pełna Wersja PC
  • UBOOT Torrent
  • Download UBOOT Pełna Wersja
  • UBOOT Ściągni

PobierzGry24.pl

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *