0

Twierdza Władcy Wojny Download PC Pełna Wersja

Twierdza Władcy Wojny Download PC Pełna Wersja

Pobierz Instalator Twierdza Władcy Wojny Download

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Twierdza Władcy Wojny Download Pełna Wersja

Jeśli lubisz grać w produkcje przygotowane przez FireFly Studios, to ucieszy Cię wiadomość, że najpopularniejsza strategia RTS powróciła! Tym razem nie zamierzamy wyruszyć w podróż krucjat i chrześcijańsko-muzułmańskich walk w średniowieczu.


Producenci zdecydowali się dać nam spin-off cyklu, czyli tę samą grę z ukochaną mechaniką i innymi atrakcyjnymi cechami. Nie zobaczymy tu jednak postaci z poprzednich części. W tej wersji odkryjemy Daleki Wschód i największych dowódców w starożytnych Chinach, Japonii i regionach dzisiejszego Wietnamu czy Mongolii.


Więc nie czekaj dłużej, wciel się w rolę zarządcy zamku w najnowszej grze Stronghold i baw się dobrze! Twierdza Władcy Wojny Download pozwala ci robić, co chcesz, ponieważ jest to w pełni odblokowana wersja ze wszystkimi funkcjami i opcjami do Twojej dyspozycji.

Trochę o Firefly Studios

Deweloper po raz pierwszy pojawił się na rynku w 1999 roku. Jednak pierwszą grą, która przyniosła im popularność, była oczywiście pierwsza odsłona Stronghold. Od 2001 roku zaczęli pracować nad kolejnymi edycjami, które jeszcze bardziej ulepszyłyby ich pierwsze wydawnictwo. Najpopularniejszym cyklem jest już legendarna Stronghold: Crusader, która zawierała kilka dodatkowych nowości i sprawiała, że ​​gra była tak przyjemna przez wiele lat.


Poza cyklem Stronghold, powinniśmy również pamiętać o Space Colony i CivCity: Rome. Te dwa tytuły również były dość popularne. Podsumowując, Firefly Studios skupiało się głównie na grach, które były albo czystymi strategiami, albo łączyły elementy symulacji ze strategią. W rezultacie spędzili ponad 21 lat na doskonaleniu swojego rzemiosła i tworzeniu najlepszych gier strategicznych na rynku.

Tym razem autorzy przenoszą nas do czasów starożytnych… i nie tylko!

Twierdza Władcy Wojny Download
Twierdza Władcy Wojny Pobierz

Twierdza Władcy Wojny Download PC umożliwia wypróbowanie pełnej wersji gry, co oznacza również historię! Akcja Stronghold: Warlords rozpoczyna się trzysta lat przed naszą erą i sięga aż do „złotej” ery imperium mongolskiego, czyli aż do XIII wieku. Oznacza to, że otrzymujemy nawet 1600 lat rozgrywki.
Jesteśmy w stanie stać się reprezentantem chińskich cesarzy, japońskich szogunów, mongolskich najeźdźców oraz, co ciekawe, plemion zamieszkujących tereny dzisiejszego Wietnamu. Po prostu skorzystaj z gry Stronghold Warlords Download i przekonaj się, jak wspaniała jest najnowsza część legendarnej serii RTS.


Pod względem samej rozgrywki gra jest bardzo podobna do wszystkich poprzednich gier Stronghold. Oznacza to, że ponownie jest to strategia czasu rzeczywistego (RTS) i wszystko możemy obserwować z góry. Podstawą rozgrywki jest konstruowanie nowych budynków i rozwijanie naszej tytułowej twierdzy.


Co więcej, musimy pamiętać o rozwoju technologii, co jest dość istotne, gdyż sprzęt wojskowy oraz strategia i taktyka uległy zmianie w okresie przedstawionym w grze. Stronghold Warlords Pobierz to najlepsza opcja, aby przekonać się, jak dobrym jesteś dowódcą.
Pamiętajmy, że poza budowaniem budynków i przygotowywaniem obrony musimy również rekrutować armie, a następnie wykorzystywać je do oblężania innych i podbijania ich ziem. Wiele osób twierdzi, że seria Stronghold to symulator zamku. Do pewnego stopnia jest to na pewno prawda, ponieważ przed rozpoczęciem ekspansji musimy zająć się różnymi sprawami.
Na przykład ważne jest, aby zadowolić naszych poddanych, ponieważ im są szczęśliwsi, tym większe podatki możemy nałożyć. Oczywiście trzeba pamiętać o ich karmieniu, a także o wprowadzeniu pewnych rodzajów narzędzi „motywacyjnych”, jak np. Dyby, pręgierz, szubienica.

Największą zmianą w stosunku do pierwowzoru jest wprowadzenie tytułowych Warlords

Pobierz Instalator Twierdza Władcy Wojny Download

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Choć rozgrywka jest dość podobna do poprzednich gier, to jednak pamiętajmy o największej nowości w grze, czyli o specjalnym typie wojowników i dowódców, których możemy wykorzystać do wzmocnienia naszej armii lub nawet przejęcia nad nią kontroli. Są to Warlords, czyli jednostki o określonych cechach i pasywnych bonusach. Pozwalają np. Na produkcję unikatowych towarów w celu późniejszego handlu lub wykorzystania do produkcji wysoce specjalistycznego sprzętu wojskowego.
Nie zapominajmy o tym, że Warlords może służyć do dowodzenia naszymi armiami. Możemy stosować wiele różnych strategii, które pozwalają nam flankować wroga lub używać różnych jednostek w celu przeciwdziałania taktyce przeciwnika.


Poza tym Warlords są również wyposażeni w specjalne aktywne umiejętności. Oznacza to, że mogą one dodatkowo podnosić morale sojuszników lub odwracać bieg walki jedną konkretną akcją. Brzmi zabawnie? Powinieneś wypróbować tych dowódców dzięki Stronghold Warlords Download PC .
Nie zapominajmy o tym, że istnieją trzy różne archetypy Warlords. W połączeniu z możliwością ich rozwijania, możemy dostosować ich najnowsze umiejętności i uczynić je tak przydatnymi, jak chcemy w wielu różnych obszarach. To wszystko jest już dostępne. Wystarczy pobrać grę Stronghold: Warlords na PC!

Stronghold Warlords Download
Stronghold Warlords Full Game

Problemy techniczne – jak wygląda gra? Twierdza Władcy Wojny Pobierz

Producenci nie zdecydowali się na wprowadzenie znaczących zmian. W rezultacie możemy liczyć tylko na niewielkie zmiany pod względem wizualnym. Jednak zupełnie nowa ścieżka dźwiękowa i dźwięki, a także ulepszenia animacji sprawiły, że produkcja była całkiem piękna.
Otoczenie jest zadziwiające, a dbałość o każdy najmniejszy szczegół sprawia, że ​​Stronghold Warlords jest jedną z najlepszych gier RTS dostępnych obecnie na rynku. Oczywiście upewnij się, że zapoznałeś się z minimalnymi i zalecanymi wymaganiami, zanim skorzystasz z gry Stronghold: Warlords Download

Wymagania sprzętowe Twierdza: Władcy wojny

  • Procesor – Intel Core i5-3450 3.5 GHz lub AMD FX-8350 4.0 GHz.
  • Karta graficzna – GeForce GTX 680 lub lepsza.
  • Pamięć RAM – 8 GB.
  • System operacyjny – Windows 10 o architekturze 64-bitowej.

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *