0

Truck Driver Download PC – Pełna Wersja

Truck Driver Download PC Tutaj :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Truck Driver Download PC - Pełna Wersja

Truck Driver Download PC to najnowszy instalator dostępny na pobierzgry24.pl Jesteśmy grupą profesjonalnych programistów, którzy spędzają każdą wolną chwilę na pisaniu najnowszych instalatorów. Oprócz tego oczywiście skupiamy się na łamaniu zabezpieczeń gier i tworzeniu tak zwanych cracków, które pozwolą nam na bezproblemowy udział w jednoosobowym trybie każdej produkcji. Nasze usługi charakteryzują się przede wszystkim dbaniem o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Czysta i bezproblemowa instalacja to coś, dzięki czemu będziemy mogli w szybki i przyjemny sposób przetestować najnowszą produkcję z samochodami w roli głównej.

Instalator Truck Driver Download przygotowany został z myślą o największych fanach gier samochodowych. Po kliknięciu w jeden z linków, zostaniesz przekierowany na prywatne serwery zawierające wszystkie pliki niezbędne do poprawnego zainstalowania, a następnie uruchomienia gry. Jeśli zatem chciałbyś sprawdzić się w roli kierowcy ciężarówki, to przetestuj grę z Truck Driver Pobierz !

Truck Driver Download PC - Pełna Wersja
Truck Driver Download PC

Truck Driver Download PC Fabuła gry oraz producent

Gra miała swoją premierę we wrześniu 2019 roku i przygotowana została przez Triangle Studios. Jest to dosyć mało znane studio, które w swoim CV ma takie produkcje jak AereA, Real Farm, czy kilka innych gier mobilnych dostępnych na zarówno systemy z systemem Android, jak i iOS. Tym razem zdecydowali spróbować swoich sił w grze symulacyjnej, która przeniesie nas w świat motoryzacji.

Truck Driver to gra oparta na mechanice symulacji, a co za tym idzie na próżno szukać w niej rozbudowanej fabuły oraz historii. Jednakże, istnieje tutaj podstawowa zasada, którą należy się kierować. W Truck Driver wcielamy się w postać kierowcy ciężarówki, którego zadaniem jest jak najszybciej dostarczyć ładunek, aby zarobić pieniądze. Jeżeli uważasz, że ta gra będzie odpowiednia dla ciebie, to zachęcamy do przetestowania Truck Driver Pobierz !

Mechanika gry

To, co wyróżnia tę produkcję od innych symulacji z ciężarówkami w tle, to kompletnie otwarty świat, który jest niezwykle szeroki i obejmuje tereny miejskie, jak i tereny zielone. Naszym zadaniem jest zarabianie pieniędzy poprzez przewożenie towarów. Im szybciej i im bezpieczniej przewieziemy towar, tym więcej pieniędzy zarobimy. Na samym początku do dyspozycji mamy bardzo słabą i starą ciężarówkę. Jednakże, z biegiem czasu będziemy mogli ją rozwinąć bądź, jeśli tak zdecydujemy, zamienić stary model na nowy.

Co ciekawe, w grze istnieje możliwość komunikowania się z firmami, dzięki czemu im więcej przewozimy, tym więcej osób znamy i tym lepszą sieć logistyczną stworzymy. Będzie to niesamowicie przydatne w późniejszym etapie gry, kiedy to będziemy dostawać coraz to lepsze kontrakty. Gra oferuje bardzo dobry i realistycznie oddany sposób prowadzenia pojazdów. To, na co jednak niektórzy mogą narzekać, to brak większej różnicy między poszczególnymi ciężarówkami. Oczywiście różnica jest, lecz w mniejszym stopniu, niż moglibyśmy się tego spodziewać.

Tryby gry

Gra dostępna jest jedynie w trybie single player. Twórcy nie przewidzieli możliwości uruchomienia wieloosobowej rozgrywki. Zaletą tego typu rozwiązania jest większe skupienie się na jednoosobowym doświadczeniu, jakie płynąć będzie z gry. Jeżeli chciałbyś poznać wszystkie tryby gry w Truck Driver, to zapraszamy do przetestowania Truck Driver Download ! Dzięki instalatorowi będziesz w stanie sprawdzić się w trybie jednoosobowym ze wszystkimi odblokowanymi funkcjami!

Truck Driver Download

Kwestie techniczne

Jak na grę symulacyjną, Truck Driver oferuje bardzo dobrą grafikę, świetnie odwzorowującą samochody, środowisko oraz kabinę. Oczywiście należy pamiętać, że nie znajdziemy tutaj oficjalnych wozów. Jednakże, Ciekawie przygotowane ciężarówki na pewno przypadną do gustu większości graczy. Dobrą wiadomością jest również fakt, że twórcy postarali się przygotować bardzo dobre efekty specjalne oraz dźwięki w grze oraz ścieżkę dźwiękową.

Instalator Truck Driver Recenzja oferuje nam dostęp do pełnej wersji gry. Oznacza to, że możemy spodziewać się takiej samej grafiki oraz dźwięków jak w przypadku oryginału. Jeżeli jednak nie jesteśmy pewni, czy gra uruchomi się na naszym komputerze, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi wymaganiami technicznymi:

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core 2 Duo 2,6Ghz lub jego odpowiednik AMD Athlon 64 X2 3800+;
 • Karta Graficzna Nvidia Geforce GTX 670 lub jej odpowiednik AMD Radeon HD 7970;
 • Pamięć RAM 4 GB;
 • System operacyjny Windows 7 lub nowszy;
 • Kompatybilność z DirectX 11;
 • 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5 czwartej generacji lub jego odpowiednik AMD serii A10;
 • Karta graficzna Nvidia Geforce GTX 770 or AMD Radeon R9 270x;
 • Pamięć RAM 8 GB;
 • System operacyjny Windows 10;
 • Kompatybilność z DirectX 11;
 • 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Truck Driver Download
 • Truck Driver Pobierz
 • Truck Driver Crack
 • How To Get Truck Driver PC
 • Truck Driver Telecharger

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *