0

Tropico 6 Download PC – Pełna Wersja Gry – Tropico 6 Pobierz

Tropico 6 Download PC - Pełna Wersja Gry - Tropico 6 Pobierz

Tropico 6 Download PC – Pełna Wersja Gry – Tropico 6 Pobierz Informacje oraz download button:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Tropico 6 Download PC to nasz najnowszy produkt, czyli instalator do gry Tropico 6. Instalator ten powstał na waszą prośbę i w dniu dzisiejszym oddajemy go w wasze ręce. Prace nad Tropico 6 Download trwały wiele tygodni a nasz zespół dołożył wszelkich starań by sprostać wyzwaniu. Instalator jest dostępny w dwóch wersjach językowych – wersji polskiej oraz angielskiej. Instalacja gry na naszym urządzeniu jest niebywale prosta dzięki intuicyjnemu instalatorowi z bardzo przejrzystym interfejsem. Sam proces instalowania Tropico 6 może trwać od kilku minut do nawet kilku godzin, wpływ na długość ma wydajność naszego komputera. Zapraszamy do zapoznania się z fabuła, mechanika gry oraz wymaganiami technicznymi jakie należy spełnić by bezproblemowo grać w Tropico 6.

Fabuła

Tropico 6 to kolejna część kultowej strategii ekonomicznej, która swoje początki miała już w 2001 roku. Gra swoją premierę ma w październiku 2018 roku a za jej produkcją stoi studio Limbic Entertainment. Studio to znane jest przede wszystkim z serii Might & Magic X: Legacy oraz Might & Magic: Heroes VII. Gra wprowadza nas w tropikalny klimat wysp, gdzie sprawujemy rządy jako El Presidente. Sama fabuła nie narzuca na gracza specyficznych zachowań jednak głównym celem jest zarządzanie wyspami w taki sposób by spełniać wyznaczone cele i pozostać przy władzy jak najdłużej. Warto na uwadze mieć strach oraz zadowolenie naszego ludu. To od naszych decyzji zależy bowiem jak mieszkańcy będą się czuć na naszych wyspach. Decyzja należy do Ciebie – chcesz być uwielbiany, ale traktowany z przymrużeniem oka czy też wolisz rządzić żelazną ręką i mieć pod swoją pieczą zastraszonych obywateli.

Tropico 6 Download PC Tropico 6 Pełna Wersja Gry

Tropico 6 Download PC Mechanika gry :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Tropico 6 mechaniką rozgrywki bardzo przypomina poprzednie części jednak twórcy bardzo postarali się by jeszcze bardziej urozmaicić nam zabawę. Najlepszym rozwiązaniem jakie wprowadził producent to możliwość zarządzania kilkoma wyspami w tym samym czasie. Daje nam do duże pole do popisu oraz stawia przed nami nowe wyzwania. Aby z tym sprawnie sobie poradzić musimy skupić się na transporcie, który odgrywać będzie ogromną rolę w rozwoju naszego imperium. Naszym zadaniem jest rozbudowa imperium o luksusowe i cenne budynki oraz specjalne budynki charakterystyczne dla różnych zakątków świata np. Statua Wolności. Twórcy wprowadzili ciekawy mechanizm, który pozwala wykraść plany tych budowli z pomocą przebiegłych agentów. Misje takie są niebywale ciężkie i mogą minąć lata zanim pomyślnie wykradniemy plany budowy. W tropico 6 pojawi się drzewko technologii, które możemy rozwijać dowolnie. Drzewko to pozwala nam rozwiązać wiele problemów jakie napotkamy na drodze panowania.

Tryby gry

Gra utrzymana jest w lekkim klimacie, który nieraz nas rozbawi dzięki ciekawym dialogom czy sytuacjom na jakie możemy się natknąć. Gra z rozbudowanym trybem dla jednego gracza oraz dla wielu oferuje rozgrywkę na najwyższym poziomie. Tropico 6 to gra, która oferuje zabawę na długie godziny grania dzięki rozbudowanemu systemowi i możliwości gry z innymi graczami. Rozgrywka dla wielu graczy oferuje aż 4 miejsca, które zając może Twój przyjaciel bądź losowa osoba, chętna na rozgrywkę. W trybie dla wielu graczy możemy tworzyć sojusze, spiski oraz walczyć wspólnie by obalić rządy danego dyktatora. Warto podkreślić, że do grania w trybie dla jednego gracza nie jest wymagane stałe połączenie z Internetem.

Tropico 6 Pobierz PC Tropico 6 Pełna Wersja PC

Kwestie techniczne

Gra Tropico 6 zaprojektowana jest na silniku Unreal Engine 4, co gwarantuje wydajność na najwyższym poziomie. Oprawa graficzna robi wrażenie, wszystkie elementy otoczenia są nasycone szczegółami. Warto dodać, że pomimo wysoko rozwiniętej grafiki gra nie ma ogromnych wymagań technicznych. Ścieżka dźwiękowa dodaje grze klimatu, dodatkowo dialogi oraz przemowy naszego dyktatora zrobią wrażenie na osobach dla których szczegóły odgrywają wielką rolę. Instalator Tropico 6 Download PC jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym Windows dokładnie tak jak sama gra. Przed pobraniem gry warto zaznajomić się ze szczegółowymi wymaganiami systemowymi jakie stawiają przed nami twórcy.

Wymagania minimalne Tropico 6 Download PC :

 • Procesor Intel Core i3-4330TE 2.4GHz lub AMD APU A6-6400K Dual-Core
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 550 Ti lub AMD Radeon HD 5830
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane Tropico 6 Download :

 • Procesor Intel Core i5-3470T 2.8GHz lub AMD FX-4170
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R7 370
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Tropico 6 Download PC
 • Tropico 6 Pełna Wersja
 • Tropico 6 Pobierz PC
 • Tropico 6 Torrent
 • Pobierz Tropico 6 Download

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *