2

Tropico 5 Download PC Pełna Wersja | Tropico 5 Full Game Download

Tropico 5 [PC] [FREE] [FULL VERSION] [DOWNLOAD] [PobierzGry24.pl]

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Heroes of Might and Magic III HD Edition Pełna Wersja DownloadKliknij i zobacz <————— Nasze Pliki są czyste zobacz!

Mieliście już okazję zagrać w którąś część tej świetnej serii strategiczno-ekonomicznych gier? Jeśli nie, to dziś macie taką możliwość, zupełnie za darmo i zupełnie legalnie. A jeśli tak, to na pewno ucieszycie się na wieść, że udostępniamy Wam dziś najnowszą odsłonę serii, Tropico 5, za free!

Tropico to seria gier, w których głównym zadaniem gracza jest utrzymanie się przy władzy i rozwój małej republiki bananowej znajdującej się na niewielkiej wyspie. Cała rozgrywka w Tropico 5 osadzona pomiędzy XIX i XXI wiekiem, dzięki czemu możemy obserwować jak rozwija się miasto na przełomie tysiącleci. Zadaniem gracza, jako głowy państwa jest prowadzenie go ku dobru i chwale w trakcie czasów kolonialnych, przez dalece niestabilny XX wiek, czyli obie wojny światowe, zimną wojnę i wielki kryzys gospodarczy aż do czasów współczesnych (a nawet trochę dalej). Dzięki temu, że rozgrywka rozłożona została na tak długi okres historii, to bardzo trudno byłoby się nią znudzić, gdyż wraz z postępem czasu stawia ona nas przed innymi wyzwaniami oraz unikalnymi wydarzeniami.

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Tropico 5 Download PC Pełna Wersja Tropico 5 Full Game Download

Tropico 5 Download PC Pełna Wersja Informacje na Temat Gry I Jak Pobrać:

Tropico 5 w bardzo wielu kwestiach nie różni się niczym od poprzednich części serii. Gracz, wcielając się w El Presidenta, stara się pozostać na stołku głowy narodu tak długo jak to tylko możliwe rozwijając państwo na przeróżne sposoby, takie jak dbanie o przemysł, ekonomię, rozbudowę miasta, przeciwdziałanie klęskom żywiołowym i ich skutkom, reagowanie na to, czego nasz naród akurat potrzebuje czy zagrywki czysto polityczne, czyli utrzymywanie stosunków dyplomatycznych, likwidowanie opozycji i spełnianie programu naszej frakcji. Oprócz tego w gre wcielone zostały takie elementy jak system handlu, drzewka rozwoju technologicznego i naukowego oraz eksploracja wyspy, która może zaopatrzyć nas w liczne dobra, takie jak materiały, minerały i inne przydatne surowce. Musimy jednak uważać, na zamieszkujące wyspę od dawaa dzikie zwierzęta i równie niebezpiecznych tubylców, którym średnio podoba się pomysł grabienia ich wyspy przez białych ludzi.

Gra oferuje nam dwa tryby rozgrywki: single- oraz multi-player. O ile pierwszy jest znany fanom od pierwszej części serii, to drugi jest czymś nowym. Pozwala on na jednoczesną, kooperacyjną grę jednego, dwóch, trzech lub czterech graczy. Tropico 5 pomimo zaawansowanych mechanizmów, niegłupio wyglądającej szaty graficznej i bardzo rozbudowanej rozgrywki nie odstrasza swoimi wymaganiami sprzętowymi, chociaż nie należą one też do tych najniższych:
Procesor: Core i5 2.5 GHz, RAM: 8 GB, Karta Grafiki: GTX 560 Ti lub lepsza, Dysk: 4 GB HDD, System: Windows Vista(SP2) / 7 (SP1) / 8 / 8.1 64-bit.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Pobranie gier naszych serwerów nigdy nie było łatwiejsze. Wystarczy postępować według poniższej instrukcji aby zagrać w Tropico 5 za free:
1. Kliknij przycisk DOWNLOAD i pobierz instalator.
2. Odpal instalator i postępuj według wskazówek na ekranie.
3. Uruchom grę i baw się dobrze!

PobierzGry24.pl

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *