Nowości Pełna Wersja

Total War Warhammer II Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry

Total War Warhammer II Download PC - Pobierz Pełna Wersja Gry

Total War Warhammer II Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry UPDATED Fabuła gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Seria Total War to bardzo popularna i lubiana odmiana gier strategicznych, które łączą w sobie ekonomiczne element zarządzania królestwem oraz oczywiście taktyczne aspekty walk w czasie rzeczywistym. Instalator Total War Warhammer II Download PC to bezproblemowy produkt, który stworzony został od podstaw jako najnowsze i bezkompromisowe dzieło programistów ze strony pobierzgry24.pl. Od samego początku naszym głównym celem było zapewnienie najwyższej jakości instalatora, który nie tylko zagwarantuje nam pełną wersję gry oraz polską wersję kinową, ale również wszystkie dodatkowe pliki, które będą potrzebne do poprawnego uruchomienia gry. Mamy tu na myśli crack, klucz seryjny automatycznie wygenerowany przez funkcję keygen oraz najnowsze patche i łatki. Przedstawmy zatem nasz świeżo wyprodukowany Total War Warhammer II Download , który udowodni wam, że można bezproblemowo scrackować grę i ją udostępnić! Zanim jednak to zrobimy, zwróćmy uwagę na samą grę oraz sprawdźmy, czym może nas uraczyć!

Total War Warhammer II Download

Jeśli chodzi o fabułę w drugiej części Total Wara osadzonego w fantastycznym świecie Warhammera, nie będziemy śledzić tutaj poczynań postaci lub wydarzeń, które wydarzyły się w grze wydanej niespełna dwa lata temu. W drugiej odsłonie przenosimy się na Zachód, czyli opuszczamy Stary Kontynent. Zachód podzielony jest na cztery kontynenty takie jak: Ulthuan, Naggaroth, Południowe Ziemie, Lustria. Jak pewnie się domyślacie, każda kraina zamieszkana jest przez inną rasę, a scenariusz w drugiej części podzielony został na cztery kampanie. Wcielimy się w niej w każdego reprezentanta, czyli następujące rasy: Elfy Wysokiego Rodu, Mroczne Elfy, Jaszczuroludzi oraz Skavevenów. Całość rozgrywki będzie się skupiać nad kontrolą Wielkiego Wiru, który od kilkunastu stuleci jest powodem walk. Sprawdź jak potoczy się historia każdej rasy dzięki pełnej wersji gry i Total War Warhammer II Download !

Total War Warhammer II Pobierz Pełna Wersja

Rozgrywka

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to nie powinniśmy być zaskoczeni faktem, że podzielona została na dwie części. Pierwsza z nich, to widziana z góry, z tak zwanego widoku izometrycznego część zarządzająca królestwem. Przygotowana ona została na bazie strategii turowej, gdzie naszym głównym zadaniem jest eksploracja mapy, rozbudowa imperium, rekrutacja jednostek oraz poruszanie się po mapie. Jeśli jednak natrafimy na przeciwnika, to walka z nim odbędzie się w drugiej części gry, czyli w walce trójwymiarowej przygotowana w czasie rzeczywistym. Wtedy będziemy musieli zapomnieć o zarządzaniu i skupić się na wyborze taktyki, która pozwoli nam zdobyć przewagę nad przeciwnikiem. Total War Warhammer II Download PC to instalator, który daje dostęp do obu części bez żadnych ograniczeń. Jeśli chodzi o mechanikę, to warto zwrócić uwagę na nowe funkcje oraz ciekawe rozwinięcie istniejących opcji. Dzięki temu zobaczymy wielu unikalnych bohaterów, umiejętności oraz innych nowinek. Jednakże, zachęcamy do przetestowania ich wszystkich samemu!

Total War Warhammer II Download PC Tryby gry:

Total War Warhammer II Pobierz

Nie ujrzymy tutaj zróżnicowanych trybów gry, gdyż cała otoczka gry skupia się na trybie gry jednoosobowej oraz kampanii. Oczywiście możemy tutaj brać udział w niestandardowych walkach z komputerem i bawić się w kreator bitew. Taka sama opcja dostępna jest również przez Internet. Nie otrzymamy tutaj jednak zaawansowanego trybu gry wieloosobowego, lecz proste potyczki bitewne między graczami.

Kwestie techniczne

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dzięki Total War Warhammer II Download mogliśmy sprawdzić jak gra wygląda pod względem wizualno-dźwiękowym. Otóż przygotowana przez studio Creative Assembly produkcja jest jedną z najładniej wyglądających gier strategicznych dostępnych w 2017 roku. Silnik gry wykorzystany przez twórców to Warscape, ten sam wykorzystany w poprzedniej części. Jednakże, został on bardzo poprawiony, szczególnie elementy środowiska oraz postacie. Każda z jednostek wystawiona na polu walki jest przygotowana indywidualnie i prezentuje spektakularną grafikę. Biorąc pod uwagę te wszystkie zmiany, gra od strony graficznej jest na całkowicie innym poziomie, niż poprzednia odsłona. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na wymagania gry, które mogą zaskoczyć nas i nasz komputer, aby nie okazało się, że nie będziemy mogli skorzystać z Total War Warhammer II Download przez nasz komputer.

Trailer:

Wymagania minimalne Total War Warhammer II Download :

– Procesor Intel Core 2 Duo E6850 3.0GHz lub AMD Phenom 8650 Triple-Core

– Karta graficzna NVidia GeForce GTS 450 v4 lub AMD Radeon HD 5770 1024MB

– Pamięć RAM 3 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 35 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i7-4790K 4-Core 4.0GHz lub AMD FX-9370

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 980 4GB lub AMD Radeon R9 FURY X 4GB

– 8 GB pamięci RAM

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 35 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Total War Warhammer II Download PC
  • Total War Warhammer II Do Pobrania
  • Total War Warhammer II Ściagni
  • Total War Warhammer II Pobierz PC
  • Total War Warhammer II Pełna Wersja PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *