5

Total War Attila Download Pełna Wersja PC |Total War Attila Full Game Download

Total War Attila Download [PC] [PEŁNA WERSJA] [POBIERZ] [FREE] [PobierzGry24.pl]

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dragon Ball Xenoverse No Have Virues

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Witamy w kolejnym poście na naszej platformie free-gamingowej. Dzisiaj mamy dla Was produkcje spod ręki studia Creative Assembly. Studio to jest autorem wszystkich części cyklu pod nazwą Total War – doskonałej gry strategicznej o rozgrywce turowej. Gra łączy elementy walki w czasie rzeczywistym z turowym rozwijaniem imperium. W porównaniu do poprzednich pozycji z tej serii, Atilla zaskakuje poziomem trudności oraz dużo większą swobodą dla gracza. Na tę zmianę wpłynął przede wszystkim fakt, iż w Total War Attila Download oprócz tysięcznych armiami barbarzyńców gracz musi stawić czoła również przeciwnościom losu takim jak klęski żywiołowe, plagi czy zarazy. 

Główny wątek w najnowszej części z serii Total War rozpoczyna się w roku 395, a głowni bohaterowie rozgrywki to takie rody jak Wizygoci, Hunowie i nie tylko. Kampania tej strategicznej gry dotyczy dosyć krótkiego okresu historycznego, który jednak został ujęty w niesamowicie szczegółowy i staranny sposób. Grając w Total War: Attila obejmujemy pieczę nad ówczesnym imperium Rzymskim, a naszym głównym zadaniem jest pokonanie przeciwnika, który usilnie próbuje zrównać nasze imperium z ziemią.

Total War Attila Download Pełna Wersja PC Total War Attila Download

Total War Attila Download Informacje:

Rozgrywka Total War: Attila podzielona jest na dwa tryby, z których jeden to rozgrywka turowa. W rozgrywce turowej gra polega na utrzymaniu imperium w ryzach poprzez dbanie o jego

zrównoważony rozwój militarny, ekonomiczny oraz technologiczny. Oprócz tego musimy dbać jeszcze o przynajmniej poprawne stosunki dyplomatyczne z innym mocarstwami aby nie doprowadzić do upadku naszego imperium. W drugim trybie rozgrywki, polegającym na działaniu w trybie rzeczywistym, głównym elementem są krwawe wojny, do których zaprzęgamy tysiące wojowników. System bitw został znacząco rozbudowany w stosunku do poprzednich odsłon serii, i tym sposobem mamy możliwość chociażby wykorzystania żywiołu, jakim jest ogień, w celu pokonania naszego przeciwnika. Możemy to zrobić na przykład. poprzez rozprzestrzenianie go i niszczenie wszystkiego co można spalić oraz sprawianie, że żołnierze wroga uciekną z pola bitwy w popłochu i panice.

 REKOMENDOWANE WYMAGANIA DLA TOTAL WAR: ATTILA

CPU: Intel Core i5 2.4GHz lub AMD Phenom II X4 975

GRAFIKA: nVidia GeForce GTX 560 Ti lub AMD Radeon HD 5870 1024 MB

RAM: 4 GB lub więcej

SYSTEM: Windows 7 / 8 / 8.1 x64 z DirectX 10 lub wyższym

HDD: 35 GB lub więcej

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

DOWNLOAD DA TOTAL WAR: ATTILA [PobierzGry24.pl]

Krok 1. Znajdź i kliknij w button 'DOWNLOAD’ (bądź 'MIRROR’). Poczekaj aż proces pobierania instalatora dobiegnie końca.

Krok 2. Po pobraniu wypakuj i odpal instalator (plik egzekutywny – .exe) i rozpocznij proces instalacji.

Krok 3. W ostatnim kroku instalacji zostaniesz poproszony o klucz aktywacyjny do gry Totar War: Attila, który musisz pobrać. Postępuj według wskazówek instalatora.

Krok 4. Po zainstalowaniu i aktywowaniu gry możesz rozpocząć rozgrywkę. Życzymy dobrej zabawy, PobierzGry24.pl Team.

PobierzGry24.pl

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *