0

The Sims 4 Życie Eko Download Dodatek PC

The Sims 4 Życie Eko Download Dodatek PC

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jeżeli marzyliście o najnowszej odsłonie gry z serii The Sims, to przygotujcie się na dodatek Życie Eko, który dostarcza wam instalator The Sims 4 Życie eko Download . To najciekawszy dodatek, który w żadnej poprzedniej edycji nie został dla nas udostępniony. Oprócz nowych terenów i aktywności, twórcy oferują nam szereg innych udogodnień oraz poprawek, dzięki czemu jeszcze bardziej pokochamy tę produkcję. Aplikacja, którą oferujemy wam dzisiejszego dnia, jest bardzo prosta w obsłudze i nie musimy się martwić o proces instalacyjny. W przeciągu kilku chwil będziecie mieć dostęp do najnowszego dodatku oraz oczywiście podstawowej wersji gry, w przypadku kiedy nie jest ona zainstalowana na komputerze. Zatem nie czekaj ani chwili dłużej, sprawdź The Sims 4 Życie eko Pobierz już dziś dzięki najbezpieczniejszej stronie w Internecie.

Fabuła gry i co nieco o producencie

Oryginalnym twórcą gry było małe studio deweloperskie Maxis. Niemalże od początku twórcy współpracowali z firmą Electronic Arts. Założyciele studia, a mianowicie Will Wright oraz Jeff Braun wpadli na pomysł przygotowania symulacji zarządzania miastem. Gra nazywała się SimCity i jak wszyscy wiemy, okazała się bardzo dochodową produkcją, która pozwoliła deweloperom się wybić. Premierę produkcja miała w 1989 roku.

Jednakże dopiero dekadę później twórcy zdecydowali się rozpocząć nowy projekt, a mianowicie stworzyć grę, która miałaby oferować nam nieco dokładniejszy symulator. The Sims pojawiło się w 2000 roku i od tego momentu co jakiś czas pojawiały się kolejne edycje. Pomimo dłuższych przerw pomiędzy kontynuacjami, twórcy wyrobili sobie opinie produkując niezliczone dodatki do swoich cykli.

Oprócz serii The Sims oraz SimCity, deweloperzy z firmy Maxis mają na swoim koncie wiele innych produkcji, z czego bardzo ciekawe okazały się Spore, czyli symulator ewolucji z elementami RPG i strategii, a także Darkspore. Przetestuj najnowsze dzieło producentów za pomocą instalatora The Sims 4 Życie eko Download PC .

Jeśli chodzi o fabułę, to w The Sims 4 Życie Eko wprowadzono nowy obszar, a mianowicie Przystań Evergreen (Evergreen Harbor). Jest to zindustrializowane miasto położone na wybrzeżu, do którego nasza rodzina się wprowadza. To właśnie tam decydujemy się prowadzić ekologiczne, zdrowe życie. W tym celu będziemy musieli nie tylko stosować się do konkretnych celów, ale namawiać innych Simów do zmiany stylu życia.

The Sims 4 Życie Eko Download Dodatek PC Mechanika gry :

Gra w przeciwieństwie do poprzednich odsłon charakteryzuje się kilka ciekawymi zmianami. Przede wszystkim nasze decyzje oraz tryb życia wpływa na wygląd miasta. Oznacza to, że jeśli będziemy realizować szereg projektów ekologicznych i spełnimy wiele celów Sima, to nieco poprawimy stan wody w mieście, a na dodatek zmniejszymy rachunki, na co będą mieć wpływ nowe budynki. Oznacza to, że głównym celem będzie transformacja miasta w miejsce przyjazne środowisku.

W produkcji nasi Simowie będą mogli dbać o własne ogrody oraz produkować zdrową żywność. Ponadto, pojawią się także nowe aktywności, w tym możliwość zbierania śmieci, dzięki czemu ulice miasta będą czystsze i przyjemniejsze. Warto zwrócić uwagę na to, że zebrane śmieci będziemy mogli wykorzystać tworząc atrakcyjne, lecz także przydatne przedmioty.

Pamiętajmy także o tym, że w grze od samego początku będziemy musieli dbać o prawidłowy rozwój miasta. Oznacza to, że przyjdzie nam brać udział w głosowaniach w lokalnym ratuszu. To tam będziemy mogli wprowadzać zasady dotyczące recyklingu oraz namawiać przyjaciół do życia eko.

Tryby gry

Tak jak w przypadku poprzednich edycji, twórcy w dodatku Eco Lifestyle udostępnili nam wyłącznie jeden tryb gry, a mianowicie tryb dla jednego gracza. Pozwala on nam na spokojne rozwijanie naszej rodziny oraz wdrażanie coraz to nowszych zasad i regulacji.

Oczywiście ma to swoją zaletę. Brak otwartego trybu wieloosobowego pozwala graczom na skorzystanie z The Sims 4 Życie Eko Do pobrania i szybkie zainstalowanie DLC wraz z podstawą gry. Nie zmienia to jednak faktu, że korzystając z naszych usług będziecie mieć dostęp do wszystkich opcji, jakie twórcy przygotowali. Mowa tutaj także o dzieleniu się gotowymi projektami ubrań czy domów.

Kwestie techniczne

The Sims 4 miało swoją premierę wiele lat temu. Oznacza to, że gra sama z siebie nie wymaga od nas bardzo zaawansowanego sprzętu. Należy jednak pamiętać, że ze względu na charakterystykę produkcji oraz ilość wydanych dodatków, gra ma nieco większe wymagania niż sama podstawa.

Dodatkowo jeśli zamierzamy otworzyć produkcję ze wszystkimi dodatkami, to należy upewnić się, że mamy dostęp do szybkiego dysku SSD, a nasz procesor i pamięć RAM poradzi sobie z przetworzeniem ogromnej ilości przedmiotów. Warto zatem sprawdzić minimalne wymagania oraz te rekomendowane zanim skorzystanie z The Sims 4 Życie eko Download .

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Wymagania minimalne dla The Sims 4 Życie Eko Pobierz:

 • Procesor Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
 • Karta graficzna NVidia GeForce 6600 GT lub AMD Radeon X1300 256MB
 • Pamięć RAM 2 GB
 • System operacyjny Windows Xp 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 14 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-680 3.6GHz lub AMD Athlon X4 750K
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 650 1GB lub AMD Radeon HD 7750 1GB GDDR5
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows Xp 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • The Sims 4 Życie Eko Download
 • The Sims 4 Życie Eko Pobierz
 • The Sims 4 Życie Eko Do pobrania
 • The Sims 4 Życie Eko Ściagni
 • The Sims 4 Życie Eko Dodatek

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *