0

The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download PC – Dodatek

The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download PC - DLC

The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download PC – Dodatek dostępna już teraz u nas , możecie ją pobrać z linków które widać poniżej :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Opis uploadu:
Rozmiar uploadu: WebInstalator, 9 MB + 8 GB
Release: ElAmigos
Kompresja: brak
Zawartość uploadu: WebInstalator
Wersja językowa: polska, angielska, chińska, czeska, francuska, niemiecka, rosyjska, włoska
Opis instalacji:
1. Pobierz Instalator
2. Zainstaluj
3. Aktywuj Grę
4. Graj
Download (linki bezpośrednie):

Witaj na stronie gdzie zaprezentujemy Ci najnowszy instalator naszej produkcji, czyli The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download PC  . Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnie tworzeniem instalatorów, które pozwolą wam cieszyć się najnowszymi produkcjami na komputery osobiste. The Sims 4 Zostań Gwiazdą DLC to program, który po pobraniu na dysk twardy pozwoli Ci uzyskać permanentny dostęp do pełnej wersji gry The Sims 4 wraz z najnowszym dodatkiem. Działanie naszego instalatora jest proste i od Ciebie nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej. Wystarczą podstawowe umiejętności korzystania z komputera oraz postepowanie z wytycznymi, jakie wyświetlane są na ekranie instalacji. Instalacja The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download jest w pełni bezpieczna gdyż korzystamy z legalnych, oryginalnych plików gry. Co więcej nie zostały one zmodyfikowane co gwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie nie tylko podczas instalacji ale także rozgrywki.

The Sims 4 Zostań Gwiazdą Dodatek The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download

The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download PC – Dodatek Producent, fabuła :

The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download PC jest naszym autorskim dziełem jednak pliki gry w pełni należą do producenta, jakim jest EA Maxis. Producent ten jest bardzo znany gdyż to właśnie na jego barkach powstała cała seria The Sims a także dodatki czy gry takie jak Spore, SimCity 4 i inne. Twórcy wiedzą jak dobrze przyjęła się najnowsza odsłona The Sims 4 przez co ciągle projektują kolejne dodatki do podstawowej wersji gry. Ostatnim poznanym dodatkiem były „Cztery pory roku” wydane w czerwcu. Najnowszy dodatek wprowadza wiele ciekawych zmian oraz urozmaiceń na które warto zwrócić uwagę. Sama fabuła znacząco się zmienia, naszym głównym zadaniem jest zostać tytułową gwiazdą. Biznes filmowy to ciężki orzech do zgryzienia. Przed naszymi simami czeka nie lada wyzwanie. Spraw by Twój bohater osiągnął sukces i stał się kolejną ikoną filmową.

Mechanika gry

Mechanika gry nie odbiega od tej, jaką znamy z poprzednich odsłon serii czy ostatnio prezentowanych dodatków. Warto jednak wiedzieć, że najnowszy dodatek, do którego możesz mieć dostęp dzięki The Sims 4 Zostań Gwiazdą Pobierz pozwoli Ci się cieszyć nowymi kreacjami, których nie uświadczyliśmy w poprzednich dodatkach. Stroje te będą w stanie prezentować to jak duże sukcesy odnosi nasz sim. Nie tylko otrzymujemy nowe ubrania bowiem twórcy wprowadzają także rozmaite meble (w tym pozłacane) którymi możemy udekorować naszą posiadłość. Wraz z postępem rozgrywki otrzymujemy dostęp do coraz droższych ubrań, mebli i innych elementów, jakie nas otaczają jednak największym skarbem dla nas będzie własna gwiazda w alei sław. Pamiętaj jednak, że wraz ze wzrostem naszej popularności przyciągamy więcej fanów, przez co musimy postępować rozważniej by nie zniszczyć wschodzącej kariery.

Tryby gry

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download oferuje dostęp do wszystkich trybów gry oferowanych przez producenta. Warto jednak zaznaczyć, że nie uświadczymy tu trybu dla wielu graczy. Nie jest i nigdy nie było to problemem gdyż rozgrywka w The Sims 4 jest specyficzna a dzięki rozwiniętej sztucznej inteligencji mamy wrażenie jakbyśmy uczestniczyli w rozgrywce z innymi graczami. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na fakt, że najnowszy dodatek wprowadza wiele gestów, których poznajemy coraz więcej wraz z rozwojem naszej kariery filmowej. Gesty te dodają realizmu rozgrywce przez co mamy wrażenie uczestnictwa w prawdziwej historii.

The Sims 4 Zostań Gwiazdą DLC

The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download Kwestie techniczne :

Silnik prezentowany w najnowszym dodatku nie różni się niczym od tego, jaki znamy z podstawy The Sims 4. Silnik ten pozwala na płynną rozgrywkę nawet przy wysokim nasyceniu szczegółów na naszym ekranie. W The Sims 4 Zostań Gwiazda spotkamy się z nową ścieżka dźwiękową, która świetnie wprowadzi nas w odpowiedni nastrój. Najnowszy dodatek do The Sims 4 wprowadza wiele zmian. Zmiany te nie wpływają jednak znacząco na płynność rozgrywki, choć przyznajemy, że niektóre lokacje robią wrażenie na słabszych komputerach. Szczegółowe informacje oraz rekomendacje znajdziemy na stronie producenta gry. Warto się z nimi zapoznać, jeżeli po raz pierwszy mamy do czynienia z produkcją The Sims 4.

Minimalne wymagania The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download :

 • Procesor Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
 • Karta graficzna NVidia GeForce 6600 GT lub AMD Radeon X1300 256MB
 • Pamięć RAM 2 GB
 • System operacyjny Windows Xp 32
 • Kompatybilnośc z DX 9
 • 9 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-680 3.6GHz lub AMD Athlon X4 750K
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 650 1GB lub AMD Radeon HD 7750 1GB GDDR5
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows Xp 32
 • Kompatybilność z DX 9
 • 9 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download
 • The Sims 4 Zostań Gwiazdą Pobierz PC
 • The Sims 4 Zostań Gwiazdą Do pobrania
 • Download The Sims 4 Zostań Gwiazdą Pełna Wersja PC
 • The Sims 4 Zostań Gwiazdą DLC
 • The Sims 4 Zostań Gwiazdą Steam za darmo

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *