5

The Sims 4 Wyspiarskie życie Download PC – DLC

The Sims 4 Wyspiarskie życie Download DLC PC :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

The Sims 4 Wyspiarskie życie Download PC - DLC

Instalator The Sims 4 Island Living Download PC to kolejne dzieło naszego wyspecjalizowanego zespołu, który od wielu lat zajmuje się produkcją instalatorów do gier. Standardowo już, instalator The Sims 4 Island Living Download dedykowany jest na platformy komputerów osobistych (PC). Instalator to aplikacja, która zainstaluje na Twoim dysku pełną wersję gry wraz z dodatkiem, bądź sam dodatek Island Living. Proces instalacji jest intuicyjny, przez co poradzi sobie z nią każdy użytkownik. Co więcej, instalator jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym. Dostępny jest w wielu wersjach językowych. Instalator samodzielnie pobiera potrzebne pliki gry z naszego prywatnego serwera. Instalacja gry, zatem jest możliwa jedynie przy zachowaniu stabilnego połączenia z Internetem. Zapoznamy Cię dzisiaj nie tylko z działaniem instalatora, ale także z producentem, fabuła gry oraz nowościami, jakie czekają na Ciebie.

Producent praz fabuła

Producentem gry jest EA Maxis / Maxis Software natomiast wydawca gry w Polsce jest Electronic Arts Inc. Twórcami dodatku są sami twórcy gry, co stanowi gwarancje świetnej zabawy i rozbudowanego dodatku. Dodatek Island Living to najnowsze rozszerzenie do symulatora The Sims 4. Miał swoją premierę 21 czerwca 2019 roku i z pewnością nie jest to ostatnie rozszerzenie do podstawy gry.

Fabuła dodatku przenosi nas na tropikalna wyspę gdzie czeka naszych simów wiele atrakcji. Wyspiarski styl, lokalna kultura to nie wszystko, co możemy spotkać na wyspie. Szeroki wybór wakacyjnych prac z rozbudowaną ścieżką kariery a także prace dorywcze charakterystyczne dla miejsca. Naszych simów czekają relaksujące kąpiele, zabawy przy ognisku oraz inne ekscytujące wydarzenia. W grze pojawia się szereg nowych cech, aspiracji oraz umiejętności, co stawia przed graczem nowe wyzwania.

The Sims 4 Wyspiarskie życie Download PC
The Sims 4 Wyspiarskie życie Download

Mechanika gry

W najnowszym dodatku Island Living nasi simowie będą mogli pracować jako sprzątacz plaż a także jako ratownik lub w restauracji na tropikalnej wyspie. Dodatkowym atutem są gry prace dorywcze, które wykonywać możemy na boku np. połów ryb, poszukiwanie skarbu i wiele innych. Na wyspie Sulani czeka nas wiele atrakcji, oprócz standardowych, tradycyjnych zabaw na plaży, takich jak budowanie zamku z piasku możemy cieszyć się zabawą z delfinami, nurkowaniem czy nawet spotkaniem z syreną. Sama mechanika gry nie zmienia się, nowy dodatek wprowadza jedynie wiele nowych elementów otoczenia, nowe atrakcje, elementy wyposażenia mieszkania oraz nowe, odpowiadające klimatowi stroje. Najnowsze rozszerzenie daje nam możliwość stworzenia unikalnego sima – syreny. Syrenę możemy dowolnie modyfikować, co jeszcze bardziej podkreśli realizm rozgrywki. Wszystko to sprawia, że jeszcze lepiej odczujemy wakacyjny klimat w The Sims 4. Dodatek dostępny jest w wielu wersjach językowych, dokładnie tak jak sama podstawa gry.

Tryby gry

The Sims 4 oraz dodatek island Living to gra nastawiona jedynie na tryb dla jednego gracza. Jak wiemy z doświadczenia implementacja trybu wieloosobowego jest problemowa w szczególności, gdy podczas rozgrywki zapisujemy stan gry, wczytujemy i modyfikujemy prędkość świata. Fani serii The Sims jednak od wielu lat cieszą się symulatorem życia stworzonym przez EA Maxis, o czym świadczą liczne rozszerzenia i aktualizacje do gry. Dużym atutem jest fakt, że do rozgrywki w The Sims 4: Island Living nie jest wymagane stabilne połączenie internetowe. Tryb dla pojedynczego gracza stawia przed użytkownikiem niezliczoną ilość scenariuszy i możliwości sprawiając tym samym, że jest to jedyna gra w swoim rodzaju. Jeżeli chcesz przetestować tę grę, skorzystaj z The Sims 4 Island Living Download PC już dziś!

The Sims 4 Wyspiarskie życie DLC

The Sims 4 Wyspiarskie życie Download PC Kwestie techniczne :

The Sims 4 Island Living Pobierz to instalator, który umożliwi Ci rozgrywkę w najnowsze rozszerzenie The Sims 4. Najnowszy dodatek stawia przed nami nowe wyzwania nie tylko na płaszczyźnie rozgrywki, ale także wymagań technicznych. Rozszerzenie, bowiem charakteryzuje się rozbudowaną, dynamiczną grafiką i szeroką paletą kolorów. Gra jest świetnie zoptymalizowana, o czym przekonać się może każdy użytkownik ze słabszym zestawem komputerowym. Po szczegółowe wymagania należy udać się na stronę producenta gry, zalecamy jednak próbę instalacji pomimo nie spełnienia wymogów gdyż po wybraniu najniższych ustawień graficznych gra w dalszym ciągu sprawiać nam będzie nie mało przyjemności.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Wymagania minimalne dla The Sims 4 Island Living Download :

 • Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
 • Karta graficzna NVidia GeForce 6600 GT lub AMD Radeon X1300 256MB
 • Pamięć RAM 2 GB
 • System operacyjny Win Xp 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 14 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla najnowszego dodatku:

 • Procesor Intel Core i5-680 3.6GHz lub AMD Athlon X4 750K
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 650 1GB lub AMD Radeon HD 7750 1GB GDDR5
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Win Xp 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 14 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • The Sims 4 Wyspiarskie życie Download PC
 • The Sims 4 Wyspiarskie życie Pełna Wersja
 • The Sims 4 Wyspiarskie życie DLC
 • The Sims 4 Wyspiarskie życie Do pobrania

PobierzGry24.pl

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *