The Sims 4 Wiejska Sielanka Download
Pozostałe Symulatory

The Sims 4 Wiejska Sielanka Download DLC

THE SIMS 4 PC WSZYSTKIE DODATKI Pobierz

The Sims 4 PC + Wszystkie Dodatki

29,99zł - 85%
Kup Dostęp

The Sims 4 Wiejska Sielanka Download DLC

The Sims 4 Wiejska Sielanka Download - Mirror

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jeśli zawsze marzyłeś o własnej farmie, to oto The Sims 4 Wiejska Sielanka Download i najlepsza szansa na zdobycie gry, którą lubisz!

The Sims 4 Wiejska Sielanka Download

Powody dla których warto pobierać z naszej strony ?

  • Całodobowy suport – jeśli masz problem rozgrywka lub z grą wystarczy że dasz nam znać – pomożemy natychmiast.
  • Wszystkie nasze Instalatory produkcje są całkowicie w języku polskim posiadamy również inne języki globalne.
  • Możliwość gry online w każdą grę – dzięki połączeniu z battlenet / steam / origin.
  • Aktualizacje do gier – u nas program sam je wykrywa i aktualizuje do najnowszej wersji podczas uruchomienia gry.
  • Dostęp otrzymujesz na zawsze nie musisz się bać że wygaśnie.
  • Prosta i szybkość pobierania > Po prostu ściągasz pobierasz grasz.

The Sims 4 to, jak można się domyślić, czwarta odsłona serii. W przeciwieństwie do innych produkcji, jest na rynku już od dłuższego czasu i przed premierą The Sims 5 doczekają się co najmniej dwóch dużych rozszerzeń. Jednym z nich jest ten, który obecnie recenzujemy, a mianowicie Cottage Living. Jeśli i Ty chcesz zobaczyć, jak wygląda gra, możesz poszukać linków The Sims 4: Cottage Living Download na PC lub po prostu przeczytać poniższą recenzję do końca.

Co ciekawe, The Sims 4 to gra, która otrzymała największą liczbę dodatków na całym rynku gier wideo. Od 2014 roku, czyli daty premiery gry, doczekała się ona mnóstwa nowej zawartości, mechaniki i wielu innych niedostępnych wcześniej funkcji. Podobnie jak we wszystkich poprzednich produkcjach, dodatek jest dostępny tylko wtedy, gdy posiadamy podstawową wersję gry. Dlatego przed użyciem The Sims 4 Wiejska Sielanka Download , warto zajrzeć do recenzji i zapoznać się z zaletami i wadami najnowszego dodatku.

Dzisiejsza recenzja przedstawi najważniejsze rzeczy, które zostały dodane do gry. Oznacza to, że zapoznamy się z nową zawartością i zobaczymy każdy szczegół, który sprawia, że ​​Cottage Living jest interesującym lub, przeciwnie, nieciekawym elementem do wypróbowania. Oczywiste jest stwierdzenie, że recenzja skupiała się zarówno na aspektach technicznych, jak i wizualnych. The Sims 4 Wiejska Sielanka Pobierz teraz lub poczekaj, aż dowiesz się więcej o tytule!

Wiejska Sielanka, czyli w zasadzie wprowadzenie do rolnictwa

The Sims 4 Wiejska Sielanka Pobierz
The Sims 4 Wiejska Sielanka Download PC

Każdy, kto kocha gry rolnicze, z pewnością ucieszy się z wprowadzenia tego konkretnego DLC. Wszyscy wiemy, jak popularne mogą stać się symulatory rolnicze, dlatego też EA Maxis zainteresowało się opracowaniem dodatku z tym motywem. Innymi słowy, jest to z pewnością produkt stworzony ze szczególną myślą wszystkich fanów gier rolniczych oraz ludzi, którzy zawsze chcieli stworzyć w The Sims własną branżę rolniczą. Co więcej, autorzy zadbali o to, abyśmy otrzymali zupełnie nową lokację, jaką jest zorientowany na wioskę Henford-on-Bagley. Jeśli brzmi to jak atrakcyjna opcja do zdobycia, zdecydowanie powinieneś pomyśleć o The Sims 4 Wiejska Sielanka Download PC.

Autorzy postanowili wprowadzić do gry szereg nowych treści, w tym dużą ilość nowych potraw, a także składniki potrzebne do przygotowania wybranych posiłków. Co więcej, można nie tylko kupić jedzenie w sklepie, ale także udać się na wiejski targ, a nawet zebrać składniki z lasu. Ostatnią, ale na pewno nie najmniej interesującą opcją jest jej samodzielne hodowanie lub, w przypadku surowców zwierzęcych, hodowla własnego stada.

Największym dodatkiem, jeśli chodzi o Wiejska Sielanka , jest wprowadzenie wielu różnych zwierząt, o które teraz możemy zadbać, aby uzyskać szereg ciekawych korzyści jak np. mleko czy futro. Wszystkie te rzeczy są tam i czekają, aż je wypróbujesz. Dlatego zachęcamy do pobrania The Sims 4 Wiejska Sielanka Download na PC Instalator i przekonania się, czy jesteś gotowy na nowe wyzwania, które przygotowali producenci.

Poza nowymi rzeczami powinniśmy też przyjrzeć się nowym aktywnościom i nowym miejscom

Omówiliśmy już wprowadzenie nowej lokalizacji, która z pewnością jest znacznie bardziej relaksującą opcją niż inne miasta i miasteczka, które The Sims 4 miał do zaoferowania. Tym razem nie będziemy żyć stresującym życiem i gonić za awansami, wyższymi zarobkami i innymi tego typu rzeczami. Jeśli chcemy, możemy robić, co chcemy, wyluzować, a co ważniejsze, cieszyć się wolnym życiem na wsi. The Sims 4 Wiejska Sielanka Pobierz PC teraz, aby sprawdzić, czy recenzja mówi prawdę!

Oczywiście są pewne wady, których nie możemy przegapić. Przede wszystkim ten konkretny dodatek nie wprowadza nowej mechaniki. Wcześniej mogliśmy liczyć na ciekawe zmiany, jak chociażby w Snowy Escape, gdzie pojawiły się nowe mechaniki, które wpływają na osobowość każdego tworzonego przez nas Sima. Tym razem autorzy skupili się na treści. To jednak trochę smutne, że nie możemy liczyć na nowości.
Jeśli chodzi o przedmioty, autorzy postanowili rozszerzyć liczbę gnomów i przedmiotów związanych z gnomami w grze.

Ta szczególna opcja jest mocno nastawiona na te małe stworzenia, ponieważ znajdziemy tu nawet specjalny pub, który wykorzystuje gnomy jako dekoracje. Kolejnym ciekawym dodatkiem jest możliwość umieszczenia specjalnych drzewek, które również posiadają małe drzwiczki wewnątrz. Dokąd prowadzą? Jedynym sposobem na znalezienie nas jest użycie The Sims 4 Wiejska Sielanka Pełna Wersja

The Sims 4 Wiejska Sielanka Torrent
The Sims 4 Wiejska Sielanka Dodatek

Nie bez znaczenia są również szczegóły techniczne The Sims 4 Wiejska Sielanka Download DLC

The Sims 4 Wiejska Sielanka Download - Mirror

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Choć The Sims to gra, która ma już 7 lat, nie możemy zapomnieć o tym, że coraz więcej dodatków, które dodajemy do podstawowej wersji gry, bardzo utrudnia uruchomienie tytułu, zwłaszcza na komputerach, które nie są najnowsze, a nawet gdy zostały zakupione, ich konfiguracja nie była najpotężniejszą dostępną na rynku. Dlatego minimalne i rekomendowane wymagania, jakie stawia przed nami EA Maxis, powinniśmy przyjąć z przymrużeniem oka.


Gra oferuje oczywiście tę samą oprawę graficzną, co poprzednio, więc w dodatku Cottage Living nie zobaczymy żadnych nowości na tym polu. Jednak dla większości fanów jest to więcej niż wystarczające, ponieważ szczegółów jest całkiem sporo. Okolica jest bardzo piękna, a nowa lokalizacja przepełniona niesamowitymi widokami, które z pewnością przypadną nam do gustu. The Sims 4 Wiejska Sielanka Torrent teraz i przekonaj się, czy gra ma coś ciekawego do zaoferowania.

1 Komentarz

  • ok 21 lipca 2021

    Jest ok – ale lepiej pobrać edycje limitowana z tej strony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *