Nowości Pełna Wersja

The Sims 4 Wampiry Download DLC PC

The Sims 4 Wampiry Download DLC PC

The Sims 4 Wampiry Download DLC PC dostepna na naszej stronie , znajdziecie tutaj również pełna wersje gry The Sims 4 :

Gotowi na najnowszy dodatek Simsów? My na pewno jesteśmy! The Sims 4 Wampiry Download to gwarancja niebywałych wrażeń oraz doświadczeń, które pozwolą nam raz jeszcze powrócić do gry i cieszyć się niesamowitymi akcesoriami oraz dodatkami, jakie studio Maxis dla nas przygotowało. Jeżeli to wasza pierwsza wizyta na tej stronie, to czujemy się zobligowani, aby powiedzieć co nieco o naszych usługach. Widzicie, pobierzgry24.pl to tak naprawdę grupa ludzi, która stworzyła zespół odpowiedzialny za scrackowanie prawie każdej, niedawno wydanej gry. Jesteśmy ludźmi, którzy od ponad roku dostarczają wam najlepszych aplikacji. Jeżeli od zawsze pragnęliście grać w najnowsze gry bez zbędnych problemów z crackami, to nasza strona jest idealnym rozwiązaniem dla was wszystkich! Dowiedzcie się więcej o tym DLC do czwartej części simsów i cieszcie się niesamowitymi nowinkami!

The Sims 4 Wampiry Download

Dlaczego The Sims 4 Wampiry Download zostało tak w ogóle stworzone? Otóż naszym zadaniem było podarowanie wszystkich dodatków to The Sims 4 i dlatego właśnie zdecydowaliśmy się skupić na najnowszej wersji i dać wam również i tę część. Co takiego producenci wprowadzili do gry tym razem? Jak nie trudno się domyślić z tytułu, gra pozwala nam wcielić się w wampira oraz posiąść przedwieczne moce. Wydany pod koniec stycznia dodatek wprowadza do gry kompletnie nowe mechaniki, nowe społeczności oraz kręgi zainteresowań i inne elementy, które sprawiają, że gra wampirem to kompletnie nowa, nieodkryta przygoda, która z pewnością zainteresuje was wszystkich. Oprócz nowego wyglądu, ciekawych dodatków do strojów oraz karnacji, gra pozwala nam również uczestniczyć w pojedynkach, awansować na coraz to wyższe poziomy wtajemniczenia, uczyć się o wampirach oraz szkolić się, aby stawać się coraz to lepszym krwiopijcą. Ciekawostką jest wprowadzenie wyżej wspomnianych mocy, które to dają nam dodatkowe umiejętności i sprawiają, że jesteśmy o wiele lepsi niż zwykli simowie. Jednakże, każda moc wiąże się z problemem w postaci słabości. Musimy równoważyć nasze siły, przez co za każdym razem, kiedy osiągniemy daną ilość punktów, będziemy zmuszeni do dobrania słabości, która to będzie miała na nas wielki wpływ i może doprowadzić do naszego upadku. Gra jest niezwykle ciekawa i z pewnością zasługuje na to, abyście w nią zagrali. Zróbcie to już dziś dzięki The Sims 4 Wampiry Download , który wam tutaj oferujemy!

The Sims 4 Wampiry Download DLC PC Tylko i wyłącznie tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Co takiego sprawia, że wciąż wydajemy instalatory? Może to być banalne i oklepane, ale to wy jesteście powodem, dla którego wciąż prowadzimy pobierzgry24.pl. Naszym celem było wyprodukowanie instalatora, który swoją prostotą i przejrzystością będzie dostępny dla każdego, bez wyjątków. Jednak, aby to osiągnąć, musieliśmy wprowadzić kilka innowacji oraz zmienić proces crackowania. Wszystkie grupy, które do tej pory dostarczały wam cracki, były zawodne i często musieliście czekać kilka tygodni, a nawet kilka miesięcy, żeby zagrać w upragnioną grę. Było to spowodowane głównie problemami, jakie grupy napotykały na swojej drodze. The Sims 4 Wampiry Download to całkowite przeciwieństwo oraz całkowicie nowy sposób na dostarczenie pełnych wersji gier w polskiej wersji językowej. Gwarantujemy zautomatyzowany oraz szybki proces instalacyjny, dzięki któremu otrzymamy możliwość gry w ten dodatek do simsów w niecałe 5 minut. Jeśli nam nie wierzysz, możesz samemu przetestować tę grę! Zanim jednak zakończymy, mamy dla was minimalne wymagania do The Sims 4 Wampiry Download !

Wymagania minimalne:

Procesor Core 2 Duo E4300 AMD Athlon 64 X2 4000+

Grafika GeForce 6600 lub Radeon X1300 lub Intel GMA X4500

RAM 2 GB

Windows 7 32 bit

10 GB wolnego miejsca

Wymagania rekomendowane, aby uruchomić grę i The Sims 4 Wampiry Download :

Procesor Core i5-750 lub Athlon X4

Grafika GeForce GTX 650 lub AMD odpowiednik

RAM 4 GB

Windows 7,8, 8.1 lub 10 64 bit

10 GB wolnego miejsca

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

6 Komentarze

 • gabi 14 lutego 2017

  fajne polecam

 • Kim Seokjin 24 sierpnia 2017

  Na pewno działa?

  • PobierzGry24.pl 24 sierpnia 2017

   Tak wszystkie nasze gry działają.

 • madzioszek14 1 września 2017

  jak to zainstalowac?

  • PobierzGry24.pl 3 września 2017

   Wszystko opisane w „Jak pobrać”

 • ulfif 9 grudnia 2017

  simsy nie chca sie zainstalowac na laptopie z windows 10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *