2

The Sims 4 Uniwersytet Download PC – Dodatek

The Sims 4 Uniwersytet Download PC – Dodatek dostępny do pobrania tutaj :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

The Sims 4 Uniwersytet Download

Instalator The Sims 4 Uniwersytet Download PC już jest! Jeżeli uwielbiacie serię The Sims i chcielibyście zanurzyć się do świata studenckiego życia, to przetestujcie już dziś najnowszy dodatek to The Sims 4, czyli Uniwersytet! Oferowany przez nas instalator to przede wszystkim proste i bezpieczne narzędzie. Nasza strona gwarantuje wam dostęp do pełnej wersji gry, która oferuje wszystkie funkcje i opcje. Co więcej, jeżeli nie masz zainstalowanej podstawowej wersji The Sims 4, to program automatycznie pobierze wszystkie niezbędne pliki, dzięki czemu otrzymasz zarówno The Sims 4, jak i najnowszy dodatek Uniwersytet. Przetestuj The Sims 4 Uniwersytet Download już teraz i ciesz się z nowych, studenckich możliwości!

The Sims 4 Uniwersytet Download PC - Dodatek
The Sims 4 Uniwersytet Download PC - Dodatek

Fabuła i producent

The Sims 4 Uniwersytet zostało wyprodukowane przez tę samą firmę, a mianowicie Maxis. Producenci ci znani są dzięki swoim symulatorom życia, które rozpoczęły nową erę na rynku symulacyjnych gier komputerowych. Cały cykl The Sims, Sims City oraz oczywiście Spore – to tylko niektóre produkcje, dzięki którym poznaliśmy kunszt i doświadczenie tego studia.

W najnowszym dodatku The Sims 4 będziemy mogli przenieść się do nowego miasta, które zaoferuje nam możliwość rozwoju naszym simów poprzez uczęszczanie do jednej z dwóch uczelni. Mowa tutaj o Uniwersytecie Britechester oraz nowoczesnej placówce zwanej Instytut Foxbury. Co ciekawe, miasto jakie otrzymujemy nosi nazwę Britechester i pozwala nam na zwiedzanie świetnie opracowanej okolicy przy pomocy rowerów.

The Sims 4 Uniwersytet Download Dodatek Mechanika w grze :

Discover University nie odbiega pod względem mechaniki od bardzo dobrze znanych, wcześniej wydanych dodatków. Otrzymujemy tutaj więc strukturę podobną do tej, która pojawiła się w poprzednich dodatkach. Brak rewolucyjnych zmian nie oznacza jednak, że będziemy narzekać na nudę. The Sims 4 Uniwersytet to przede wszystkim dodanie ogromnej zawartości, jaką jest wprowadzenie instytutów, uczelni, specjalizacji oraz wielu ambicji i nowych karier. Głównym oczywiście zajęciem będzie uczęszczanie do uczelni na wykłady z pedagogiki, inżynierii, biologii, prawa, informatyki, czy nawet zajęć dla łotrów!

The Sims 4 Uniwersytet Download

The Sims 4 Uniwersytet Dodatek pozwala nam przetestować wszystkie możliwe funkcje i opcje, które pojawiają się w grze. Pamiętajmy oczywiście, że uczęszczanie na każde wykłady nie jest obowiązkowe. Możemy oczywiście opuścić kilka zajęć i odprężyć się z innymi simami bądź znaleźć co innego do roboty. Brak obecności wiąże się jednak z obniżeniem oceny, co wpłynie na końcową znajomość danej specjalizacji u naszego sima.

W grze możemy zamieszkać w jednej z kwater w kampusie. Akademiki są ogromne, a twórcy upewnili się, że nasz pokój będziemy mogli odpowiednio zmodyfikować i dostosować do naszych potrzeb. Nowe przedmioty i meble zdecydowanie pomogą nam w uposażeniu mieszkania. Sprawdź już teraz tę niesamowitą grę dzięki instalatorowi The Sims 4 Uniwersytet Dodatek Download!

Tryby gry

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Twórcy jeszcze nigdy nie zaoferowali nam w żadnej z części The Sims możliwości gry online. Nic się zatem nie zmieniło w dodatku Discover University. Wciąż możemy uczestniczyć w grze tylko dla jednego gracza. Oczywiście pamiętajmy o możliwości dzielenia się naszymi osiągnięciami z innymi graczami oraz oferowania im wcześniej przygotowanych pokoi, kostiumów czy strojów. W ten sposób możemy zdobywać znajomych oraz specjalne punkty poza grą.

Kwestie techniczne

Grafika nie odbiega bardzo od tej, którą widzieliśmy w podstawowej wersji. Dodatkowo, należy pamiętać o tym, że nie jest to samodzielny dodatek do gry. Innymi słowy, potrzebujemy The Sims 4, aby uruchomić tę produkcję i cieszyć się ze wszystkich nowinek, jakie twórcy nam zaoferowali.

Zanim jednak skorzystacie z The Sims 4 Uniwersytet Pobierz, warto zapoznać się z wymaganiami minimalnymi oraz rekomendowanymi. Co prawda są one zbliżone do tych, jakie posiada podstawowa wersja gry. Warto jednak zauważyć, że im więcej dodatków i treści ekstra mamy zainstalowanych, tym dłużej się gra będzie ładować i tym większe przeciążenia dla pamięci i procesora będzie stwarzać.

Wymagania minimalne dla The Sims 4 Uniwersytet :

 • Procesor Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
 • Karta graficzna NVidia GeForce 6600 GT lub AMD Radeon X1300 256MB
 • Pamięć RAM 2 GB
 • System operacyjny Win Xp 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 14 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-680 3.6GHz lub AMD Athlon X4 750K
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 650 1GB lub AMD Radeon HD 7750 1GB GDDR5
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Win Xp 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • The Sims 4 Uniwersytet Dodatek
 • The Sims 4 Uniwersytet Download
 • The Sims 4 Uniwersytet Recenzja
 • The Sims 4 PC

PobierzGry24.pl

2 Comments

  • no działa lecz lepiej odrazu pobrac edycje limitowana bo jest dostępna na stornie niz osobno dodatki..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *