The Sims 4 Uniwersytet Download
Symulatory

The Sims 4 Uniwersytet Download PC – Dodatek

The Sims 4 Uniwersytet Download PC – Dodatek dostępny do pobrania tutaj :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

The Sims 4 Uniwersytet Download

Instalator The Sims 4 Uniwersytet Download PC już jest! Jeżeli uwielbiacie serię The Sims i chcielibyście zanurzyć się do świata studenckiego życia, to przetestujcie już dziś najnowszy dodatek to The Sims 4, czyli Uniwersytet! Oferowany przez nas instalator to przede wszystkim proste i bezpieczne narzędzie. Nasza strona gwarantuje wam dostęp do pełnej wersji gry, która oferuje wszystkie funkcje i opcje. Co więcej, jeżeli nie masz zainstalowanej podstawowej wersji The Sims 4, to program automatycznie pobierze wszystkie niezbędne pliki, dzięki czemu otrzymasz zarówno The Sims 4, jak i najnowszy dodatek Uniwersytet. Przetestuj The Sims 4 Uniwersytet Download już teraz i ciesz się z nowych, studenckich możliwości!

The Sims 4 Uniwersytet Download PC - Dodatek
The Sims 4 Uniwersytet Download PC - Dodatek

Fabuła i producent

The Sims 4 Uniwersytet zostało wyprodukowane przez tę samą firmę, a mianowicie Maxis. Producenci ci znani są dzięki swoim symulatorom życia, które rozpoczęły nową erę na rynku symulacyjnych gier komputerowych. Cały cykl The Sims, Sims City oraz oczywiście Spore – to tylko niektóre produkcje, dzięki którym poznaliśmy kunszt i doświadczenie tego studia.

W najnowszym dodatku The Sims 4 będziemy mogli przenieść się do nowego miasta, które zaoferuje nam możliwość rozwoju naszym simów poprzez uczęszczanie do jednej z dwóch uczelni. Mowa tutaj o Uniwersytecie Britechester oraz nowoczesnej placówce zwanej Instytut Foxbury. Co ciekawe, miasto jakie otrzymujemy nosi nazwę Britechester i pozwala nam na zwiedzanie świetnie opracowanej okolicy przy pomocy rowerów.

The Sims 4 Uniwersytet Download Dodatek Mechanika w grze :

Discover University nie odbiega pod względem mechaniki od bardzo dobrze znanych, wcześniej wydanych dodatków. Otrzymujemy tutaj więc strukturę podobną do tej, która pojawiła się w poprzednich dodatkach. Brak rewolucyjnych zmian nie oznacza jednak, że będziemy narzekać na nudę. The Sims 4 Uniwersytet to przede wszystkim dodanie ogromnej zawartości, jaką jest wprowadzenie instytutów, uczelni, specjalizacji oraz wielu ambicji i nowych karier. Głównym oczywiście zajęciem będzie uczęszczanie do uczelni na wykłady z pedagogiki, inżynierii, biologii, prawa, informatyki, czy nawet zajęć dla łotrów!

The Sims 4 Uniwersytet Download

The Sims 4 Uniwersytet Dodatek pozwala nam przetestować wszystkie możliwe funkcje i opcje, które pojawiają się w grze. Pamiętajmy oczywiście, że uczęszczanie na każde wykłady nie jest obowiązkowe. Możemy oczywiście opuścić kilka zajęć i odprężyć się z innymi simami bądź znaleźć co innego do roboty. Brak obecności wiąże się jednak z obniżeniem oceny, co wpłynie na końcową znajomość danej specjalizacji u naszego sima.

W grze możemy zamieszkać w jednej z kwater w kampusie. Akademiki są ogromne, a twórcy upewnili się, że nasz pokój będziemy mogli odpowiednio zmodyfikować i dostosować do naszych potrzeb. Nowe przedmioty i meble zdecydowanie pomogą nam w uposażeniu mieszkania. Sprawdź już teraz tę niesamowitą grę dzięki instalatorowi The Sims 4 Uniwersytet Dodatek Download!

Tryby gry

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Twórcy jeszcze nigdy nie zaoferowali nam w żadnej z części The Sims możliwości gry online. Nic się zatem nie zmieniło w dodatku Discover University. Wciąż możemy uczestniczyć w grze tylko dla jednego gracza. Oczywiście pamiętajmy o możliwości dzielenia się naszymi osiągnięciami z innymi graczami oraz oferowania im wcześniej przygotowanych pokoi, kostiumów czy strojów. W ten sposób możemy zdobywać znajomych oraz specjalne punkty poza grą.

Kwestie techniczne

Grafika nie odbiega bardzo od tej, którą widzieliśmy w podstawowej wersji. Dodatkowo, należy pamiętać o tym, że nie jest to samodzielny dodatek do gry. Innymi słowy, potrzebujemy The Sims 4, aby uruchomić tę produkcję i cieszyć się ze wszystkich nowinek, jakie twórcy nam zaoferowali.

Zanim jednak skorzystacie z The Sims 4 Uniwersytet Pobierz, warto zapoznać się z wymaganiami minimalnymi oraz rekomendowanymi. Co prawda są one zbliżone do tych, jakie posiada podstawowa wersja gry. Warto jednak zauważyć, że im więcej dodatków i treści ekstra mamy zainstalowanych, tym dłużej się gra będzie ładować i tym większe przeciążenia dla pamięci i procesora będzie stwarzać.

Wymagania minimalne dla The Sims 4 Uniwersytet :

 • Procesor Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
 • Karta graficzna NVidia GeForce 6600 GT lub AMD Radeon X1300 256MB
 • Pamięć RAM 2 GB
 • System operacyjny Win Xp 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 14 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-680 3.6GHz lub AMD Athlon X4 750K
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 650 1GB lub AMD Radeon HD 7750 1GB GDDR5
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Win Xp 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • The Sims 4 Uniwersytet Dodatek
 • The Sims 4 Uniwersytet Download
 • The Sims 4 Uniwersytet Recenzja
 • The Sims 4 PC

2 Komentarze

 • oioi 18 grudnia 2019

  działa

  • pxwel 26 kwietnia 2020

   no działa lecz lepiej odrazu pobrac edycje limitowana bo jest dostępna na stornie niz osobno dodatki..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *