4

The Sims 4 Spotkajmy się Download DLC PC – Pobierz

The Sims 4 Spotkajmy się Download Informacje na temat dodatku oraz link do pobrania:

mirror-DOWNLOADHeroes of Might and Magic III HD Edition Pełna Wersja DownloadKliknij i zobacz <————— Nasze Pliki są czyste zobacz!

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witajcie, tak jak zapewnialiśmy wielokrotnie, dziś nie zaprezentujemy kolejnej gry w klimacie fantasy, czy typowej gry strategicznej, robimy wszystko, aby produkty, które udostępniamy na naszej stronie spełniały wymagania wszystkich z Was. Efektem kilkutygodniowej pracy jest The Sims 4 Spotkajmy się Download. Już za chwilę będziesz mógł zainstalować tę grę na swoim komputerze, ale pamiętaj, że jest to dodatek, potrzebujesz więc wersji podstawowej, abyś mógł skorzystać z naszego produktu.
Zaraz po stworzeniu tego instalatora, część z nas przeprowadzała wiele testów, więc najpierw chcemy podzielić się swoimi spostrzeżeniami, oraz wrażeniami z tego dodatku.

The Sims 4 Spotkajmy się Download

Przede wszystkim chcemy napisać o wspaniałej architekturze i infrastrukturze miasta Windenburg, jest ono stylizowane na typowo europejskie miasto, czyli spotka Was coś zupełnie nowego. A co w mieście, oprócz pięknych budynków? Mnóstwo miejsc, w których będziecie mogli spotkać się ze znajomymi, w głównej mierze to oczywiście kluby i dyskoteki, ale oczywiście fani spokojnej rozrywki też znajdą coś dla siebie, ponieważ twórcy nie zapomnieli o dodaniu restauracji i pubów, w których przecież też można ciekawie spędzić czas. Co jeszcze? Oczywiście warte odwiedzenia parki, w których czeka na Was trochę aktywnej rozrywki. Jeżeli lubicie zwiedzać różne miejsca w The Sims 4, to wystarczy, że skorzystacie z The Sims 4 Spotkajmy się Download i stworzycie swoją postać. Co do tworzenia postaci i domów, to oczywiście będziecie mieli możliwość skorzystania z zupełnie nowych przedmiotów, czy ubrań. Jest tego naprawdę sporo. Jeśli tylko wasza wyobraźnia nie ma ograniczeń, to będziecie mogli stworzyć naprawdę przytulne i ciekawe mieszkania. Nowe obiekty pozwolą na spełnienie planów, jakie mieliście wcześniej, ale niestety brakowało Wam przedmiotów. Naszym zdaniem mogłoby być ich troszkę więcej, natomiast z tym, co jest, również nie powinniście czuć się ograniczeni. Widać gołym okiem, że twórcy przy okazji tej części postawili główny nacisk na nowe aktywności, i sposoby spędzania wolnego czasu. Będziecie mogli rozegrać mecz piłkarski, czy też rozpalić ognisko. Jakby tego było mało, będziecie mieli możliwość zorganizowania imprez, wystarczy, że zatrudnicie DJa! Wielkość imprezy zależy od Was, więc możecie prześcigać się w tym, kto stworzy lepszy balet!

The Sims 4 Spotkajmy się Download DLC PC The Sims 4 Spotkajmy się Pobierz

The Sims 4 Spotkajmy się Download Wymagania Gry:

Reasumując, ta część powinna spodobać się nie tylko zagorzałym fanom, ale również tym graczom, którzy lubią pograć sobie w nowe simsy raz na jakiś czas. Ten dodatek jest czymś, co po prostu trzeba mieć, a dzięki nam, już zaraz będziecie mogli znaleźć się w tym niesamowitym świecie.

To właśnie nasz The Sims 4 Spotkajmy się Download jest tym, co powinno Cię teraz zainteresować. Jesteśmy sprawdzoną grupą, nasze produkty cieszą się powodzeniem, ponieważ cechuje ich niesamowita niezawodność! Będziesz mógł skorzystać z mnóstwa opcji, które ułatwią Ci instalacje. Jedną z nich, jest samokopiujący się plik Crack. To oczywiście nie wszystko, ponieważ jesteśmy pewni, że jeszcze tak łatwo, nigdy nie udało Ci się zainstalować gry, no chyba, że prosto z pudełka.

Zalecamy jeszcze zainteresować się wymaganiami sprzętowymi:

– Procesor Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz lub Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
– Karta Graficzna Nvidia GeForce 6600 GT lub Radeon X1300 256MB
– 2 GB Pamięci RAM
– System operacyjny Windows 7 lub Windows 8
– ok. 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Życzymy przyjemnej zabawy z najnowszym dodatkiem do The Sims 4.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

4 Comments

  1. Działa jedynie z wersja która jest dostępna na stronie z orginałem nie udało się ale pobrałam z tej strony orginał + dodatek ten i jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *