6

The Sims 4 Psy i koty Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry

The Sims 4 PC Pobierz

The Sims 4 PC + Wszystkie Dodatki

29,99zł - 85%
Kup Dostęp

The Sims 4 Psy i koty Download PC - Pobierz Pełna Wersja Gry

The Sims 4 Psy i koty Download PC – Pobierz DLC do gry już teraz , wszystkie informacje o grze dostępne poniżej:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Zostałeś skierowany na tę stronę, ponieważ prawdopodobnie poszukujesz The Sims 4 Psy i Koty Download PC. Świetnie trafiłeś, ponieważ strona ta, zajmuje się tworzeniem prostych instalatorów, które dostarczą Ci to, czego właśnie teraz potrzebujesz, czyli najprostszego sposobu do zainstalowania gry. Nie musisz już więcej szukać jakichś oszukanych aplikacji instalacyjnych, których nigdy do końca nie byłeś pewien, a już w czasie ich używania napotykałeś na problemy które najczęściej, były bardzo trudne do rozwiązania. Były one zapewne związane z podmienianiem plików, czy edytowanie zawartości w plikach systemowych związanych z grą. Możesz raz na zawsze zapomnieć o kopiowaniu pliku crack, czy szukaniu klucza CD, a nawet spolszczenia, ponieważ oferujemy Ci tutaj grę w pełnej polskiej wersji językowej.

Dzięki The Sims 4 Psy i Koty Download  oraz każdemu innemu produktowi wydanemu przez pobierzgry24.pl, możesz być pewny, że wybrałeś właściwy sposób zagrania w wymarzoną grę lub w tym przypadku dodatek. Prostota instalacji oraz bezpieczeństwo to elementy, które są dla nas najważniejsze. Dzięki nam możesz grać w najnowsze i najlepsze gry bez żadnego ryzyka. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o tytule, który Ci tutaj proponujemy, to zachęcamy Cię do zapoznania się z poniższym wpisem.

The Sims 4 Psy i koty Download PC

Fabuła gry

Czy tym razem również zostaniesz zaskoczony przez twórców jednej z najbardziej klasycznych gier wszechczasów? Jeśli jesteś wiernym fanem serii The Sims, to powinieneś się domyślać co Cię czeka po instalacji tego dodatku. Na wstępie, chcielibyśmy Cię zapewnić, że nie ma żadnego znaczenia, czy posiadasz oryginalną wersję gry, czy nie, ponieważ The Sims 4 Psy i Koty Download to instalator, który poradzi sobie z uruchomieniem dodatku, który otrzymasz od nas bez żadnego problemu. Nasz zespół dopracował go do granic możliwości, dzięki czemu już za kilka chwil będziesz mógł bliżej poznać dodatki najnowszego dodatku do jednej z najlepszych gier na PC.

Ten dodatek pozwoli Ci na dodanie do swojej rodziny bądź prowadzonej postaci jednego z tytułowych zwierzaków, bądź tak jak w poprzedniej części konia. Oprócz zwierzaków, dodatek ten zawiera wiele akcesoriów i przeróżnych elementów związanych z infrastrukturą domu związanych właśnie ze zwierzętami. Możesz zacząć od stworzenia swojego pupila od podstaw, dzięki czemu będziesz miał wpływ na każdy jego szczegół. Zarówno cechy wyglądu, jak i psychofizyczne mogą być przez Ciebie wybrane, co będzie wpływało na jego zachowanie wobec właścicieli, czy innych zwierzaków. Dodatkową ciekawostką, która daje sporo przyjemności, jest możliwość sterowania własnym zwierzakiem. To nie lada zabawa, ponieważ jego zachowanie może w znaczy sposób wpływać na to, co będzie działo się w życiu naszego sima i jego otoczeniu. Brzmi interesująco? Jak najbardziej jest, więc skorzystaj z The Sims 4 Psy i Koty Download i przetestuj to już dziś!

The Sims 4 Psy i koty Download

The Sims 4 Psy i koty Download PC Mechanika gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Mechanika nie zmieniła się w stosunku do poprzedniej wersji, więc nie musicie się przejmować czymś, co mogłoby Was zaskoczyć z tej strony. Jest to dodatek do już istniejącej gry, więc ciężko by było wpłynąć nim na mechanikę całej gry. Opiera się ona zatem o doskonale Ci już znany system. No chyba że właśnie w tym momencie instalujesz wszystkie części The Sims 4 po kolei, a po zainstalowaniu ostatniej odpalisz grę, żeby zasmakować jej w całej okazałości. W skrócie, można śmiało napisać, że jak w każdej nowej części i w tej twórcy postarali się o usprawnienie wielu elementów związanych z mechaniką. Najważniejszą zmianą jest usprawniony, bardziej ergonomiczny i intuicyjny system kreatora swoich postaci (zatem również i zwierzaków). Wpłynie to na pewno na przyjemność płynącą z gry, dlatego że tworzenie własnej rodziny stanie się o wiele przyjemniejsze i szybsze.

Pamiętaj, że The Sims 4 Psy i Koty Download to tylko dodatek do gry, więc do jego poprawnego funkcjonowania potrzebujesz podstawowej wersji gry. Tylko dzięki niej będziesz mógł przekonać się dokładniej o tym, co czeka Cię w tej niesamowicie ciekawej i wesołej odsłonie nowych możliwości.

Tryby gry

W grze nie istnieje możliwość rozgrywki dla wielu graczy. Od samego początku The Sims było grą dedykowaną dla jednego gracza i nie umożliwiało rozgrywki dla kilku osób, chociażby przez Internet. Dla jednych nie jest to nic umniejszającego grę, drugim natomiast co raz częściej brakuje tego trybu.

The Sims 4 Psy i Koty Pobierz PC

Kwestie techniczne

Grafika i kwestie techniczne są ściśle powiązane z podstawową wersją gry. Zatem to wszystko, co widziałeś w bazowej części spotka Cię również w tej. The Sims 4 Psy i Koty Download PC to tylko pakiet elementów związanych z tytułem dodatku, nie wnosi on bowiem żadnych zmian do grafiki lub kwestii technicznych.

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+

– Karta graficzna NVidia GeForce 6600 GT lub AMD Radeon X1300 256MB

– 2 GB pamięci RAM

– System operacyjny Windows 7 32 bitowy

– Kompatybilność z DX 9

– 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane

– Procesor Intel Core i5-680 3.6GHz lub AMD Athlon X4 750K

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 650 1GB lub AMD Radeon HD 7750 1GB GDDR5

– 4 GB pamięci RAM

– System operacyjny Windows 7 64 bitwoy

– Kompatybilność z DX 10

– 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

 • The Sims 4 Psy i koty Download PC
 • The Sims 4 Psy i koty Torrent
 • The Sims 4 Psy i koty Crack
 • The Sims 4 Psy i koty Dodatek Download
 • The Sims 4 Psy i koty DLC

PobierzGry24.pl

6 Comments

 1. Faktyka pliczek czysty dodatek działa!
  Tylko czemu musze pobierać każdy osobno nie możecie dać jednego wielkiego pliku z dodatkami???!!

  • Przecież można pobrać wszystkie dodatki jest też taka edycja prosimy poszukać na stronie 🙂

 2. pobrałam dodatek a zuwazyłeam ze jest wersja ultimate wyzej coz moj bład.

  Wszystko dziala dzięki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *