Nowości Pełna Wersja

The Sims 4 Przygoda w dżungli Download DLC Dodatek – Pobierz PC

The Sims 4 Przygoda w dżungli Download DLC Dodatek - Pobierz PC

The Sims 4 Przygoda w dżungli Download DLC Dodatek – Pobierz PC informacje o najnowszym dodatku , recenzja , linki do jej pobrania oraz nasz punkt patrzenia na grę:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj na naszej stronie, w dzisiejszym artykule zapoznamy Cię z najnowszym dodatkiem do gry The Sims 4. Dodatek ten stworzony został przez studio EA Maxis i nosi nazwę The Sims 4 Przygoda w dżungli. W przygotowanym materiale uzyskasz dostęp nie tylko do szczegółowych informacji dotyczących dodatku, ale także pełen dostęp do The Sims 4 Przygoda w dżungli Download . Instalator, który został zaprojektowany przez nasz zespół programistów, zapewni Ci pełen dostęp do pełnej wersji gry The Sims 4 oraz dodatku zatytułowanego Przygoda w dżungli. Instalacja dodatku gry jest możliwa tylko w momencie gdy posiadamy podstawę gry (do której także oferujemy dostęp). Oferowany instalator dostępny jest zarówno w języku polskim jak i angielskim. Proces instalacji jest prosty, a długość uzależniona jest jedynie od sprzętu, na jakim instalowana jest gra. Instalator jest w pełni kompatybilny z każdym systemem Windows. The Sims 4 Przygoda w dżungli Download nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania.

The Sims 4 Przygoda w dżungli Download DLC The Sims 4 Przygoda w dżungli Pobierz PC

Fabuła gry

Za produkcją najnowszego dodatku The Sims 4 Przygoda w dżungli odpowiada studio EA Maxis (dawniej Maxis Software). Bardzo znany amerykański producent, który od 1987 roku rozpieszcza nas takimi produkcjami jak The Sims, Spore czy SimCity. Sama seria The Sims, czyli najbardziej rozpoznawalny symulator życia, jest z nami od 2000 roku. To właśnie wtedy zadebiutowała pierwsza część tej niesamowicie realistycznej gry. The Sims 4, swoją premierę miało w 2014 roku i od tego dnia do podstawowej wersji gry powstała masa dodatków, które wprowadzają nowości lub usprawniają dany element życia naszych simów. Nowy dodatek zatytułowany The Sims 4 Przygoda w dżungli pozwala nam na eksploracje tajemniczej krainy Selvadorada. Jest to miejsce, w którym spotkamy się z miejscową ludnością, która może nie zawsze być przyjaźnie do nas nastawiona. Fabuła wprowadza nas w ciekawą historię krainy, gdzie wiele sekretów zostało skrytych w podziemiach czy zapomnianych świątyniach.

Mechanika gry

The Sims 4 Przygoda w dżungli Download dostarcza pełen dostęp do podstawy gry oraz najnowszego dodatku. Pozwól, że zapoznamy Cię z nowościami, jakie oferuje producent tego tytułu Jak sama nazwa wskazuje, czeka nas przygoda na łonie egzotycznej krainy, która gwarantuje sporo emocji i rozrywki. Kraina Selvadorada do której trafiamy pozwoli nam delektować się daniami tutejszej społeczności. Czekają nas także zakupy i odświeżenie garderoby tak by wyglądem bardziej wpasować się w klimat krainy. Twórcy jednak nie zaprzestają na wprowadzaniu nowych ubrań charakterystycznych dla nowego regionu czy nowych dań lub kroków tanecznych. Idą o krok dalej i zachwycają nas możliwością eksplorowania tajemniczych ruin czy świątyń. W niektórych zakamarkach natrafić możemy na skarby, które możemy sprzedać by powiększyć stan swojego konta lub zabrać do domu by przyozdobić wystrój mieszkania.

Oczywiście jak to twórcy mają w zwyczaju przygotowano dla nas wiele niebezpiecznych pułapek, które mogą zakończyć naszą przygodę w mgnieniu oka. Dodatkowym niebezpieczeństwem mogą być źle przygotowane potrawy czy owady lub jadowite pająki. Na wszystko to trzeba zwracać szczególną uwagę podczas naszych podróży w nieznane. Jeśli chciałbyś sprawdzić swoich simów w kompletnie nowym środowisku, skorzystaj z The Sims 4 Przygoda w dżungli Download PC już dziś!

The Sims 4 Przygoda w dżungli Torrent The Sims 4 Przygoda w dżungli DLC

Tryby gry

The Sims 4 Przygoda w dżungli oferuje tylko i wyłącznie tryb dla jednego gracza. Dokładnie tak jak ma to miejsce w przypadku podstawy gry czy innych dodatków The Sims 4. Pomimo braku trybu dla wielu graczy (co jest cechą charakterystyczna serii The Sims) mamy często wrażenie, ze gramy z innymi graczami. Wszystko to dzięki zaimplementowaniu rozwiniętej sztucznej inteligencji, która nie raz nas zaskoczy. Simy i zwierzęta dostępne w oferowanym dodatku to ogromny plus produkcji. Zmienność charakterów czy zachowań determinowanych przez nasze działania to chleb powszedni w The Sims 4 Przygoda w dżungli. Oczywiście dzięki cyfrowej platformie Origin, możemy dzielić się naszymi przygodami, naszymi pomysłami i wszystkim co zaprojektujemy z innymi!

The Sims 4 Przygoda w dżungli Download PC Kwestie techniczne:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dodatek do gry The Sims 4 to przede wszystkim nowa zawartość gry, która nie ma bezpośredniego wpływu na działanie postawy. Większość graczy, którzy mieli przyjemność grać w podstawową wersję gry, bez problemu zagra również w omawiany dodatek. Nowe lokacje charakteryzują się wysoką ilością szczegółów, które nie mają jednak wpływu na wydajność gry. The Sims 4 Przygoda w dżungli Download PL jest kompatybilne z grą i działa również z innymi dodatkami zainstalowanymi na podstawie gry. Przed instalacja gry zalecamy jednak by zapoznać się ze szczegółowymi wymaganiami sprzętu oraz sterowników.

Trailer:

Wymagania minimalne The Sims 4 Przygoda w dżungli Download :

 • Procesor Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
 • Karta graficzna Nvidia GeForce 6600 GT lub AMD Radeon X1300 256MB
 • Pamięć RAM 2 GB
 • System operacyjny Windows XP 32 bitowy,
 • Kompatybilność z DX 9
 • 9 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane The Sims 4 Przygoda w dżungli Download PC :

 • Procesor Intel Core i5-680 3.6GHz lub AMD Athlon X4 750K
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 650 1GB lub AMD Radeon HD 7750 1GB GDDR5
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 10
 • 9 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

 

 • The Sims 4 Przygoda w dżungli Download PC
 • The Sims 4 Przygoda w dżungli Pełna Wersja PC
 • The Sims 4 Przygoda w dżungli Torrent
 • The Sims 4 Przygoda w dżungli Crack
 • The Sims 4 Przygoda w dżungli Pobierz PC

1 Komentarz

 • Roksana 16 czerwca 2019

  Dodatek jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *