1

The Sims 4 Miejskie Życie Download Pełna Wersja PC

The Sims 4 PC Download

The Sims 4 PC + Wszystkie dodatki

29,99zł - 85%
Kup Dostęp

The Sims 4 Miejskie Życie Download

The Sims 4 Miejskie Życie Download Pełne Informacje oraz link do pobrania dodatku do gry:

Najnowszy dodatek do najbardziej wciągającej gry od Electronic Arts (EA) nosi tytuł The Sims 4 Miejskie Życie Download i będzie dostępny w listopadzie 2016 roku. Jest to już szósty dodatek (rozszerzenie) do gry The Sims 4. Za produkcję dodatku odpowiedzialne jest studio Maxis. Gra przeznaczona jest wyłącznie do trybu single player.

Nowy dodatek jest niesamodzielny co oznacza, że do prawidłowego działania gry wymagana jest podstawowa wersja gry, jaką jest The Sims 4. Jest to bez wątpienia najpopularniejsza na świecie gra, wirtualny symulator życia. Nowy dodatek został bardzo porządnie poprawiony pod względem wizualnym, zoptymalizowane obiekty graficzne na pewno poprawią nasz komfort gry. Jakie zmiany ujrzymy w najnowszym dodatku The Sims 4 Miejskie Życie Download ?

Na pewno do naszej dyspozycji zostanie oddany ogromny teren, jakim jest tętniące życiem miasto o ciekawej nazwie San Myshuno. Miasto jest podzielone na cztery większe dzielnice a co ciekawe, każda z nich znacząco różni się wystrojem i architekturą. Bardzo ciekawymi zmianami w dodatku jest integracja przestrzeni z simami, na nasze samopoczucie, osiągnięcia w pracy czy produktywność wpływają nowe czynniki takie jak zasięg wi-fi, zapach w pomieszczeniach, aury, wystrój i wiele innych. Dodatkowo dla naszej rozrywki, jak i naszych simów w mieście będziemy mogli wziąć udział w festiwalach ulicznych czy karaoke w klubach i pubach. Simy będą mogli grać w koszykówkę czy inne sporty rywalizacyjne, a także zasiąść w domowym zaciszu przy najnowszej konsoli do gier. Nasze simy będą mogły także opuścić przedmieścia i wprowadzić się do bardzo urokliwych apartamentów, co dotychczas nie było możliwe. Do gry The Sims 4 Miejskie Życie Download zostały wprowadzone nowe ścieżki kariery, takie jak: krytyka, polityka i specjalista social media. Dodatkowymi ciekawostkami jest fakt, że nasze simy mogą umrzeć np. przez zbyt duży napływ emocji.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Zapraszamy do pobrania tego niesamowicie rozbudowanego dodatku z naszej strony, ponieważ jak zawsze oferujemy dla Was w 100% czyste pliki, które w żaden sposób nie były modyfikowane czy hackowane. Nasze serwery są online przez cały czas zapewniając najlepszą prędkość pobierania gry, na jaką zezwala wasz operator sieci. Nasz instalator dodatku wymaga posiadania podstawowej wersji gry, jednak pamiętajcie, że macie możliwość pobrać ją wraz z najnowszym dodatkiem w każdym momencie z naszej strony.

The Sims 4 Miejskie Życie Pobierz PC

The Sims 4 Miejskie Życie Download Wymagania do gry

Wymagania sprzętowe do gry The Sims 4 Miejskie Życie Download.

• Procesor: 1,8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ l GHz Intel Core 2 Duo, 2,0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 lub odpowiednika)

Karta Graficzna:Obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GeForce 6600 lub lepsza, ATI Radeon X1300 lub lepsza, Intel GMA X4500 lub lepsza

DirectX: wersja 9.0c

RAM: Co najmniej 2 GB pamięci RAM

Miejsce na Dysku: Co najmniej 9 GB miejsca na dysku twardym plus co najmniej 1 GB dodatkowego miejsca na zawartość zmodyfikowaną i zapisane gry

System operacyjny: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8 lub Windows 8.1

Rekomendowane wymagania sprzętowe do gry The Sims 4 Miejskie Życie Pobierz:

Procesor: Intel core i5 / AMD Athlon X4 lub szybszy

Karta Graficzna: NVIDIA GTX 650 / Radeon HD 7750 1GB GDDR5 lub lepsza

DirectX: wersja 9.0c

RAM: 4+ GB pamięci RAM

Miejsce na Dysku: Co najmniej 9 GB miejsca na dysku twardym plus co najmniej 1 GB dodatkowego miejsca na zawartość zmodyfikowaną i zapisane gry

System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, 8, 8.1

Jeżeli jesteście zadowoleni z naszej oferty, jaką jest The Sims 4: Miejskie Życie Pobierz PC to nie zapomnij zostawić pozytywnego komentarza pod tym postem. Pamiętaj o udostępnieniu naszej strony na Twoim profilu społecznościowym, Tobie zajmie to minutę a nam bardzo pomoże w dalszym rozwoju naszego serwisu z najlepszymi grami.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *