124

The Sims 4 Download PC Edycja Limitowana |The Sim 4 Pobierz Skidrow

The Sims 4 Download

The Sims 4 Wszystkie dodatki

29,99zł - 80%
Kup Dostęp

The Sims 4 Download

The Sims 4 Download PC Edycja Limitowana [POBIERZ] [PEŁNA WERSJA] [PREMIUM EDITION] [PC/WINDOWS] Tylko Tutaj:

Pobierz instalator gry The sims 4

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

The Sims 4 Do Pobrania wraz ze wszystkimi dodatkami już jest! Stwórz swój wymarzony dom

Popularna na całym świecie seria The Sims powróciła z czwartą już odsłoną. Wydana dosyć dawno temu, gra z początku nie zachwyciła rzeszy fanów, szczególnie kiedy producent zaoferował nam dosyć okrojoną grę. Z czasem jednak twórcy dostarczali coraz to nowszych i bardziej rozbudowanych dodatków, zmieniając początkowy obraz tytułu i tworząc ofertę nie do poznania.

To właśnie dlatego zachęcamy was do sprawdzenia The Sims 4 Download . Jest to w pełni zaktualizowany, spolszczony i odblokowany program instalacyjny. Ma on za zadanie dostarczy w pełni skonfigurowanej wersji The Sims 4 i, jeśli będziemy tego oczekiwać, także i każdy dodatek, który do tej pory się pojawił.

Dzisiejszy artykuł gwarantuje dostęp do pełnej, w żaden sposób nie ograniczonej gry. Dlatego warto zapoznać się z ofertą, wybrać interesujące nas dodatki bądź skorzystać z kompletnego rozwiązania, które dostarczy wszystkich akcesoriów oraz wszystkich gadżetów, jakie do tej pory Maxis dostarczyło. Nie czekaj ani chwili, The Sims 4 Pobierz wersję już dziś!

O grze oraz o producencie

Amerykańskie studio Maxis od ponad 2 dekad para się produkcjami, które skupiają na przedstawieniu wirtualnego życia. Z początku pojawiła się gra SimCity, czyli tak naprawdę city builder, a następnie deweloper skupił się na symulacji prowadzenia życia i rodzinie. Wtedy właśnie pojawiło się The Sims.

Gra, z pozoru bardzo prosta, zdobyła ogromną popularność dzięki niezwykle rozbudowanej rozgrywce oraz możliwości prowadzenia idealnego życia. Co ciekawe, nie jest to prosta sielanka, gdyż wprowadzono wiele ciekawych i wymagających wydarzeń. Musimy oczywiście pamiętać o trudach życia codziennego, czyli pracy, żywieniu, a także o relacjach z innymi ludźmi.

Oczywiście gra w bardzo dobry sposób odwzorowuje życie. W wirtualnym świecie musimy pamiętać o tym, aby nie przypalić obiadu, bo doprowadzi to do pożaru czy po prostu zamontować alarm antywłamaniowy, dzięki czemu ustrzeżemy się przed problemami związanymi z nieproszonymi gośćmi.

W każdej z gier mieliśmy do dyspozycji ogromny katalog produktów, a budowle, jakie możemy przygotować, są iście epickie. Pamiętać musimy natomiast o tym, że ostatecznie dzieło zależne jest wyłącznie od naszych umiejętności projektanckich. Jeśli jednak sprawdzimy przygotowane przez społeczności domy, to ujrzymy niesamowite wille oraz unikalne konstrukcje.

The Sims 4 Edycja Limitowana Download |The Sim 4 Pobierz Skidrow

The Sims 4 Download PC

Screeny z instalatora The Sims 4

The Sims 4 Edycja Limitowana Download

Co nowego pojawiło się w The Sims 4 Download ?

Z każdą kolejną odsłoną mogliśmy oczekiwać nowych treści oraz opcji, które pozwalały na jeszcze lepszą interakcję z wirtualnym światem. Co więcej, mogliśmy również liczyć na niewielkie dodatki usprawniających gameplay jeszcze bardziej. Co zatem pojawiło się w najnowszej części? The Sims 4 Pobierz PC już dziś i sprawdź samemu!

 • Całkowicie odświeżony kreator sima

Od samego początku producenci oferowali nam niezwykle dopracowany kreator, w którym konfiguracja sima niejednokrotnie trwała kilkadziesiąt minut czy nawet i godzinę. Nie powinno nas zatem dziwić to, że w The Sims 4 cały proces został jeszcze bardziej rozwinięty i uzupełniony o bardzo dużą liczbę dodatków.

Przede wszystkim twórcy wprowadzili ogromne poprawki jeśli chodzi o dopasowanie karnacji skóry oraz o sam kształt ciała. Teraz nie jesteśmy ograniczeni do poszczególnych wariantów, lecz możemy sobie dopasować idealną sylwetkę za pomocą suwaków. Zmiany wprowadzone zostały także w przypadku ubrań oraz nielimitowanych kolorów.

 • Emocje oraz marzenia

The Sims 4 gwarantuje nam niezwykle rozbudowany system kontroli emocji oraz zachowań poszczególnych postaci. Wszystko to zależy od wcześniej skonfigurowanej osobowości. Kluczowe jest także spełnianie marzeń Simów, które to w trzeciej części zostały wprowadzone, a w czwartej odświeżone i jeszcze bardziej rozwinięte.

 • Jeszcze przyjemniejsze i bardziej dopracowane budowanie

O ile zmian w systemie budowania nie uświadczymy za wiele, tak bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na kilka istotnych zmian, dzięki którym intuitywnosć procesu budowania i stawiania kolejnych pomieszczeń będzie na najwyższym poziomie.

Gra po raz pierwszy pozwoli nam „rozciągać” budowane pokoje, co pozwoli nam na jeszcze szybsze i przyjemniejsze dodawanie pokoi oraz powiększanie tych istniejących. Innym kluczowym unowocześnieniem systemu budowania będzie możliwość przenoszenia całych pomieszczeń, razem z pełnym wyposażeniem oraz wszystkimi innymi dodatkami.

 • Mechanika łącząca aktywności

Dla każdego z nas możliwość prowadzenia samochodu i rozmowa z osobą obok jest całkowicie normalna. To samo dotyczy jedzenia pizzy przed telewizorem i gawędzenie z innymi. Ta prosta życiowa mechanika była jednak na tyle skomplikowana dla producentów, że dopiero w czwartej odsłonie The Sims możemy łączyć poszczególne aktywności i dbać o kilka statystyk i potrzeb naszego Sima naraz.

Z jakich zawartości zdecydowano się zrezygnować?

The Sims 4 okazało się całkiem rewolucyjną produkcją pod względem poszczególnych zmian. Wielu graczom nie spodobało się to, że producenci wprowadzili wiele zmian, które co prawda miały na celu poprawić wydajność gry i przyspieszyć ją, szczególnie w przypadku starszych i słabszych komputerów. Niestety, nie obyło się to bez kontrowersji. The Sims 4 Do Pobrania PL jest dostępne, tak więc możesz sprawdzić wszystkie zmiany na własne oczy!

 • Bardzo widoczny podział na parcele

W The Sims 3 możliwe było podróżowanie z miejsca na miejsce, a nawet jeśli jechaliśmy do sklepu, to mogliśmy w każdej chwili przerwać zakupy i pozwolić naszemu bohaterowi na inne zajęcie – również dostępne w centrum miasta. Teraz niestety nie będziemy mogli swobodnie poruszać się poza naszym miejscem zamieszkania.

Twórcy ograniczyli możliwości zwiedzania miasta. Zamiast tego, podróże do pracy, szkoły, czy na zakupy będą wiązać się z wirtualnym opuszczeniem miejsca zamieszkania, co także przełoży się na niedostępność Sima.

 • Okolica nieco “sztywniejsza”

Kolejna ciekawa opcja, która w trzeciej odsłonie cyklu zachwycała graczy, została mocno okrojona. Chodzi tutaj o samoistne toczenie się historii na pozostałych parcelach. Poprzednio, dynamizm

postaci niezależnych pozwalał naszym sąsiadom na przeprowadzki czy nawet na wprowadzanie nowych mieszkańców oraz powiększanie rodziny.

Teraz te interakcje zostały nieco ograniczone, choć wciąż pozostali Simowie starają się utrzymywać kontakt z naszymi bohaterami, a my sami będziemy musieli pamiętać o społecznych obowiązkach.

Jak pobrać i aktywować The Sims 4 Download PC Edycja Limitowana:

1. Znajdź i kliknij w przycisk DOWNLOAD. Powinien on wyświetlać się bezpośtednio w tym poście.
2. Zapisz archiwum .rar na swoim dysku twardym, w środku znajduje się instalator gry oraz plik zawierający kod aktywacyjny.
3. Rozpakuj archiwum .rar i uruchom plik instalacyjny The Sims 4 (plik z rozszerzeniem .exe). Rozpocznie się proces pobierania gry z naszych serwerów – może potrwać kilka minut.
4. Kiedy proces pobierania dobiegnie końca, zostaniesz automatycznie przeniesiony do następnego kroku instalacji. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie.
5. Kiedy zostaniesz poproszony o kod aktywacyjny dla gry The Sims 4 Download  PCEdycja Limitowana przepisz go z dołączonego pliku (key.txt).
6. Gra powinna już być zainstalowana i aktywowana, co oznacza, że powinieneś móc w nią grać bez połączenia z internetem.

BAW SIĘ DOBRZE, tylko nie zapomnij o prawdziwym życiu na rzecz tego symulowanego! PobierzGry24.pl Team.

Pobierz instalator gry The sims 4

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

The Sims 4 Download PC – Podsumowanie:

Gra ta, pomimo wielu zmian, jest teraz bardzo dopracowana! Twórcy wprowadzili ogromną liczbę dodatków – największą spośród wszystkich wydanych do tej pory edycji. Pozwala nam to na sprawdzanie wielu atrakcyjnych lokacji oraz testowaniu ciekawych interakcji i elementów rozgrywki, które wcześniej nie były dostępne.

Oczywiście zachęcamy do skorzystania z instalatora Sims 4 Download . Jest to najciekawsza gra symulacyjna o życiu, jaką teraz mamy do dyspozycji, a ogromna ilość pozytywnych zmian i nowinek z pewnością przewyższa kilka wad, o których przez te kilka lat większość użytkowników zdążyła już zapomnieć!

The Sims 4 Pełna Wersja Gry

Gra The Sims 4 Pobierz zawiera wszystkie dodatki które aktualnie wyszły , nasze instalatory są na bieżąco aktualizowane o nowy content , pobierając grę pobierasz ją tylko raz a potem aktualizujesz.

The Sims 4 Edycja Limitowana zawiera :

 The Sims 4: Star Wars – Wyprawa na Batuu
 The Sims 4: Śnieżna eskapada
 The Sims 4: Kraina Magii
 The Sims 4: Uniwersytet
 The Sims 4: Życie Eko
 The Sims 4: Zestaw Świąteczny
 The Sims 4: Ucieczka w Plener
 The Sims 4: Witaj w pracy
 The Sims 4: Dzień w Spa
 The Sims 4: Spotkajmy się
 The Sims 4: Zjedzmy na mieście
 The Sims 4: Mieście życie
 The Sims 4: Wampiry
 The Sims 4: Być rodzicem
 The Sims 4: Psy i koty
 The Sims 4: Przygoda w dżungli
 The Sims 4: Cztery pory roku
 The Sims 4: Zostań gwiazdą
 The Sims 4: StrangerVille
 The Sims 4: Wyspiarskie życie

Zawartość dodatkowa :

 The Sims 4: Wytworne Przyjęcie
 The Sims 4: Perfekcyjne Patio
 The Sims 4: Kuchnia na Wypasie
 The Sims 4: Upiorności
 The Sims 4: Kino Domowe
 The Sims 4: Romantyczny ogród
 The Sims 4: Pokój dzieciaków
 The Sims 4: Zabawa na podwórku
 The Sims 4: Styl dawnych lat
 The Sims 4: Wieczór na kręgielni
 The Sims 4: Fitness
 The Sims 4: Małe dzieci
 The Sims 4: Wielkie pranie
 The Sims 4: Mój pierwszy zwierzak
 The Sims 4: Moschino Stuff
 The Sims 4: Kompaktowe Wnętrza

Wymagania minimalne dla The Sims 4 Pełna Wersja:

 • Procesor Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
 • Karta graficzna NVidia GeForce 6600 GT lub AMD Radeon X1300 256MB
 • Pamięć RAM 2 GB
 • System operacyjny Windows Xp 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 9 GB wolnego miejsca na dysku twardym (+ dodatkowa ilość wolnego miejsca na każdy dodatek)

PobierzGry24.pl Team.

Trailer z gry The Sims 4 

 • The Sims 4 Download
 • The Sims 4 Pełna Wersja
 • The Sims 4 Do pobrania
 • The Sims 4 Pobierz PC
 • The Sims 4 Download Edycja Limitowana

PobierzGry24.pl

124 Comments

 1. To jest genialne 🙂
  Udostępniłem wasz post będą nowe wstawki np . Wiedzmin pełna wersja?

  • Tak będzie udostępniony wiedźmin trochę przed premiera ale musicie jeszcze poczekać 🙂

 2. czy ktos mógłby to zrobic za mnie? nie za bardzo potrafie to zrobic i do tego mam zablokowane sms premium i niestety nie mam jak uzyska kod. Jeżeli tak to byłabym wdzięczna

  • @ala17

   Kup sobie starter za 5 zł w sklepie 🙂
   To nic praktycznie nie kosztuje i pobranie rozpocznie Ci się automatycznie.

   Pozdrawiamy 😉

   • Gram i gram i gram czasami mi bład wyskoczy z direx cos tam dlaczego???
    zrobiłam chyba wszystko ok 🙁

 3. po kliknięciu download pobiera sie plik, który 'otwiera sie za pomoca’ 7-zip file manager :/
  nwm co robic dalej 😀

 4. Witam , wysłałam sms oczywiście wszystko świetnie gra działa ale czy dodatki można na tym zainstalować?

 5. wszystko idzie dobrze do momentu informacji, że potrzebna jest jakas aktualizacja.
  Edit. Już sobie poradziłam trzeba była ja porostu pobrać 😀

 6. Długo pobierałam tą grę – nie zbytnio umiałam aktywować lecz postępowałam zgodnie z instrukcja i się udało – działa wszystko tak jak ma być widzę że są dodatki ale szkoda że trzeba płacić.

 7. Simsy z wszysktimi dodatkami dziękuje bardzo 🙂
  Myślałam że będzie tylko podstawaka

  • Plik jest całkowicie bezpieczny – nie posiada virusów 🙂
   Wszystkie nasze installatory są skanowane .

 8. Zainstalowane – wszystkie dodatki są nawet to najnowsze potwierdzam.
  30 zł to nie dużo.

 9. Dzięki bardzo lubie grać w takie gry – mam teraz dużo wolnego simsy kojrzą mi się z dziecinstwem
  super

 10. Witam, to jest pełna wersja gry The Sims 4, czy tylko Demo? Gra wraz z dodatkami czy bez? I z akcesoriami np. The Sims 4: Kino domowe, czy bez?
  Proszę o informację, Pozdrawiam.

  • Witaj , jest to wersja Ultimate – posiada wszystkie dodatki oraz akcesoria.
   Nie jest to demo – to pełna wersja gry .

 11. Nie mogę znaleść klucza do tej gry chociaż że pobierałem go wraz z grą. Pomocy

 12. Gdzie pobrać ten klucz wchodzę na tą stronę co podajcie i nie ma, A tak po za tymdługo się instaluje

  • Klucz pobierasz po kliknięciu „Uzyskaj klucz promocyjny”.

   Instalacja może dłużej trwać pobiera bardzo dużo osób grę szczególnie w niedziele .

 13. Przy końcówce musiałem podać klucz pobrałem go aktywowałem grę , oczywiście wszystko działa , zawadziłem ręką o sok i wywaliłem na komputer i zalałem laptopa zaraz cos ******

 14. Mam nadzieje że będzie tutaj ten najnowszy dodatek , reszta jest , aktualizacje z tego co widziałem co kilka tygodni :))

 15. Działa , program virusów nie ma jest czysty instalacja szybka dodatki pobieraja sie podczas aktualizowania , jesstem mega zadowlona❤️❤️❤️❤️

 16. gra posiada wszystkie dodatki co jest dla mnie dodatkowym szokiem najnowsze również a program sam sprawdza najnowsze aktualizacje stoje i bije brawa.

  DZIex

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *