Nowości Pełna Wersja Pozostałe

The Sims 4 Cztery pory roku Download PC Dodatek – Recenzja

The Sims 4 Cztery pory roku Download PC Dodatek - Recenzja

The Sims 4 Cztery pory roku Download PC Dodatek – Recenzja informacje oraz skąd go pobrać:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj na naszej stronie, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące The Sims 4 Cztery pory roku Download Dodatek . Tylko u nas ekskluzywna, pełna zawartość gry wraz z najnowszym dodatkiem do tej wspaniałej symulacji życia. Na stronie prócz instalatora naszego autorstwa pozyskasz informacje jak zainstalować grę, jakie ma wymagania oraz czego się można po niej spodziewać. Instalator działa w bardzo prosty sposób, dokładnie tak jak nasze poprzednie produkcje. Po pobraniu instalatora The Sims 4 Cztery pory roku Download wystarczy go uruchomić i postępować zgodnie z instrukcjami jakie widoczne są na ekranie procesu instalacji. W trakcie instalacji warto zwrócić uwagę na kilka istotnych opcji, które możemy skonfigurować. Jest to ścieżka gry ora język gry. Wybór ten jest jednorazowy dlatego upewnij się, że ścieżka instalacji jest wybrana prawidłowo. Sama długość instalacji uzależniona jest jedynie od Twojego sprzętu przez co zalecamy korzystanie z dysku SSD.

Producent, fabuła

The Sims 4 Cztery pory roku to dodatek do podstawowej wersji gry, czyli The Sims 4 z 2013 roku. Nowy dodatek opracowany został przez studio EA Maxis, które odpowiedzialne jest za poprzednie dodatki i podstawę gry. Nowy dodatek swoją premierę ma 22 czerwca 2018 roku. Gra dostępna będzie na platformie Origin. Sama fabuła nie jest jasno określona i sami determinujemy cele. Spełniać możemy pragnienia naszych simów. Zakładanie rodzin, nawiązywanie nowych znajomości oraz rozwój kariery to ważne aspekty jednak dla większości graczy największą frajdę sprawia budowa. Budowanie własnych domków, rezydencji czy pałacu może wymagać odpowiedniego nakładu finansowego, dlatego warto zadbać by nasze simy podjęły dobrze płatną prace byśmy mogli stworzyć wymarzone miejsce do życia.

The Sims 4 Cztery pory roku Download PC The Sims 4 Cztery pory roku Dodatek

Mechanika gry

Nowy dodatek, czyli The Sims 4 Cztery pory roku Download PC wprowadza tytułowe cztery pory roku. Każda z nich charakteryzuje się specyficznymi warunkami pogodowymi, nastrojem naszych simów i świętami oraz atrakcjami. Od teraz simy będą mogli świętować Nowy Rok, Zimową Fiestę, Boże Narodzenie, Święto Zbiorów oraz inne ważne dni. Nowy dodatek prócz wydarzeń cyklicznych wprowadza nowe stroje oraz obiekty, które możemy wykorzystać w ubiorze naszego sima czy w wystroju mieszkania bądź ogrodu. Warto mieć na uwadze fakt, że każda pora roku wywiera wpływ na nastrój naszego sima, kontroluj stale, kiedy Twój sim czuje się najlepiej i to wykorzystaj. Sama rozgrywka wygląda identycznie jak w przypadku podstawowej wersji gry. Symulator życia The Sims 4 pozwala nam „zaprojektować” życie naszych bohaterów od dnia narodzin do śmierci.

Tryby gry

The Sims 4 Cztery pory roku Download to instalator, który zapewni nam pełen dostęp do polskiej wersji gry. Dodać należy, że instalator umożliwia także instalacje podstawy gry tak byśmy mogli w pełni cieszyć się wszystkimi nowościami. Sims 4 to jednak gra stworzona z myślą o jednym graczu, w tym przypadku nie jest inaczej – twórcy oferują jedynie zabawę w trybie dla pojedynczego gracza. Pomimo tego, dzięki usprawnionej sztucznej inteligencji mamy wrażenie jakbyśmy grali z innymi osobami. Nowy dodatek w połączeniu z poprzednimi i podstawą gry zapewni nam rozrywkę na wiele godzin a ogrom wprowadzonych zmian sprawi radość każdemu miłośnikowi serii. Jeśli zatem chcielibyście przetestować najnowszy dodatek i dowiedzieć się co takiego twórcy nam zaoferowali, zachęcamy do skorzystania z The Sims 4 Cztery pory roku Pobierz PC już teraz. Przetestujecie tryb jednoosobowy, podzielicie się swoimi osiągnięciami oraz sprostacie wyzwania, które zostały udostępnione w grze!

The Sims 4 Cztery pory roku Do pobrania The Sims 4 Cztery pory roku Za darmo

The Sims 4 Cztery pory roku Download PC Dodatek Kwestie techniczne:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

The Sims 4 Cztery pory roku nie wprowadza zmian w oprawie graficznej. Nowe elementy krajobrazu są zoptymalizowane i kompatybilne przez co gra działa szybko na każdym urządzeniu. Zwrócić uwagę warto na fakt, że nowa część wprowadza odświeżoną ścieżkę dźwiękową, która towarzyszy nam podczas codziennej rozgrywki. Nowe odgłosy natury charakterystyczne dla danej pory roku i wiele więcej. Bezproblemową rozgrywkę zapewniają takie same minimalne ustawienia jak w przypadku podstawowej wersji gry. Rekomendowane parametry komputera znaleźć można na stronie producenta. Na pewno nie jest to ostatni dodatek do The Sims 4 dlatego warto zapoznać się z The Sims 4 Cztery pory roku Pobierz PC i oczekiwać kolejnych nowości. Zanim jednak skorzystacie z instalatora, sprawdźcie wymagania!

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
 • Karta graficzna Nvidia GeForce 6600 GT lub AMD Radeon X1300 256MB
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 32 bitowy lub nowszy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 9 GB wolnego miejsca na dysku twardym + podstawowa wersja gry.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-680 3.6GHz lub AMD Athlon X4 750K
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 650 1GB lub AMD Radeon HD 7750 1GB GDDR5
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 9 GB wolnego miejsca na dysku twardym + podstawowa wersja gry.
 • The Sims 4 Cztery pory roku Download PC
 • The Sims 4 Cztery pory roku Dodatek
 • The Sims 4 Cztery pory roku Dodatek Download
 • Skąd pobrać The Sims 4 Cztery pory roku PC
 • The Sims 4 Cztery pory roku Pobierz PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *