2

The Repopulation Download Pełna Wersja PC

The Repopulation Download Pełna Wersja PC

The Repopulation Download Pełna Wersja PC do pobrania u nas , oczywiście za darmo :

The Repopulation Download to MMO RPG, który przenosi nas do autorskiego świata science fiction. Gra została stworzona w całości przez studio Above and Beyond Technologies, które na swoim koncie nie ma żadnych innych produkcji. Premiera gry ma miejsce w 2017 roku, a obecnie cały czas jej zawartość się zmienia i poprawia na lepsze. Grę możecie pobrać z naszych serwerów w pełni za darmo i cieszyć się kompletną zawartością, pełną kampanią oraz działającym trybem multiplayer.

The Repopulation Download

Na samym początku naszej przygody w The Repopulation Download wcielamy się w rolę ludzkiego klona, który z niewiadomych mu przyczyn pojawił się na planecie Rhyldan. Jego misja nie jest z góry określona, ale nasz bohater dostrzega wojnę domową. Jako gra sandboxowa, która oferuje nam nieograniczoną eksplorację gra duży nacisk będzie kłaść na misjach.

Zadania główne, jak i poboczne będą nagradzane ciekawymi elementami ekwipunku, bronią, umiejętnościami czy doświadczeniem. Od nas zależy, która stronę konfliktu wybierzemy.

The Repopulation Download Pełna Wersja PC konkretnie o grze i link do pobrania:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Na wielki aplauz zasługuje kreator postaci, który to w obecnej fazie produkcji jest bardzo zaawansowany. Pozwala nam on stworzyć wymarzoną sylwetkę, włosy, wysokość oraz wiele innych kluczowych parametrów. Tym samym do wyboru mamy kobietę lub mężczyznę, naszego bohatera możemy przypisać do danej frakcji co skutkować będzie delikatnie odmiennymi misjami. Tak jak wspomnieliśmy na start możemy wybrać przynależność do narodowości OWON lub FPR. Dodatkowo istnieje możliwość stworzenia swojej własnej frakcji, co działa mniej więcej na podobnych zasadach co gildie w innych produkcjach MMO RPG. Kolejną ciekawostką w The Repopulation Download na pewno będzie możliwość budowania własnego miasta krok po kroku. Dodatkowo w grze powstały intrygujące systemy obronne oraz wieże obronne. Dodatkowo każdy członek frakcji może pomóc w budowaniu miasta, gromadzić wspólnie surowce, a z ich pomocą wznosić kolejne mury czy działa. W grze występują pety, czyli pupile, które mogą nam towarzyszyć w trakcie kolejnych wypraw bądź też pilnować naszego miasta.

Gra zawiera ciekawy system walk PVP, który jest jedynie opcjonalny i nie jest wymagany do ukończenia żadnej z misji głównych. Na podstawie ten informacji Twórcy chcą nam przekazać, że możemy skupić się jedynie na eksploracji świata oraz budowaniu i wykonywaniu misji a PVP to tylko ciekawy dodatek.

Pewnie zastanawiacie się, dlaczego warto wybrać nas na tle tak licznej konkurencji? Odpowiedz będzie prosta, jako jedyni posiadamy oryginalne pliki gry wraz z automatycznymi aktualizacjami.

To właśnie dzięki temu Twoja gra zawsze będzie zaaktualizowana przez co w grze nie będą występować błędy jakie występują w podstawowej wersji gry.

Dodatkowo wszelkie pliki, instalatory oraz mody, które oferujemy na tej stronie są w pełni darmowe, nie ponosisz żadnych opłat korzystając z naszych usług ponieważ my utrzymujemy się z reklam i z tego, że tak chętnie czytacie nasze artykuły.

Proces instalacji The Repopulation Download jest bardzo prosty i intuicyjny. Aby poprawie przejść ten etap nie wymagane jest instalowanie żadnych dodatkowych programów czy sterowników. Wystarczy uruchomić nasz instalator i postępować zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na ekranie i po kilku chwilach gra zostanie przypisana do Twojego konta STEAM.

Uwaga, warunkiem grania w The Repopulation Pobierz jest posiadanie konta STEAM, które jest także darmowe. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące gry lub w trakcie instalacji wystąpił błąd

niezwłocznie skontaktuj się z naszym działem technicznym lub zostaw komentarz a na pewno jeszcze tego samego dnia rozwiążemy Twój problem.

Zalecamy przed pobraniem oraz instalacja gry zapoznać się z wymaganiami systemowymi:

Minimalne wymagania systemowe dla niskich ustawień:

System: Windows Vista 64-bit

Procesor: Intel Core Duo

Pamięć RAM: 3 GB RAM

Karta Graficzna: dedykowana karta z 1GB RAM

Miejsce na dysku: 5GB

Zalecane wymagania systemowe dla wysokich ustawień:

System: Windows 7 64-bit, Windows 8.1/ Windows 10

Procesor: Intel Core i5-2500k

Pamięć RAM: 8 GB RAM

Karta Graficzna: Geforce GTX 660 lub Radeon HD 7850

Miejsce na dysku: 10GB

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

2 Comments

  1. witam

    chciałbym pobrac grę jednak plik jest plikiem rar nie wiem co robic proszę o szybka pomoc laptop lenovo z70 win. 8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *