0

The Medium Download Pełna Wersja PL

The Medium Download

The Medium Download - Mirror

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Czy jesteś gotowy na zupełnie nową grę horror? Nadchodzi Medium Download!

The Medium Download

Silent Hill to prawdopodobnie jedna z najbardziej intrygujących gier, jakie kiedykolwiek zostały wydane. Zaoferował nam ogromną liczbę przerażających skoków i wciągającą historię, która może przestraszyć prawie zawsze. Wszystko za sprawą wprowadzenia przerażającej ścieżki dźwiękowej, a także otoczenia, które sprawiło, że wszyscy byli niepewni sytuacji.
To jeden z powodów, dla których Medium da nam dokładnie to samo uczucie. W dużej mierze jest inspirowany horrorami przetrwania Silent Hill. Mamy tu jednak dużo bardziej ryzykowne elementy i aspekty logiczne, przez co gra jest nieco bardziej wymagająca. Brzmi interesująco? Najlepszym sposobem, aby zobaczyć, jak ta gra działa, jest przyjrzenie się The Medium Download , który jest najłatwiejszym do zainstalowania programem, jakiego możesz obecnie używać.
Aby mieć pewność, że gra będzie się podobała każdemu, przygotowaliśmy pakiet all-in, który zawiera wiele różnych plików .dll i dodatków w postaci aktualizacji i najnowszych poprawek. Oczywiście produkt gwarantuje crack na uruchomienie gry i pełne cieszenie się nią!

Jaka jest historia w The Medium Download Pełna Wersja ?

Jeśli lubisz przerażające opowieści o masakrach, z pewnością spodoba ci się The Medium. Tutaj wcielimy się w psychikę, tytułowe medium, które może nawiązać połączenie między naszym a światem duchowym. Dzięki temu jest w stanie usłyszeć i być świadkiem wydarzeń, które miały miejsce w przeszłości, zwłaszcza jeśli są one związane ze śmiercią człowieka.
Główną bohaterką gry jest Marianne i przejmujemy ją, gdy decyduje się odwiedzić opuszczony hotel Niwa. Co ciekawe, ośrodek ten powstał w oparciu o rzeczywisty hotel, który istniał w latach 90-tych w Krakowie.
Brzmi interesująco? Możesz użyć The Medium Pobierz , aby zagrać w grę i przekonać się, co przekonało bohaterkę do odwiedzenia tego strasznego i wrogiego miejsca. Aby nie zepsuć scenariusza, po prostu spróbujemy dowiedzieć się, co wydarzyło się w hotelu.

The Medium Download PC
The Medium Pobierz

Sama rozgrywka jest jedynym powodem, dla którego warto ją włączyć

Jeśli skorzystasz z The Medium Download PC , przekonasz się, dlaczego jest to jedna z najlepszych produkcji inspirowanych Silent Hill obecnie dostępnych na rynku. Podobnie jak w przypadku legendarnej gry survivalowej, The Medium oferuje nam akcję z perspektywy trzeciej osoby. Nie jest to jednak zwykły widok, ponieważ autorzy zdecydowali się na zastosowanie stałych kątów kamery.
Nie brakuje też inspiracji z Fatal Frame. W grze będziemy musieli eksplorować lokację i rozwiązywać zagadki logiczne oraz tajemnice. Jednak poza tym będziemy również zmuszeni chronić się przed potworami i wrogimi duchami, które będą próbowały skrzywdzić Marianne.
Co ciekawe, nasz bohater jest znacznie bardziej utalentowany, niż mogłoby się początkowo wydawać. Przede wszystkim słyszy „echa emocji”, gdy podnosi przedmiot silnie związany z traumatycznymi wydarzeniami z przeszłości, oczywiście może też uchronić się przed wrogimi duchami, tworząc specjalne tarcze.
Kolejną istotną rzeczą dotyczącą rozgrywki jest wprowadzenie tzw. Mechaniki Dual World. Zasadniczo oznacza to, że nasz bohater jest w stanie połączyć się z świat duchowy. Tam może zobaczyć miejsca, na które wpłynęły siły nadprzyrodzone. Co ciekawe, Marianne może tam znaleźć prawdziwe duchy i wskazówki.
Bohaterka potrafi jednocześnie funkcjonować w obu światach. Dzięki temu możemy go wykorzystać do odnalezienia tajnego przejścia. Poza standardowymi opcjami Marianne jest również w stanie opuścić swoje fizyczne ciało i pod postacią ducha przemierzać korytarze i pokoje zrujnowanego i opuszczonego hotelu, aby znaleźć brakujące elementy układanki.
Dzięki The Medium Do pobrania możesz na własne oczy zobaczyć, jak działa cały pomysł. Pamiętajmy, że poza opisanymi wcześniej cechami mechaniki Dual World, musimy się bronić przed przerażającymi potworami. Jednym z najlepszych przykładów jest Paszcza.

The Medium Pełna Wersja

A co z wizualizacjami?

Aby mieć pewność, że dobrze się bawimy na tym świecie, autorzy włożyli wiele wysiłku w przygotowanie możliwie jak najbardziej realistycznego i szczegółowego środowiska. Dzięki wysoce zaawansowanemu silnikowi graficznemu udało się stworzyć wspaniały świat, który został gruntownie oparty na rzeczywistych obiektach.
Oczywiście tak zadziwiająca oprawa wizualna sprawia, że jest to bardzo wymagający tytuł. W efekcie musimy poświęcić trochę więcej czasu na zapoznanie się z minimalnymi i zalecanymi wymaganiami. W ten sposób będziemy gotowi do bezproblemowej gry.
Jeśli chodzi o oprawę wizualną, należy również pamiętać o ilustracyjnych aspektach rozgrywki. Projekty świata duchowego pochodzą od prawdziwego artysty. Autorzy postanowili wykorzystać prace słynnego polskiego artysty do oparcia świata duchów i stworzenia możliwie najbardziej szczegółowego otoczenia. Razem ze świetną muzyką i lektorem zapewnia niezapomniane wrażenia. Dlatego powinieneś sprawdzić Medium Torrent .

The Medium Download - Mirror

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Inne szczegóły techniczne

Jeśli chodzi o muzykę, autorzy zdecydowali się skontaktować z Akirą Yamaoką, który był odpowiedzialny za ścieżkę dźwiękową do Silent Hill. Wraz ze swoim lokalnym twórcą muzycznym Yamaoka stworzył zadziwiające dźwięki, które są dodatkowo wspierane przez Mary Elisabeth McGlynn. Współpracowała także z Yamoką w czasach Silent Hill.

Trailer z gry dostepny tutaj :

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *