0

The Long Dark Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry

The Long Dark Download PC - Pobierz Pełna Wersja Gry

The Long Dark Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry Wątek fabularny w naszym sandboxie:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jeżeli trafiłeś na tę stronę to oznacza, że chcesz uzyskać darmowy dostęp do pełnej wersji gry The Long Dark. Na naszej stronie znajdziesz wiele wspaniałych produkcji tych popularnych, jak i mniej znanych. Wszystko to oczywiście bez dodatkowych opłat czy niepotrzebnych rejestracji. Dostęp do The Long Dark gwarantuje Ci nasz autorski instalator The Long Dark Download PC.
Instalator ten, zapewni Ci bezpieczny i nielimitowany dostęp do pełnej wersji gry oraz wszystkich aktualizacji związanych z grą. Dlaczego warto pobrać nasz The Long Dark Download ? Odpowiedz jest prosta, jako jedyni w sieci posiadamy tak szeroką bazę gier, z której korzystają setki tysięcy graczy z całego świata dzięki wyborowi języka. Nasz instalator jest bardzo prosty w obsłudze oraz jest kompatybilny ze wszystkimi platformami systemowymi. Sam proces instalacji sprowadza się do czytania wyraźnych i prostych wskazówek widocznych w oknie instalatora. Całość instalacji w zależności od posiadanego sprzętu oraz możliwości obliczeniowej może potrwać maksymalnie kilka minut.

The Long Dark Download  to instalator, który przedstawia nam grę z ciekawym wątkiem fabularnym, jakim jest opowieść o pilocie Williamie Mackenzim. Jest to przede wszystkim opowieść o tym jak przetrwał geomagnetyczną burzę, przez którą ucierpiało tak dużo ludzi. W trakcie burzy doszło do wyłączenia wszelkich urządzeń elektronicznych. Wszystko to powoduje utrudniony dostęp do pożywienia, bezpiecznego schronienia, czy wody pitnej. Jakby tego było mało, wkrótce spotka nas sroga zima, która będzie w tych warunkach wyjątkowo niebezpieczna. Nasza rozgrywka polegać będzie na przetrwaniu, co jest typowe dla gier z gatunku survivali. Całość, jako sandbox, dostarcza nam praktycznie nielimitowane możliwości rozwoju postaci. Sami wybieramy, która ścieżką się udać, czy na czym skupić swoją uwagę. Niejednokrotnie będziemy musieli stanąć przed ciężkim wyborem kto ma żyć, a kto nie. Podejmowanie wyborów moralnych, które wpływają nie tylko na nasz los, to codzienność w grze dostarczonej przez The Long Dark Pełna Wersja PC.

The Long Dark Download Rozgrywka, a elementy przetrwania:

Dzięki instalatorowi The Long Dark Download możemy zagrać w grę, która jest typowym sandoksowym survivalem. Produkcja została po części sfinansowana przez użytkowników platformy Kickstarter. Za to dzieło odpowiedzialne jest studio, które na swoim koncie ma takie produkcje jak np. Saints Row czy Red Faction lub Prince Of Persia. Całość została zrealizowana przez Hinterland studio. Gra swoją rozgrywkę skupia głównie na poszukiwaniu kolejnych kryjówek czy surowców, które pozwolą na rozpalenie ogniska czy uchronią nasze zapasy i nas samych przed niebezpiecznymi zwierzętami.

Tryby gry a early acces

The Long Dark Download PC jest grą, która obecnie jest w fazie early access. Co więcej, w grę tę gramy jedynie przez platformę STEAM, jednak nie musicie się martwić, ponieważ klucz dostaniesz również w zestawie, który pobierzesz. Gra działa bez stałego połączenia z Internetem. Powyższy tytuł pozwala jedynie na grę w trybie dla jednego gracza. W przyszłości oczywiście może się to zmienić, lecz póki co zostaje nam tylko czekać na decyzje twórców.

Kwestie techniczne, ciekawostki i wymagania

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

The Long Dark Download to bardzo ciekawa propozycja, która charakteryzuje się świetną oprawą graficzną. Za tę część projektu odpowiada Hokyo Lim, którego znamy np z League of Legends. Wysoka szczegółowość oraz ilość detali w każdym elemencie rozgrywki docenią najbardziej wybredni gracze. Dźwięki w grze idealnie oddają charakter i styl gry. W zależności od tego gdzie jesteśmy oraz jakie czynności wykonujemy, usłyszymy specjalnie przygotowaną ścieżkę dźwiękową. Gra działa na autorskim silniku, który zapewnia bardzo płynną rozgrywkę nie tracąc na jakości wizualnej. Dodatkowo warto dodać, że gra w pełni obsługuje Oculus Rift, czyli okulary wirtualnej rzeczywistości. Co do wymagań technicznych sprawa jest dosyć oczywista, wymagania sprzętowe wskazane jako minimalne oraz rekomendowane dla powyższej pozycji są bardzo niskie przez co bez problemu gra działać będzie nawet na starszych urządzeniach.

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i5-650 3.2GHz lub AMD Athlon II X4 600e

– Karta graficzna NVidia GeForce 9600 GS lub Intel HD Graphics 4600 Desktop

– Pamięć RAM 2 GB

– System operacyjny Win Xp 32 bitowy

– Kompatybilność z DX 9

– 1 GB wolnego miejsca na dysku.

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i7-860S Quad 2.53GHz lub AMD Phenom II X6 1035T

– Karta graficzna GeForce GTX 555 (OEM) lub AMD Radeon HD 5830

– 8 GB pamięci RAM

– System operacyjny Windows Win 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 1 GB wolnego miejsca na dysku.

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *