0

The Evil Within 2 Download PC – Pobierz Pełna Wersja

The Evil Within 2 Download PC - Pobierz Pełna Wersja

The Evil Within 2 Download PC – Pobierz Pełna Wersja gra od teraz dostępna dla was do pobrania tylko i wyłącznie tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witajcie drodzy gracze na pobierzgry24.pl. Jeśli uwielbiasz gry typu horror i jesteś nieustraszonym graczem, który bez problemu radzi sobie ze wszystkim, co stanie wam na drodze, to z pewnością zainteresuje was wydany przed chwilą instalator The Evil Within 2 Download , nowoczesny i w pełni zabezpieczony produkt, który dostarczy wam pełną wersję gry ze wszystkimi opcjami oraz ustawieniami. Jeśli szukasz źródła najlepszych gier i chciałbyś mieć dostęp do każdej gry wydanej przez naszą stronę, to zapraszamy do polubienia naszego fan page-a oraz śledzenia najnowszych artykułów. Jesteśmy grupą, która od samego początku potwierdza swoją rzetelność i wydaje sprawdzone aplikacje. Naszym najnowszym dziełem jest The Evil Within 2 Download PC, świeżo wyprodukowane urządzenie, które przetestowane zostało pod względem antywirusów oraz innych zainfekowanych plików. Wszystkie testy potwierdziły, że nasz produkt jest czysty i nie ma żadnego problemu. Dlatego zachęcamy każdego do zapoznania się z naszą usługą już dziś!

The Evil Within 2 Download PC

Scenariusz w grze

Jeśli chodzi o scenariusz, to mamy tutaj do czynienia z kontynuacją fabuły z pierwszej części. Główny bohater, Sebastian Castellanos, dowiaduje się, że jego córka nie zginęła w pożarze. Została natomiast porwana przez złe siły i ma zostać wykorzystana to stworzenia nowego świata, który przepełniony jest różną maścią demonów oraz potworów. Te złe siły to grupa Mobius, która oprócz potworów przywołanym z alternatywnego świata, będzie naszym głównym antagonistą. Jako ojciec, nasz protagonista podróżuje do miasta zwanego Union i ma za zadanie odnaleźć córkę oraz rozprawić się z porywaczami i oczywiście uratować naszą córeczkę. Gra jest typowym horrorem przetrwania, więc zdecydowanie spodoba się każdemu fanowi tego gatunku oraz fanom pierwszej części. Zachęcamy zatem do przetestowania The Evil Within 2 Download już dziś!

Mechanika gry

The Evil Within 2 Download

Jeśli chodzi o mechanikę i całościową rozgrywkę, to gra polega głównie na eksploracji. Jednakże, nie zabraknie w niej możliwości walki z potworami oraz rozwiązywania łamigłówek, które z każdą minutą przybliżać nas będą do odnalezienia naszej córki oraz dojścia do finałowego etapu. Gra pozwoli nam posługiwać się przeróżną bronią. Nasz arsenał rozpoczyna się na broni białej, takiej jak noże czy obuchy, a kończy się na broni palnej, w tym karabiny. The Evil Within 2 Download PC dostarcza dostęp do kompletnej gry, więc otrzymamy tutaj wszelkie funkcje, jakie dostępne są w tej grze. Nie musimy oczywiście walczyć z każdym napotkanym potworem. Ba, jest to nawet niewskazane, gdyż będziemy mieć ograniczony dostęp do amunicji i broni. Gdy przytłoczy nas ogromna ilość przeciwników, najlepszym wyjściem okaże się właśnie ucieczka. Oprócz wyżej wspomnianych elementów, nasz bohater został również wyposażone w nowy ekwipunek.

GamePlay:

The Evil Within 2 Download PC Tryby gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Grę będziemy obserwować zza pleców naszego bohatera, czyli innymi słowy jest to gra TPP. Jeśli chodzi o tryby gry dostępne w grze, to niestety (albo i stety) dostaniemy tutaj jedynie tryb jednoosobowy. Został on jednak bardzo dobrze rozwinięty i zapewnia gry na wiele godzin, a jeśli zdecydujemy się przejść tytuł na wyższym poziomie trudności, to zajmie nam on wiele dłużej. Fani internetowych rozgrywek nie będą zadowoleni z tego rozwiązania, ale skupienie całej uwagi studia Tango Gameworks na jednym trybie pozwoliło im odpicować tę grę i przygotować ją jak najlepiej. Jeśli nam nie wierzycie, możecie sami przetestować produkt dzięki The Evil Within 2 Download !

The Evil Within 2 Pełna Wersja

Kwestie techniczne

Gra prezentuje niesamowicie piękną grafikę z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jest to niesłychanie ważne w przypadku horrorów, gdyż to właśnie grafika razem z dźwiękiem oddaje klimat najlepiej. Dzięki trójwymiarowej grafice osadzonej na zaawansowanym silniku, nie będziemy musieli martwić się o kwadratowe kształty lub niedokończone wnętrze. Najważniejszym właśnie aspektem jest ciężka atmosfera, która idealnie została odwzorowana przez producentów. Jeśli chodzi o wymagania, to zalecamy zaznajomić się z najniższymi oraz rekomendowanymi wymaganiami, gdyż przez zaawansowaną technikę, nasze komputery mogą mieć problem z uruchomieniem gry.

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i7-860S Quad 2.53GHz lub AMD Phenom II X4 965

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 6850

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Win 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i7-4770K 4-Core 3.5GHz lub AMD FX-9370

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 670 lub AMD HD 7850

– 8 GB pamięci RAM

– System operacyjny Win 7 64 bitowy

– 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • The Evil Within 2 Download PC
  • The Evil Within 2 Torrent
  • The Evil Within 2 Pełna Wersja PC
  • The Evil Within 2 Pobierz PC
  • The Evil Within 2 Do Pobrania

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *