6

The Crew Download Pełna Wersja | The Crew Full Game Download

The Crew [DOWNLOAD][PC] [PEŁNA WERSJA] [PL] [FREE] [POBIERZ] [PobierzGry24.pl]

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dragon Ball Xenoverse No Have Virues

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Witajcie drodzy fani serwisu PobierzGry24.pl. Wciąż jesteśmy pod wrażeniem tego do jak szerokiego grona ludzi trafiamy i niesamowicie cieszymy się, że nasza praca nie idzie na darmo. Dajecie nam poczucie, że scena free-gamingowa ma szanse wspaniale się rozwinąć w naszych polskich realiach, potrzeba tylko trochę ciężkiej pracy i cierpliwości. Jeśli Jesteście tego samego zdania co my – to pomagajcie nam rozwijać naszą inicjatywę. Powiedzcie o nas swoich znajomym, oni zazwyczaj nie chcą wierzyć, że to naprawdę działa, dlatego jeśli Wy ich przekonacie, że się opłaca to wtedy będziemy mogli mówić o prawdziwym zwycięstwie – zwycięstwie nad całą masą oszukańczych pseudo serwisów serwujących Wam byle co aby tylko zarobić na wyświetleniach i ankietach…. No ale nie o tym mieliśmy pisać w tym poście. Dziś chodzi nam o najnowszą produkcję studia Ivory Tower i Ubisoft Reflections – The Crew (polskiego tytułu brak).

The Crew DownloadThe Crew Full Game Download

The Crew Download Pełna Wersja Infomracje na temat gry:

The Crew Download to gra, w której każdy człowiek może spróbować się w świetnie wyglądających i niesamowicie dynamicznych wyścigach samochodowych odbywających się na amerykańskich ulicach nocą. Rozgrywka jest doskonałym odwzorowaniem znanemu wszystkim filmu Fast and Furious. W grze dostajemy możliwość rozmaitego ulepszania (tuningowania) aut oraz prowadzenia niezwykle realistycznych znajomości z IT. Świat w The Crew został stworzony tak, aby jak najmniej ograniczał on gracza. Do swojej dyspozycji mamy całe Stany Zjednoczone, aby jednak móc udać się do poszczególnych lokalizacji – musimy wygrać odpowiednie wyścigi z odpowiednimi ludźmi aby zaskarbić sobie szacunek innych poszukiwaczy mocnych wrażeń. Twórcy gry zaprojektowali i stworzyli dla nas prawie 5000 mil kwadratowych terenu, które możemy zmierzać za pomocą różnego rodzaju samochodów – głównie wyścigowych. Ogromnym urozmaiceniem jest również możliwość dynamicznego przełączania się pomiędzy single- oraz multi-playerem. W grze czekają nas setki atrakcji, ukrytych misji, easter eggów oraz zaskakujących zwrotów akcji czy zapierających dech w piersiach widoków. 

Gra naprawdę robi wrażenie jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, dlatego też jej rekomendowane wymagania nie są najniższe, lecz właściciele słabszych sprzętów nie muszą omijać tego tytułu z daleka – gra jest na tyle dobrze zoptymalizowana, że wymagania minimalne naprawdę są minimalne jak na tak dobrą grę! 

Rekomendowane wymagania: Intel Core i5 2.6 GHz lub AMD Phenom II X4 3.0 GHz, 8 GB RAM, 1 GB GeForce GTX 580 lub Radeon HD 6870 lub lepsza, 18 GB HDD, Windows 7 / 8 / 8.1 64-bit oraz internet dla trybu multi-player.
Minimalne wymagania : Intel Core 2 Quad 2.5 GHz lub AMD Athlon II X4 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce GTX 260 lub Radeon HD 4870 lub lepsza, 18 GB HDD, Windows 7 (SP1) / 8 / 8.1 64-bit oraz internet dla trybu multi-player.

The Crew Full Game Download Żeby Pobrać Kliknij W Mirror:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

POBIERANIE:

[1] Kliknij przycisk 'DOWNLOAD’ (lub 'MIRROR’) a następnie poczekaj aż pobieranie zakończy się.

[2] Uruchom instalator (plik o rozszerzeniu .exe) i przeprowadź proces instalacji.

[3] Przed ukończeniem instalacji zostaniesz poproszony o klucz aktywacyjny do gry The Crew. Znajduje się on w pliku .txt dołączonym do archiwum.

[4] Jeśli aktywacja przebiegła pomyślnie, to możesz już cieszyć się rozgrywką!

PobierzGry24.pl

6 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *