0

The Crew 2 Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry – Recenzja – Link

The Crew 2 Download PC - Pobierz Pełna Wersja Gry - Recenzja - Link

The Crew 2 Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry – Recenzja – Link wszystko co najważniejsze znajdziecie poniżej , proces pobierania gry jest banalnie prosty :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witajcie na naszej stronie, w dzisiejszym artykule otrzymasz The Crew 2 Download PC  – instalator do drugiej części kultowej wyścigówki z 2014 roku. Program, do którego uzyskasz dostęp, zagwarantuje Ci nielimitowany dostęp do pełnej wersji gry The Crew 2 wraz ze wszystkimi przyszłymi dodatkami czy aktualizacjami. Gra swoja premierę ma 29 czerwca 2018 roku i dostępna będzie na platformie STEAM. Instalator The Crew 2 Download jest naszym autorskim programem, który jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym. Korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne. Wielu naszych użytkowników prosiło o możliwość stworzenia instalatora, który przypisze The Crew 2 do konta STEAM. Podczas instalacji należy wybrać ścieżkę instalacyjną do folderu steam a nasz instalatora z łatwością poradzi sobie z permanentną aktywacja gry na danym koncie. Sam proces instalacji jest z reguły krótki jednak jest w znacznym stopniu uwarunkowany przez posiadany sprzęt komputerowy.

Fabuła gry

Producentem gry The Crew 2 jest Ivory Tower, czyli francuskie studio, które istnieje od 2007 roku. Twórcy mają na swoim koncie pierwszą cześć The Crew oraz wszelkie dodatki oficjalne. Seria The Crew to świetna wyścigówka dla każdego fana gatunku a kolejna część zainteresuje swoją zawartością nowych graczy poprzez wykorzystanie nowej mechaniki i nowych pojazdów. Nowych pojazdów? Tak! Twórcy wprowadzili w The Crew 2 nie tylko nowe auta ale także motocykle, łodzie a nawet samoloty. Sprawia to, że gra otwiera nam nowe możliwości i pozwala na odkrywanie nowych lokacji na otwartym świecie gry. Gra pomimo, ze nie oferuje sprecyzowanego wątku fabularnego to umożliwia nam rywalizacje z innymi graczami co przekłada się na wiele więcej godzin zabawy niż w przypadku zaprojektowanych kampanii.

The Crew 2 Download PC The Crew 2 Download

Mechanika gry

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

The Crew 2 to przede wszystkim gra z otwartym światem. Świat ten nie narzuca nam niczego z góry, sami determinujemy do jakiej rodziny motoryzacyjnej chcemy dołączyć. Każda rodzina specjalizuje sę w czymś innym. Preferujesz jazdę uliczną bez zasad a może profesjonalne wyścigi? Wybór należy do Ciebie. The Crew 2 pozwala nam na rywalizację z innymi graczami oraz sztuczną inteligencją. Model ten został bardzo rozbudowany i pozwala nam nie tylko ścigać się z innymi graczami ale także zapisywać nasze najlepsze tricki, drifty czy czasy na danej trasie. Naszym głównym celem jest zaistnieć i stać się popularnym kierowca w USA. Swoją reputacje zyskujemy na wiele sposobów jednak najefektywniejszym jest uczestnictwo w zawodach czy wyścigach z najlepszymi. Typowym elementem, który charakterystyczny jest dla serii The Crew to rozmaite przeszkody na poszczególnych trasach, skocznie czy nawet jazda po dachu budynku (nowość). Gra jest naprawdę ciekawie zaprojektowana i zagwarantuje nam zabawę przez wiele godzin.

Tryby gry

The Crew 2 to gra na platformę STEAM, która oferuję rozgrywkę dla wielu graczy jednocześnie. Tryb ten charakteryzuje się tym, że do rozgrywki dołączyć może każdy. Dzięki takiemu zabiegowi możemy rywalizować z graczami słabymi oraz tymi, którzy zaskoczą nas swoimi umiejętnościami. Wspomniany tryb dla wielu graczy wymaga oczywiście stałego połączenia z Internetem. Dodatkowo nasza gra musi zostać przypisana do platformy STEAM tak aby bez problemu łączyć się z serwerami gry. Warto dodać, że instalator The Crew 2 Download PL posiada funkcje automatycznego przypisania gry do konta STEAM w taki sposób aby automatycznie pobierać wszelkie aktualizacje czy dodatki.

The Crew 2 Pełna Wersja PC

The Crew 2 Download – Pobierz Kwestie techniczne:

The Crew 2 Pobierz , które otrzymujemy dzięki instalatorowi The Crew 2 Download PL zostało usprawnione w odniesieniu do pierwszej części The Crew. Nowa część posiada udoskonalony silnik graficzny, który pozwala na jeszcze bardziej dynamiczną rozgrywkę bez spadków klatek na sekundę. Otoczenie, auta, łodzie orz samoloty są szczegółowo dopracowane. Pomimo takiego nasycenia szczegółami gra działa płynnie nawet na słabszym zestawie komputerowym dzięki możliwościom konfiguracyjnym. Warto dodać, że miasta do których mamy dostęp zostały rozbudowane nie tylko wizualnie. Od teraz możemy przemieszczać się po niektórych budynkach poprzez dach. W grze dostępny jest cykl dobowy, który dodaje rozgrywce klimatu. Na klimat wpływa także ścieżka dźwiękowa – muzyka oraz dźwięki otoczenia, pojazdów. Wszystko to wpływa bardzo pozytywnie na obiór gracza i na to jak wczuwa się w rolę bohatera Pobierz The Crew 2 Download . Pomimo, że gra dosyć wysoko stawia poprzeczkę nasz zespół zaleca by pobrać grę i przekonać się samemu jak działa The Crew 2.

The Crew 2 Download wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i5-4460 3.2GHz lub AMD FX-8350
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R7 260X v3
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 12
 • 55 GB wolnego miejsca na dysku twardym

The Crew 2 Download wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-4790 4-Core 3.6GHz lub AMD FX-8370
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 980 Ti 6GB lub AMD Radeon R9 FURY X 4GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Win 10 64
 • Kompatybilność DX 12
 • 55 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • The Crew 2 Download PC
 • The Crew 2 Pełna Wersja
 • The Crew 2 Pobierz
 • Download The Crew 2 Pobierz
 • The Crew 2 Do pobrania

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *