1

Symulator Farmy 2015 Oficjalny Dodatek Download PC

Symulator Farmy 2015 Oficjalny Dodatek

Symulator Farmy 2015 Oficjalny Dodatek Download Informacje o grze oraz dodatku:

Wszyscy gracze na świecie marzą o jednym. O miejscu z nielimitowanym dostępem do najnowszych gier, gdzie mogliby bez problemu testować gry, które uwielbiają i cieszyć się nowinkami w świecie gier. Jednakże, takie coś jest praktycznie niemożliwe. Najnowsze gry pojawiają się na różnych stronach internetowych z opóźnieniem, więc postanowiliśmy sami zająć się tym przemysłem. Wiemy, na co najbardziej czekacie, więc bez zbędnego gadania omówmy najnowszy instalator, który pozwoli wam zagrać w jedną z najlepszych symulacji wydanych w tym roku! Symulator Farmy 2015 Oficjalny Dodatek Download z linkami znajduje się na dole wraz z instrukcją i krótkim opisem gry, jak i samego instalatora. Zapraszamy do lektury!

Studio odpowiedzialne za Farming Simulator 15 oraz za całą serię nazywa się GIANTS Software. W najnowszej kreacji, która umożliwia nam wcielenie się w profesjonalnego farmera, twórcy wprowadzili wiele zmian. Porównując do poprzednich edycji, tym razem przeszli samych siebie. Nie chcieli wydawać tak zwanego odgrzewanego kotleta, więc postanowili rozszerzyć możliwości symulatora i dodali wiele ciekawostek. Jeżeli świetnie się bawiłeś przy podstawowej wersji Farming Simulator 15, to może was zapewnić, że to samo będzie z jego dodatkiem. Poniższy tekst został przygotowany z myślą o użytkownikach, którzy nie słyszeli o tej grze bądź chcieliby ją lepiej poznać. Linki do pobrania znajdują się poniżej!

Farming Simulator 15 dodatek do pobrania

Mimo że jest to DLC (czyli tak naprawdę uzupełnienie, które wymaga podstawowej wersji Farming Simulator 15), to twórcy udostępnili nam ogromne obszary. Mówimy tu o Europie Wschodniej, czyli nowym miejscu, gdzie możemy rozpocząć naszą przygodę z uprawą. Oprócz lokacji, które na pewno nas zadziwią swoim rozmiarem i wykonaniem, producenci obdarzyli nas nowymi maszynami rolniczymi. Nie mówimy tu niewielkiej ilości, ale o ponad 20 nowych ciężarówek, traktorów oraz kombajnów. Nie ominą nas takie popularne marki jak Zetor, Tatra, Rostselmash czy Farmtech. Gra sama w sobie nie różni się od oryginału pod względem rozgrywki. Wciąż naszym głównym celem jest szeroko rozumiana uprawa ziem (czyli sianie, zbieranie plonów i opieka nad zwierzętami gospodarstwa rolnego). Jeżeli pragniesz osiągnąć sukces, to nie możesz skupiać się tylko na jednym aspekcie gry. Musisz rozwijać swoją firmę na wiele rodzajów i upewnić się o równomierny wzrost.

Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek Download tutaj:

mirror-DOWNLOADJust Cause 3Kliknij i zobacz <————— Nasze Pliki są czyste zobacz!

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Symulator Farmy 2015 Oficjalny Dodatek Download Wymagania:

Farming Simulator 15 Gold Edition Download to wstawka, która udostępni wam aplikację z całą grą oraz dodatkiem. Jest ona dostępna w polskiej wersji kinowej, czyli każdy tekst, każda czcionka w grze będzie przetłumaczona. Jesteśmy pewni, że to, co dla was przygotowaliśmy spełni wasze oczekiwania i pokaże wam, że tak naprawdę jesteśmy grupą, która niejednokrotnie udowodniła swoją wartość i prawowitość. Przed zakończeniem, chcielibyśmy wspomnieć o wymaganiach, ponieważ uważamy, że są bardzo ważną częścią gry i lepiej wiedzieć przed pobraniem czy dodatek do Farming Simulator 15, jak i sama gra odpali na naszym sprzęcie.

Wymagania sprzętowe potrzebne, do płynnego uruchomienia Farming Simulator 15 Gold Edition , jak i samej gry to:

CPU Core 2 Duo 2.0 GHz / AMD Phenom II
2 GB RAM
GeForce 8600 512 MB / Radeon HD 4290 512 MB
System operacyjny Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10.
To wszystko, co dla ciebie dziś przygotowaliśmy. Jesteśmy pewni, że gra, którą dla was przygotowaliśmy jest w pełni sprawna. Nie musisz się martwić crackiem, czy podmienianiem plików gry. Wszystkie te czynności zostały już za ciebie zrobione. Jedyne, co teraz musisz zrobić, to zainstalować grę i sprawdzić, czy nadajesz się na farmera!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *