61

Symulator Farmy 15 Download PC Pełna Wersja | Farming Simulator 15 Download PC

Symulator Farmy 15 Download

Symulator Farmy 15

36,60zł - -39%
Kup Grę

Symulator Farmy 2015 Download Pełna Wersja

Symulator Farmy 2015 Download / Professional Farmer 2015 [PC] [DOWNLOAD] [PEŁNA WERSJA] [FREE] [POBIERZ]

Pobierz Instalator Gry Farming Simulator 15

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

 Dziś, drodzy fani, mamy dla Was coś innego niż zwykle. Oczywiście, jak zwykle jest to pełna wersja gry dostępna do pobrania z naszych serwerów zupełnie za darmo, jednak będzie to gra z zupełnie innego gatunku. Producentem i twórcą tego tytułu jest polska firma o nazwie PlayWay, pracująca na zlecenie niemieckiej spółki UIG Entertainment.

Jak się już pewnie domyślacie, chodzi o Symulator Farmy 2015 Download PC  (Professional Farmer 2015) – grę, która w bardzo krótkim czasie podbiła serca wielu graczy. Nie możemy się doczekać, co będzie gdy ci ludzie zagrają w najnowszą odsłonę tej serii, bo jest ona naprawdę fantastyczna! Przejmujemy w niej kontrole nad rolnikiem i jego gospodarstwem a naszym zadaniem jest stopniowy rozwój farmy i ciągłe bogacenie się. W grze mamy okazje kontrolować dziesiątki różnych pojazdów oraz maszyn rolniczych, które pomagają nam w uprawie roli, hodowli zwierząt czy prowadzeniu sadu. W trakcie procesu rozwoju inwestujemy w coraz to nowocześniejsze technologie i zatrudniamy pracowników, którzy będą wykonywali rozmaite zadania na naszej farmie. Jeśli wywiążemy się z zadania prawidłowo, osiągniemy maksymalne zyski i spędzimy resztę życia w błogostanie.

Jest to przykładowy

 Symulator Farmy 2015 Download Pełna Wersja

Symulator Farmy 2015 Download PC

 Symulator Farmy 2015  -Pobierz Pełna Wersja na PC :

Do swojej dyspozycji mam mamy jeden wybrany z dwóch ogromnych obszarów ziemi (oba mają po ok. 30 kilometrów kwadratowych), który mieści ponad 150 pól, na których uprawiać będziemy całą gamę roślin, od zbóż, przez zielonkę do roślin okopowych. Oprócz tego, w najnowszej części symulatora mamy do dyspozycji gałąź produkcji w postaci sadownictwa, która będzie wymagała od nas takich działań jak sadzenie, pielęgnowanie, podcinanie, nawożenie, szczepienie drzewek i innych. 

Symulator Farmy 2015

W Symulator Farmy 2015 Download PC będziemy pracować łącznie na ponad 150 maszynach i pojazdach rolniczych różnych rodzajów (ciągniki, kombajny, przyczepy, glebogryzarki itd.). Całość gry została oprawiona polepszoną trójwymiarową oprawą graficzną, bardzo dokładnie oddając wygląd narzędzi rolniczych, gleb i pojazdów. Poza tym na dużą pochwale zasługuje interaktywny, dynamiczny system odpowiadający za oznaki brudzenia oraz zużywaniu się sprzętu rolniczego co sprawia, że gra wydaje się być niesamowicie realistyczna. Bardzo dużym zaskoczeniem było wprowadzenie do Symulatora Farmy 2015 trybu rozgrywki wieloosobowej, w którym dostajemy możliwość prowadzenia i rozwijania farmy razem z przyjaciółmi. W naszej skromnej opinii jest to genialne urozmaicenie tytułu, który zdawał się być coraz mniej zaskakujący.

Farming Simulator 15

Zastanawiasz się jak pobrać Symulator Farmy 2015 ? Wyjaśnimy

Chcesz wiedzieć jak pobrać grę? Przeczytaj poniższą instrukcje i postępuj według niej. UWAGA: kolejność kroków musi zostać zachowana.
1. Znajdź i kliknij w przycisk DOWNLOAD. Powinien on wyświetlać się bezpośtednio w tym poście.
2. Zapisz archiwum .rar na swoim dysku twardym, w środku znajduje się instalator gry oraz plik zawierający kod aktywacyjny.
3. Rozpakuj archiwum .rar i uruchom plik instalacyjny Farming Simulator 15 (plik z rozszerzeniem .exe). Rozpocznie się proces pobierania gry z naszych serwerów – może potrwać kilka minut.
4. Kiedy proces pobierania dobiegnie końca, zostaniesz automatycznie przeniesiony do następnego kroku instalacji. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie.
5. Kiedy zostaniesz poproszony o kod aktywacyjny dla gry Symulator Farmy 2015 przepisz go z dołączonego pliku (key.txt).
6. Gra powinna już być zainstalowana i aktywowana, co oznacza, że powinieneś móc w nią grać bez połączenia z internetem.

Pobierz Instalator Gry Farming Simulator 15

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

 • Symulator Farmy 2015 Download PC
 • Symulator Farmy 2015 Download
 • Symulator Farmy 2015 Torrent
 • Farming Simulator 15 Download
 • Farming Simulator 15 Download PC
 • Farming Simulator 15 Pełna Wersja

PobierzGry24.pl

61 Comments

 1. Mam maly problem z pobraniem klucza. juz z 4 razy wypelnilem te ankiety do pobrania tego klucza i po wypelnieniu czekam 30min i nadal sie nie pobiera. Jest jakis problem zwiazany z tym czy jak`?

  • Napisz do nas email z numerem telefonu.
   Tyle razy ile wypełniłeś tyle dostaniesz od nas kluczyków też do innych gier.

   Pozdrawiamy!

 2. Gra pobrana – ciężko jest ściągnąć klucz trzeba wysłać sms – ja miałem zablokowane – zrobiłem tak jak na instrukcji – zadziało ,
  liczy sie fakt że gra działa posiada dodatki – ogólnie polecam nie drogo a można fajnie spędzić czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *