Super Mario Maker 2 Download PC Pobierz
Nowości

Super Mario Maker 2 Download PC Pobierz

Super Mario Maker 2 Download PC Pobierz :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Kolejna edycja Mario już dostępna dzięki Super Mario Maker 2 Download PC ! Pierwsza odsłona ciekawego edytora do najpopularniejszje platformówki na świecie okazała się niesłychanie dużym sukcesem. Nic dziwnego – możliwość stworzenia swojego własnego toru przeszkód dla innych graczy to super zabawa. Nic więc dziwnego, że twórcy ze studia Nintendo postanowili pójść za ciosem i przygotowali dla nas kolejną wersję. Instalator Super Mario Maker 2 Download oferuje nam dostęp do najnowszej wersji gry ze wszystkimi dostępnymi łatkami oraz dodatkami. Co najważniejsze, jest to wersja PC, a więc żadnych problemów z kompatybilnością bądź optymalizacją nie będzie! Uruchamiany będzie specjalnym programem.

Fabuła gry oraz producent

Super Mario Maker to przede wszystkim produkcja oferująca nam rozległy edytor do map. Oznacza to, że nie ujrzymy tutaj zawiłej historii. Chyba, że sami sobie ją stworzymy. Zamysłem tego tytułu jest oczywiście stworzenie swojej własnej planszy do pokonania. Gra gwarantuje nam bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze kreator, w którym możemy stworzyć tyle poziomów na ile mamy ochotę. Najważniejszą opcją jest oczywiście możliwość dzielenia się stworzonymi kreacjami ze społecznością. W ten sposób mogą oni oceniać je, a następnie wykorzystać do swoich własnych celów.

Nintendo to oczywiście jedna z najlepiej rozwijających się firm japońskich. Nic więc dziwnego, że ich kultowy produkt cały czas rozwijają. Oprócz serii Mario, Nintendo znane jest także dzięki grom z serii Pokemon oraz ze względu na serię Mario Kart oraz Wii Sports. To, co jednak sprawiło, że twórcy uznawani są za legendy na rynku, to klasyk gier RPG, czyli The Legend of Zelda.

Mechanika gry

Akcja całej gry ukazana została z boku. Oznacza to, że mamy tutaj do czynienia z grą 2D lub 2.5D. Cała rozgrywka skupia się przede wszystkim na budowie nowych poziomów Mario. Warto zauważyć, że oprócz przeszkód, podejmujemy także decyzje odnośnie terenu oraz samej scenografii. Innymi słowy, przygotowujemy kompletną produkcję – począwszy od topografii, poprzez dodatkowe elementy scenografii, a skończywszy na przeciwnikach. W grze możemy także dodawać tak zwane power-upy, czyli specjalne ulepszenia.

W porównaniu do poprzedniej edycji, twórcy postanowili dołożyć kilka atrakcyjnych elementów. Urozmaicą one przygotowane przez nas mapy najróżniejszymi zjazdami bądź nowymi power-upami. Mowa tutaj o Lucky Bell, czyli umiejętności, która pozwoli nam wspinać się po ścianach. Warto także pamiętać o wielu dodatkach wizualnych, co jeszcze bardziej poprawiło możliwość spersonalizowania sobie toru przeszkód. Wykorzystaj Super Mario Maker 2 Download już dziś i sprawdź na własne oczy jak najnowsza edycja edytora Super Mario się prezentuje!

Oprócz powyższych zmian i ulepszeń, Nintendo zaoferowało nam także sprawdzić jak dany etap mapy wygląda. To znaczy że będziemy mogli także zagrać w stworzone mapy. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby pobrać twórczość innych graczy i sprawdzić się na ich wynalazkach. Co ciekawe, producenci upewnili się, że każdy poziom, jaki dany użytkownik udostępni, musi przejść. W jaki sposób? Musimy po prostu ukończyć daną planszę zanim będziemy mogli ją udostępnić.

Super Mario Maker 2 Download PC Pobierz Tryby gry :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Korzystając z instalatora Super Mario Maker 2 Download PL otrzymamy dostęp do pełnej wersji gry, ze wszystkimi trybami oraz opcjami. Oczywiście dwoma podstawowymi trybami jest tryb gry oraz edycji. Ten pierwszy nie różni się niczym od pozostałych platformówek z serii Mario. Warto oczywiście pamiętać, że Super Mario Maker 2 oferuje nam internetowy dostęp do ogromnej bazy map. Możemy zatem przetestować wszystkie możliwe platformy.

Kwestie techniczne

Gra oferuje nam lepszą grafikę aniżeli pierwsza odsłona edytora. Jest to głównie spowodowane wykorzystaniem silnika, który obecny był w takich produkcjach jak Super Mario Bros 3, Super Mario World czy Super Mario 3D World. Oprócz tego, podobna sytuacja ma się z dźwiękiem. Soundtrack również bazuje na powyższych tytułach, a więc nie zawiedziemy się ścieżką dźwiękową, jaką zaoferowali nam deweloperzy. Zanim jednak pobierzecie produkcję, warto sprawdzić wymagania. W ten sposób upewnimy się, że przed pobraniem Super Mario Maker 2 Pobierz nasz komputer spełni jej wymagania.

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i3 lub jego odpowiednik AMD Athlon;
 • Karta graficzna AMD Radeon 7870 lub NVidia GeForce GTX 660;
 • Pamięć RAM 4 GB;
 • System operacyjny Windows 7;
 • Kompatybilność z DirectX 9.0c;
 • 18 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla Super Mario Maker 2 Torrent :

 • Procesor Intel Core i5 lub jego odpowiednik AMD Ryzen;
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 950 lub AMD Radeon HD 7990;
 • Pamieć RAM 8 GB;
 • System operacyjny Windows 10;
 • Kompatybilność z DirectX 11;
 • 18 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Super Mario Maker 2 Download
 • Super Mario Maker 2 Pobierz
 • Super Mario Maker 2 Ściagni
 • Super Mario Maker 2 Torrent

1 Komentarz

 • 22222222222 8 listopada 2020

  git 5/5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *