0

Steep Download Pełna Wersja PC

pobrane-1

Steep Download Pełna Wersja PC jest już dostępna do pobrania z naszej strony oczywiście link można znaleźć poniżej strony:

Jeżeli czekacie na najnowszą grę wydaną przez studio Ubisoft, to macie szczęście, bo dziś na pobierzgry24.pl damy wam szansę, żeby zagrać w jedną z najbardziej oczekiwanych gier sportowych w tym roku. Panie i panowie, zapoznajcie się z ofertą Steep Download , którą to dzisiaj dla was przygotowaliśmy. Znajduje się w niej nie tylko pełna wersja gry, ale również jej polska łatka, co pozwoli każdemu, kto nie rozumie angielskiego, na pełne zrozumienie gry. Takich zalet nasz instalator posiada w sobie więcej! Zachęcamy do zapoznania się z nimi, a tymczasem przejdźmy do opisu gry!

Steep DownloadSteep Pełna Wersja PC

Steep Download został stworzony z myślą o każdej osobie, która zachwyciła się zwiastunami, jakie mogliśmy obejrzeć na targach E3. Otóż jak wiecie, Ubisoft ma w zwyczaju trzymać jedną niespodziankę dla nas każdego roku. Tym razem była to gra Steep. Zaplanowana na grudzień 2016 roku, jest to gra opowiadająca o zimowych sportach ekstremalnych. Tytuł ten pozwala nam wcielić się w kaskadera jednej z czterech zimowych dyscyplin. Sami możemy wybrać, czy chcemy spróbować naszych sił na nartach, na snowboardzie, a może wolimy skorzystać z tak zwanego wingsuita albo paralotni. Każda kategoria ma swoje specjalne wyzwania, które pozwalają nam osiągnąć najlepsze wyniki i czasówki używając danego sprzętu. Co więcej, twórcy gry udostępnili również grę wieloosobową, co tylko dodatkowo rozwija ten otwarty, sandboxowy świat. Możesz spotkać się w grze z twoimi przyjaciółmi i połączyć różne dyscypliny, tworząc nietuzinkowe wyczyny kaskaderskie, jakich inni nie widzieli. Porzuć leniwe życie w realnym świecie, dołącz do Steep Download i sprawdź się w zimowych sportach ekstremalnych już dziś!

Steep Download Pełna Wersja PC więcej informacj o grze i link do pobrania :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Nasza opcja przeznaczona jest specjalnie dla każdego, kto najpierw chce przetestować grę i oszczędzić pieniądze na zakupie. Zdajemy sobie sprawę, że nie każda gra może wam się spodobać. Dlatego najlepiej jest użyć Steep Download , zainstalować grę i zobaczyć, czy to jest to, czego oczekiwaliście. Razem z programistami z pobierzgry24.pl postaraliśmy się przygotować dla was najlepszej jakości instalator, który będzie w stanie zagwarantować wiele interesujących opcji. Mamy tu na myśli pełną wersję grę, łatkę polonizującą, ale również automatycznie skopiowany crack, no i oczywiście twój własny oryginalny klucz seryjny, który otworzy ci drzwi do gry online. Co więcej, Steep Download może bez żadnych problemów zaktualizować twoją grę do jej najnowszej wersji. Nie musisz pobierać żadnych ogromnych plików, czekać godzinami na instalację lub zmieniać cokolwiek w rejestrze. W naszym przypadku, wystarczy tylko, że klikniesz przycisk „dalej” parę razy, wybierzesz, gdzie gra ma być zainstalowana i voila! Jesteś gotowy do gry! To wszystko sprawia, że jesteśmy najlepszą stroną oferującą gry wideo i mamy nadzieję, że twoi znajomi już o tym wiedzą!

Na samo zakończenie, przygotowaliśmy dla was wymagania sprzętowe, abyście mogli upewnić się, czy Steep Download pozwoli wam zainstalować grę, która zostanie poprawnie uruchomiona na waszym komputerze. Wymagania nie są zawyżone, po prostu gra jest bardzo wymagająca. Z tego względu prosimy o dokładne zapoznanie się z podanymi informacjami!

Wymagania minimalne:

 • Procesor Core i5-680 3.6GHz albo jego odpowiednik Athlon II X4 610e
 • Grafika GeForce GTX 950 2GB lub jej odpowiednik Radeon R9 370X
 • 8 GB pamięci RAM
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy lub nowszy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 22 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Core i5-4590 3.3GHz albo jego odpowiednik FX-8350
 • Grafika GeForce GTX 970 4GB lub jej odpowiednik Radeon HD 7990
 • 16 GB pamięci RAM
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy lub nowszy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 22 GB wolnego miejsca na dysku twardym

To wszystko, co dla was dziś przygotowaliśmy. Dziękujemy za bycie z nami, za korzystanie z naszych usług i za wspieranie nas w rozwijaniu tej strony!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *