1

Star Wars Battlefront Download Pełna Wersja PC | Pobierz

Star Wars Battlefront Download Pełna Wersja PC

Chcielibyśmy Wam puścić w tym momencie muzykę z openingu do Star Wars, ale niestety nie mamy takiej możliwości A to dlatego, że właśnie o takiej tematyce mamy dla Was grę! Star Wars Battlefront Download dostępny od teraz!

Jeśli jesteś fanem gwiezdnych wojen, to bez względu na to, czy grałeś już w gry o tej tematyce, czy w ogóle grałeś w jakiekolwiek gry komputerowe, ten tytuł po prostu powinieneś mieć, a nasza strona Ci to umożliwi.
Przede wszystkim klimat gry spowoduje, że poczujesz się jak bohater Gwiezdnych Wojen! My mieliśmy okazję się tak poczuć w czasie testowania tej gry.

Na początek chcemy powiedzieć, że jest to strzelanina, w czasie jej trwania macie możliwość przełączania widoku na tryb pierwszoosobowy, oraz zza pleców. Fani obu trybów znajdą dla siebie dobre rozwiązanie.
W czasie gry będziecie mogli stoczyć bitwy na przeróżnego rodzaju mapach, które na pewno będziecie kojarzyć z filmów, to właśnie takie elementy sprawią, że nie będzie Wam się chciało odejść od komputera. Co więcej, będziecie mogli zagrać postacią Luka Skywalkera lub Dartha Vadera, oczywiście poza postaciami z imperium i rebeliantów. Gra zbudowana jest na tym samym silniku co ostanie części gry Battlefield, więc jeżeli mieliście do czynienia z którąś z tych gier, od razu zakochacie się w tej części. Star Wars Battlefront Download to najlepszy sposób, aby po prostu znaleźć się w świecie gwiezdnych wojen i nie tylko staczać wojny na lądzie, ale również w przestworzach, ponieważ takie możliwości dali nam producenci! Wyobraź sobie, że zasiadasz za sterami popularnego X winga i lecisz z zadaniem zlikwidowania jak największej ilości statków imperium. Jeśli tylko masz na takie coś ochotę, to skorzystaj z naszego instalatora już teraz i ciesz się możliwością grania w Star Wars w pełnej wersji, po polsku.

Star Wars Battlefront Download tylko tutaj:

mirror-DOWNLOADSkanKliknij i zobacz <————— Nasze Pliki są czyste zobacz!

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Star Wars Battlefront Informacje o grze i wymagania:

Gra zachwyca na każdym kroku, a jeśli Star Wars są częścią Twojego życia, to po prostu nie będziecie mogli się od niej odciągnąć, a to bardzo dobrze, ponieważ ta gra jest warta każdej chwili, jaką przy niej spędzicie. Na koniec chcemy tylko Was uprzedzić, że nie musicie od razu grać z innymi graczami, możecie spróbować swoich sił również w trybie single player, gdzie będziecie odpierać fale wrogów, sterowanych przez sztuczną inteligencję, jest to genialne rozwiązanie, jeżeli ktoś z Was będzie się chciał nieco podszkolić i sprawdzić siebie samego.

Dlaczego to z naszej strony powinieneś korzystać? Ponieważ jako jedni z nielicznych bardzo dbale podchodzimy do tematu tworzenia instalatorów, z których możecie korzystać bez żadnych ograniczeń. Z instalacją gier z naszych urządzeń poradzą sobie nawet dzieci, ponieważ oprócz wybrania miejsca na dysku nie musisz podejmować żadnych innych kroków. To proste i przyjemnie rozwiązanie dla wszystkich.

Star Wars Battlefront Torrent czeka na Ciebie! Sprawdź tylko wymagania sprzętowe i ruszaj wesprzeć rebeliantów albo imperium.

EA-2015-EA-Star-Wars-Battlefront-7

Star Wars Battlefront Download Wymagania:

(Wymagania Rekomendowane):
– Procesor Intel Core i5 6600 3.9 GHz
– 16 Pamięci GB RAM
– Karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 lub Radeon R9 290
– 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym
– System Operacyjny Windows 7/8//10 64-bit

(Wymagania Minimalne):
– Procesor Intel Core i3 6300T 3.30 GHz
– 8 GB Pamięci RAM
– Karta Grafiki 2 GB GeForce 660 GTX lub Radeon HD 7850
– 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym
– System operacyjny Windows 7/8//10 64-bit

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *