3

Śródziemie Cień Mordoru- Król polowania Pełna Wersja Download PC

Śródziemie: Cień Mordoru – Król polowania [PC] [DLC][Full Game] Pobierz Tylko Tutaj:

Śródziemie: Cień Mordoru – Król polowania (ang. Middle-earth: Shadow of Mordor – Lord of the Hunt) to pierwszy dodatek do trzecioosobowej gry akcji pod tytułem Śródziemie: Cień Mordoru (ang. Middle-earth: Shadow of Mordor) stworzonej i wyprodukowanej przez świetne studio Monolith Productions (opracowali również takie tytuły jak No One Lives Forever oraz dwie pierwsze części z serii F.E.A.R.). Ta świetna kampania traktuje o wydarzeniach odbywających się przed czasu Władcy Pierścieni. Wstawka zawiera zarówno podstawową wersje gry.

Śródziemie Cień Mordoru- Król polowania Pełna Wersja Download PC

Śródziemie Cień Mordoru Download Pełna Wersja

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Śródziemie Cień Mordoru-  Król polowania Download Informacje:

Głównym bohaterem gry, w którego dane jest się nam wcielić jest wskrzeszony zwiadowca o imieniu Talion, którego rodzina w przeszłości została zamordowana przez sługusów Saurona. W akcie zemsty, Talion rozpaczliwie szuka zemsty na oprawcach jego żony i dziecka. Dzięki mocom Upiora, które wzbudza w nim prastary Duch Zemsty, wskrzeszony protagonista udaje się do Mordoru i kolejno likwiduje wszystkich, którzy stoją mu na drodze do pomszczenia jego bliskich. Cała gra składa się z ponad dwudziestu rozbudowanych zadań, a w trakcie ich wykonywania dane nam jest między innymi poznać sekrety powstania Władcy Pierścieni, spotkać znanego z powieści Golluma oraz wczuć się w świat stworzony przez świetnego pisarza, J.R.R. Tolkiena. 

W dodatku do gry, motywem przewodnim są polowania na różnorakie bestie, które przyjdzie nam spotkać w Mordorze. Oprócz tego, po raz kolejny dane nam jest spotkać krasnoluda o imieniu Torvin i posłuchać jego niezwykle interesujących opowieści z jego perypetii w Śródziemiu. Dzięki dodatkowi Król Polowania będziemy mogli stawić czoła dziesiątkom nowych wyzwań, z których część jest odpowiedzialna za widoczność naszego wyniku w internetowej tabeli podsumowującej dokonania graczy tytułu. Nowością zasługującą na szczególną uwagę jest możliwość zdobycia pięciu magicznych run, które są niezwykle wartościowym dobrem w grze. Poza tym, dzięki najnowszemu DLC dla tytułu Śródziemie: Cień Mordoru mamy możliwość toczyć walki siedząc na grzbiecie wierzchowców z wodzami z szeregów Orków. Kolejnym, co prawda subtelnym ale mimo to miłym urozmaiceniem jest nowa, bonusowa skórka dla bohatera nosząca jakże wymowną nazwę Beastmaster, którą może on przywdziać przy najbliższej okazji.

Jak Pobrać Śródziemie Cień Mordoru-  Król polowania:

[1] Kliknij przycisk ‘DOWNLOAD’ (zamiennie z ‘MIRROR’) i poczekaj aż proces pobierania dobiegnie końca. [2] Uruchom instalator (plik .exe) i przejdź przez proces instalacji. [3] W ostatnim etapie instalacji zostaniesz poproszony o klucz aktywacyjny dla dodatku Śródziemie: Cień Mordoru – Król Polowania. Znajdziesz go w pliku .txt dołączonym do archiwum. [4] Jeśli aktywowałeś swoją już dodatek, możesz z powodzeniem cieszyć się rozgrywką!

 WYMAGANIA:

Procesor: Core i7 3.4 Ghz (lub inny, lepszy)

RAM: 8 GB RAM

Karta graficzna: GeForce GTX 670 (lub inny, lepszy)

Miejsce na dysku: 40 GB HDD

System: Windows 7 / 8 / 8.1 64-bit

PobierzGry24.pl

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *