3

Śródziemie Cień Mordoru- Król polowania Pełna Wersja Download PC

Śródziemie: Cień Mordoru – Król polowania [PC] [DLC][Full Game] Pobierz Tylko Tutaj:

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Śródziemie: Cień Mordoru – Król polowania (ang. Middle-earth: Shadow of Mordor – Lord of the Hunt) to pierwszy dodatek do trzecioosobowej gry akcji pod tytułem Śródziemie: Cień Mordoru (ang. Middle-earth: Shadow of Mordor) stworzonej i wyprodukowanej przez świetne studio Monolith Productions (opracowali również takie tytuły jak No One Lives Forever oraz dwie pierwsze części z serii F.E.A.R.). Ta świetna kampania traktuje o wydarzeniach odbywających się przed czasu Władcy Pierścieni. Wstawka zawiera zarówno podstawową wersje gry.

Śródziemie Cień Mordoru- Król polowania Pełna Wersja Download PC

Śródziemie Cień Mordoru Download Pełna Wersja

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Śródziemie Cień Mordoru-  Król polowania Download Informacje:

Głównym bohaterem gry, w którego dane jest się nam wcielić jest wskrzeszony zwiadowca o imieniu Talion, którego rodzina w przeszłości została zamordowana przez sługusów Saurona. W akcie zemsty, Talion rozpaczliwie szuka zemsty na oprawcach jego żony i dziecka. Dzięki mocom Upiora, które wzbudza w nim prastary Duch Zemsty, wskrzeszony protagonista udaje się do Mordoru i kolejno likwiduje wszystkich, którzy stoją mu na drodze do pomszczenia jego bliskich. Cała gra składa się z ponad dwudziestu rozbudowanych zadań, a w trakcie ich wykonywania dane nam jest między innymi poznać sekrety powstania Władcy Pierścieni, spotkać znanego z powieści Golluma oraz wczuć się w świat stworzony przez świetnego pisarza, J.R.R. Tolkiena. 

W dodatku do gry, motywem przewodnim są polowania na różnorakie bestie, które przyjdzie nam spotkać w Mordorze. Oprócz tego, po raz kolejny dane nam jest spotkać krasnoluda o imieniu Torvin i posłuchać jego niezwykle interesujących opowieści z jego perypetii w Śródziemiu. Dzięki dodatkowi Król Polowania będziemy mogli stawić czoła dziesiątkom nowych wyzwań, z których część jest odpowiedzialna za widoczność naszego wyniku w internetowej tabeli podsumowującej dokonania graczy tytułu. Nowością zasługującą na szczególną uwagę jest możliwość zdobycia pięciu magicznych run, które są niezwykle wartościowym dobrem w grze. Poza tym, dzięki najnowszemu DLC dla tytułu Śródziemie: Cień Mordoru mamy możliwość toczyć walki siedząc na grzbiecie wierzchowców z wodzami z szeregów Orków. Kolejnym, co prawda subtelnym ale mimo to miłym urozmaiceniem jest nowa, bonusowa skórka dla bohatera nosząca jakże wymowną nazwę Beastmaster, którą może on przywdziać przy najbliższej okazji.

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jak Pobrać Śródziemie Cień Mordoru-  Król polowania:

[1] Kliknij przycisk 'DOWNLOAD’ (zamiennie z 'MIRROR’) i poczekaj aż proces pobierania dobiegnie końca. [2] Uruchom instalator (plik .exe) i przejdź przez proces instalacji. [3] W ostatnim etapie instalacji zostaniesz poproszony o klucz aktywacyjny dla dodatku Śródziemie: Cień Mordoru – Król Polowania. Znajdziesz go w pliku .txt dołączonym do archiwum. [4] Jeśli aktywowałeś swoją już dodatek, możesz z powodzeniem cieszyć się rozgrywką!

 WYMAGANIA:

Procesor: Core i7 3.4 Ghz (lub inny, lepszy)

RAM: 8 GB RAM

Karta graficzna: GeForce GTX 670 (lub inny, lepszy)

Miejsce na dysku: 40 GB HDD

System: Windows 7 / 8 / 8.1 64-bit

PobierzGry24.pl

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *