0

Soviet City Download Pełna Wersja PC

Soviet City Download Pełna Wersja PC

Soviet City Download Pełna Wersja PC gra stworzona specjalnie dla was , dostępna do pobrania z linków które można znaleźć tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Soviet City Download  – tego produktu będzie dotyczyć dzisiejszy artykuł. Soviet City jest to dość nietypowa produkcja z rodziny citybuilderów. Strategiczna gra, która przypomina pewnymi elementami klasyczne produkcje typu SimCity została zaprojektowana przez polskie studio i jest dostępna w języku polskim, jak i angielskim.

Soviet City Download

Soviet City to naprawdę ciekawa propozycja dla osób, które pragną dominować i siać postrach wśród swoich poddanych. Ta gra strategiczna przenosi nas w czasy komunizmu, cała historia inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami jakie miały miejsca w historii Związku Radzieckiego. Na początku gry otrzymujemy bohatera, który staję się zarządcą małego miasta a jego głównym celem jest stworzenie ogromnego komunistycznego imperium. Prócz budowania kolejnych struktur oraz budynków naszym celem jest rozwój całej społeczności. Soviet City posiada kilka elementów rozgrywki, nad którymi musimy mieć kontrolę. Najważniejszym wskaźnikiem, który determinuje produktywność naszych poddanych oraz pozwala nam gra bez obawy o bunt to wskaźnik terroru. Na wskaźnik ten, wpływać możemy poprzez różne przedsięwzięcia, najbardziej skutecznymi jest rozstrzelanie kilku mieszkańców czy przerobienie cywilów na mięso lub mydło. Dodatkowo, w trakcie rozwoju naszego komunistycznego imperium będziemy odblokowywać możliwość wznoszenia budynków specjalnych. Należą do nich między innymi krematorium czy komory gazowe.

Soviet City Download Pełna Wersja PC konkretne informacje recenzja i nasza opinia:

Cała rozgrywka opiera się trochę na innym systemie niż jak to wygląda w klasycznych city builderach. Każda rozgrywka, która zaczynamy od nowa, różni się od poprzedniej nie tylko mapa, ale i misjami pobocznymi czy liczbą ludności. Gra posiada dwa poziomy trudności, łatwy oraz podstawowy, który sprawia wrażenie bardzo trudnego. Ze względu na fakt, że gra nie posiada żadnego samouczka a w trakcie gry na ekranie nie pokazują się żadne wskazówki- jesteśmy zdani na siebie. Musimy zatem wykazać się kreatywnością a dzięki temu, że rozgrywki są krótkie, będziemy się w stanie dużo nauczyć biorąc lekcje ze swoich błędów.

W trakcie pojawiają się misje poboczne, za które otrzymujemy punkty ulepszeń. Przeznaczyć możemy je na rozwój danych umiejętności politycznych czy ekonomicznych naszego imperatora. Ciekawostką jest, że niejednokrotnie podczas stawiania danego budynku bądź wykonania misji lub po prostu zabicia danej liczby ludności na ekranie uruchomi się krótki filmik animowany. Przedstawi on czasem bardzo brutalne sceny, które są ręcznie rysowane przez twórców. Tym okrutnym scenom nie raz będzie towarzyszyć muzyka w klimatach rosyjskiego techno. Graficznie Soviet City prezentuje się naprawde znakomicie a szczególowość detali robi wrażenie. Ciemny, ponury klimat dodaje grze jeszcze więcej charakteru i sprawia, że każdy gracz poczuje się jakby żył w komunistycznym miasteczku. Soviet City tak jak już wiecie to dosyć nietypowa oraz jakże kontrowersyjna produkcja, skłoni ona wielu graczy do refleksji. Póki co, dostępny jest jedynie tryb gry dla jednego gracza, jednak twórcy zapowiadają, że może się to jeszcze zmienić.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Gra jest domyślnie płatna jednak pobierając ją z naszego serwisu, możecie przypisać ją do swojego konta steam w pełni za darmo. Instalator Soviet City Download jest to polskie, autorskie oprogramowanie, które pozwoli Ci na instalacje gry Soviet City na Twoim komputerze. Dodatkowo instalator automatycznie wygeneruje dla Ciebie kod do aktywacji i przypisania gry na darmowym koncie STEAM. Grę warto przypisać do swojej biblioteki STEAM, ponieważ uzyskasz dostęp do osiągnięć, kart gry oraz wielu innych bonusów. Standardowo, gwarantujemy Ci pełny pakiet bezpieczeństwa oraz pełna pomoc techniczną w razie problemów z instalacją lub działaniem gry. Zalecamy jednak, aby przed pobraniem Soviet City Download zapoznać się z wymaganiami systemowymi poniżej.

Minimalne wymagania systemowe dla gry Soviet City Download :

Procesor: Intel Pentium 1,6 GHz lub AMD Athlon

Pamięć RAM: 1 GB

Karta Graficzna: 256 MB GeForce 7600 Gs/ Radeon HD 1950 lub zgodna z OpenGI 2.1

Dysk HDD: 1,5 GB

System operacyjny: Windows XP/ Vista/ 7/ 8

Rekomendowane wymagania systemowe dla Soviet City Download :

Procesor: Intel Core i5 2.6 GHz lub lepszy

Pamięć RAM: 4 GB

Karta Graficzna: Nvidia 7800 GT OpenGI 2.1

Dysk HDD: 1.5 GB

System operacyjny: Windows XP/ Vista/ 7/ 8

  • Soviet City Download PC
  • Soviet City Pełna Wersja
  • Soviet City Crack
  • Soviet City Torrent
  • Download Soviet City Pełna Wersja PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.