0

Sonic Forces Download PC Pełna Wersja

Sonic Forces Download PC Pełna Wersja

Sonic Forces Download PC Pełna Wersja więcej informacji o samej grze oraz link do jej pobrania poniżej , gra dostępna już od dziś do pobrania:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Sonic Forces Download wreszcie na rynku! Drodzy czytelnicy, pobierzgry24.pl ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu naszą najnowszą aplikację instalacyjną. W łatwy i przyjemny sposób pozwoli ona zagrać w najnowszą trójwymiarową grę platformową na rynku. Użytkownicy, którzy odwiedzili naszą stronę, przekonali już się o naszej jakości oraz bezpieczeństwie instalatorów. Jak każda szanująca się strona, odpowiedzialni jesteśmy za większość instalatorów na naszej domenie. Od długiego czasu oddajemy wam najnowsze tytuły, dzięki którym macie możliwość oddania się zabawie przez wiele niezapomnianych godzin jedynie przez pobierzgry24.pl. Ważnym aspektem naszej pracy jest dokładność oraz wnikliwe sprawdzenie produktów, które polecamy, dlatego aplikacje takie jak Sonic Forces Download PC dostępne są z lekkim opóźnieniem. Mimo wszystko mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z dzisiejszej recenzji.

Fabuła Gry

Sonic Forces jest kolejną odsłoną marki znanej na całym świecie, czyli Sega w którą możemy grać od 7 listopada 2017 roku. W grze wcielamy się w tytułowego Sonica. Jak można zaobserwować na okładce gry jest to niebieski jeż. Sonic Forces opowiada o inwazji robotów skonstruowanych przez złego Doktora Robotnika. Przeciwko tyranii konstruktora formuje się ruch oporu na czele, którego staje Sonic. Jak możemy się domyślać, naszym zadaniem będzie pokrzyżowanie planów Doktora. W grę możemy zagrać dzięki studiu Sonic Team, które stoją za takimi produkcjami jak Sonic Colors oraz Sonic Generations. Sonic Forces Download  jest u nas na szczycie dostępnych platformówek w trójwymiarze, którą serdecznie polecamy.

Sonic Forces Download Sonic Forces Pobierz PC

Sonic Forces Download PC Mechanika Gry:

Jeśli weźmiemy pod lupę mechanikę gry to łatwo można zauważyć, iż jest ona bardzo podobna do poprzednich odsłon tej serii. Akcje w grze obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby określanej mianem TPP- third person perspective. To, czym zajmujemy się głownie w Sonic Forces polega na pędzeniu przez mapy pełne stworów i pułapek. Linia poboczna zmusza nas do wytężenia umysłu i szukania tak zwanych znajdziek w tym przypadku są to złote pierścienie. W grze od razu zaobserwujemy element rozpoznawczy dla całej marki, czyli prędkość. Tytułowy bohater porusza się bardzo szybko, tak jak nasz instalator Sonic Forces DownloadPo zebraniu na mapie kilku umiejętności nasz Sonic przyśpiesza do tego stopnia, że ciężko jest czasem zorientować się co tak naprawdę dzieje się na ekranie monitora. Co więcej, mechanika gry wzbogacona została o możliwość przywoływania innych wcieleń bohatera oraz wykorzystywania ich do pokonania przeciwników i szeregu wyzwań, które często przerastają możliwości naszego jeża.

Sonic Forces Sonic Forces Pobierz PC

Tryb Gry

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dzięki Sonic Forces Download jesteśmy w stanie zapewnić wam sporo godzin dobrej zabawy. Dla osób, które uwielbiają grać online mamy złą wiadomość gdyż Sonic Forces jest grą jedno osobową. Nie musimy się martwić o grywalność tego tytułu, gdyż sam tryb dla jednego gracza wciąga nas do reszty już od pierwszych minut styczności z grą. Dzięki temu trybowi deweloperzy skupili się na dopracowaniu pewnych smaczków dla graczy. Muzyka Rockowa i Punk-Rockowa przygrywająca w tle podczas wykonywania misji przypomina nam o zadziornym charakterze naszego głównego bohatera. Sega zrobiła też wielki ukłon dla polskich graczy dodając do gry polskie napisy co czyni Sonic Forces pierwszą grą o niebieskim jeżu wydaną w polskiej wersji językowej. Jeśli jesteś fanem Sonica, nie czekaj dłużej tylko sprawdź najnowszą odsłonę Sonic Forces Download PC !

Kwestie techniczne

Gra nie jest aż tak wymagająca jak inne produkty przygotowane przez deweloperów w tym roku. Jednakże, nadal musimy wziąć pod uwagę minimalne wymagania, jeśli chcemy bez problemu włączyć grę i cieszyć się tytułem bez zacinek i bez przegrzewania się naszego komputera.

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i3-3250 3.5GHz lub AMD APU A10-7860K Quad-Core

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R7 265

– Pamięc RAM 4 GB

– System operacyjny Win 7 32 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 18 GB wolnego miejsca na dysku twardym HDD.

  • Sonic Forces Download PC
  • Sonic Forces Pełna Wersja PC
  • Sonic Forces Torrent
  • Sonic Forces Pobierz PC
  • Download Sonic Forces Pełna Wersja PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.