Nowości Pełna Wersja

SOMA Download Pełna Wersja PC | SOMA Pobierz

SOMA Pełna Wersja Gry do pobrania tylko z tego linku:

mirror-DOWNLOADHeroes of Might and Magic III HD Edition Pełna Wersja DownloadKliknij i zobacz <————— Nasze Pliki są czyste zobacz!

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Czy jesteście gotowi na wydanie najnowszej gry, w której przeżycie jest zależne tylko od waszych umiejętności przetrwania? Nowy horror stworzony przez producentów kultowej gry Amnesia: Mroczny obłęd został właśnie wydany i dzięki programistom z pobierzgry24.pl będziecie mogli zagrać w najbardziej oczekiwaną grę we wrześniu. SOMA Download to aplikacja, która udostępni wam pełną wersję gry i da wam nielimitowany dostęp do ekskluzywnej zawartości. Oczywiście wszystko zostało przygotowane tak, aby nie powodować dodatkowych problemów. Nie musisz instalować dodatkowych programów, kopiować cracków czy zastępować plików lub kombinować z plikami systemowymi. Dlatego, jeśli chcesz zagrać w tę grę, to zapraszamy na dół, gdzie znajdują się zabezpieczone linki prowadzące do instalacji.

SOMA Download Pełna Wersja PC SOMA Pobierz

SOMA to gra, która zadziwi was nie tylko klimatem, ale również grafiką i ścieżką dźwiękową. Została wydana 22 września przez szwedzkie studia Frictional Games, które, jak wcześniej wspomnieliśmy, jest znane z tworzenia survivalowych horrorów. Tym razem deweloperzy przenoszą nas do ośrodka badawczego zwanego PATHOS-2. Prowadzone tam badania wymykają się spod kontroli i maszyny, które posiadają ludzie cechy, przejmują kontrolę nad placówką. Gracz wciela się w jednego z ocalałych i naszym zadaniem jest wydostanie się z tego okropnego miejsca. SOMA Download został udostępniony zaraz po wydaniu gry, ale nie martw się. Nie chcieliśmy niczego przyśpieszać i tworzenie instalatora do tej gry rozpoczęło się jeszcze przed oficjalną premierą. Dlatego jesteśmy pewni, że otrzymacie kompletną grę w ojczystym języku z najlepszymi opcjami w wersji ekskluzywnej.

SOMA Wymagania oraz informacje:

Sam produkt nie wymaga żadnej optymalizacji i nie musicie się martwić o kompatybilność, ale już gra będzie wymagająca i może sprawić problemy naszym komputerom. Dlaczego? Otóż SOMA została zoptymalizowana pod konsole najnowszej generacji i jesteśmy pewni, że z tego powodu będzie ona wymagająca. Poniżej mamy dla was wymagania, które wasza skrzynka musi spełnić przynajmniej w minimalnych opcjach. SOMA Download i wymagania znajdziecie poniżej.

Minimalne:
– Procesor Intel Core i3 2.0 GHz,
– Pamięć 4 GB RAM,
– Karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460M, odpowiednik od Radeona HD 5770,
– 25 GB miejsca na dysku twardym,
– System operacyjny Windows 7 64-bit lub nowszy.

Rekomendowane:
– Procesor Intel Core i5 2.9 GHz,
– 8 GB pamięci RAM,
– Karta graficzna 2 GB GeForce GTX 480 lub jego odpowiednik Radeon HD 8770,
– 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym HDD,
– System Windows 7 64-bit bądź nowszy.

Jak widzicie, wymagania tej odsłony to nie przelewki i nie każdy komputer może sobie z nimi poradzić. Jednakże zapewniamy was, że gra nie otrzymała tylu pozytywnych opinii dlatego, że jest słaba. Produkcja wypuszczona przez szwedzkie studio jest świetne, potrafi przestraszyć i zapewnić wyśmienitą zabawę na wiele godzin.

Oczywiście naszym celem było stworzenie instalatora, który udostępni wam tę grę szybciej niż jakakolwiek wstawka torrent, dlatego po ściągnięciu SOMA Download jedyne, co musicie zrobić, to wybrać folder, gdzie gra ma zostać zainstalowana. Po tym gra zostanie automatycznie scrackowana, wasz oryginalny klucz zostanie automatycznie wprowadzony i nic więcej nie będziecie musieli robić. Jedyne co zostało, to odpalić grę i cieszyć się pełną polską wersją gry! Miejmy nadzieję, że gra spełni wasze oczekiwania i powrócicie na naszą stronę po więcej gier, ponieważ w przyszłości zamierzamy wam udostępnić najnowsze instalki jeszcze szybciej! Powiedzcie o tym znajomym i dołączcie do naszej społeczności!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *