Akcji Nowości

Sniper Ghost Warrior Contracts Download PC – Recenzja

Sniper Ghost Warrior Contracts Download PC tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Sniper Ghost Warrior Contracts Download PC

Sniper Ghost Warrior Contracts Download PC jest już dostępny! pobierzgry24.pl po raz kolejny zaskakuje. W dzisiejszym artykule postanowiliśmy skupić się na przygotowaniu dla was nietuzinkowej gry, jaką jest Sniper Ghost Warrior Contracts. To najnowsza odsłona gry, którą przygotowali dla nas rodacy ze studia CI Games ze wsparciem firmy City Interactive. Instalator pozwoli wam w bezproblemowy i bardzo szybki sposób zainstalować świeżo wydaną grę na waszym komputerze bez potrzeby ściągania programów od firm trzecich, dodatkowych plików czy cracków. Wszystko zostało przygotowane z myślą o naszych fanach. Całość jest oczywiście w polskiej wersji językowej, a prosta instalacja nie wymaga dodatkowych instrukcji. Wystarczy tylko użyć Sniper Ghost Warrior Contracts Download i cieszyć się kompletną wersją najnowszego Sniper Ghost Warriora.

Fabuła gry oraz producent

Jak już wspomnieliśmy, za grę odpowiada polskie studio CI Games. Twórcy rozwijali wszystkie poprzednie wersje gry i za każdym razem zaskakiwali nas świetnie przygotowaną rozgrywką, realistycznym oddaniem konfliktów oraz oczywiście bardzo ciekawie zrealizowaną mechaniką Jeżeli chodzi o samą fabułę, to raz jeszcze wcielimy się w postać strzelca wyborowego. Jeżeli chciałbyś wiedzieć więcej o fabule, sprawdź już teraz co ciekawego gra oferuje dzięki Sniper Ghost Warrior Contracts Pobierz PC !

Gracz jako snajper będzie miał za zadanie przenieść się na Syberię. Tam, producenci przygotowali dla nas szereg misji. Oczywiście większość z tych misji będzie się kończyła na wyeliminowaniu wysoce postawionego oficera bądź innej, z góry określonej osoby. Pamiętajmy jednak, że my jako typowy snajper nie będziemy w stanie pokonać całej armii, a więc kluczem będzie odpowiednie przygotowanie do misji.

Sniper Ghost Warrior Contracts Download
Sniper Ghost Warrior Contracts Pobierz

Sniper Ghost Warrior Contracts Download PC Mechanika gry

Tak jak w poprzednich częściach, tak i w czwartej odsłonie twórcy postanowili zaoferować nam klasyczny widok z pierwszej osoby. Oznacza to, że mamy do czynienia z klasycznym FPSem. To, co jednak wyróżnia tę część od poprzednich, to świat gry. Tym razem nie otrzymamy świata typu piaskownica, w którym mogliśmy bez ograniczeń zwiedzać cały teren. Tym razem twórcy zdecydowali przygotować nam bardziej liniową, aczkolwiek równie interesującą grę, która wciąż oferuje kilka możliwych ścieżek wykonania zadania.

Sniper Ghost Warrior Contracts Download to produkcja, która oferuje ci wszystkie możliwe funkcje i opcje. Jeśli zatem chciałbyś sprawdzić na własne oczy jak ciekawe zamknięte misje z celem określonym na początku mogą być, to ten instalator będzie najlepszym rozwiązaniem.

Pojawiła się jednak pewna nowinka w grze, a są nią tytułowe kontrakty. Za każdym razem jak wyruszamy na misje, gracz otrzymuje kontrakt. W tym kontrakcie ma z góry określony cel główny, za który otrzymuje określoną ilość pieniędzy. Jeśli jednak zdecydujemy się na wypełnienie misji w taki sposób, aby przy okazji zaliczyć cele dodatkowe, to możemy otrzymać premię. Oczywiście kontrakty są wielokrotne, a więc będziemy mogli zbierać dodatkowe pieniążki tak długo jak tylko chcemy.

Sniper Ghost Warrior Contracts Pełna Wersja

Tryby gry

Dzięki Sniper Ghost Warrior Contracts Download możliwe jest zarówno granie w Sniper Ghost Warrior Contracts samemu, jak i przez Internet. Jeżeli mowa o grze dla jednego gracza, to jest to typowa kampania, w której mamy z góry określone cele. Zabawa jednak wygląda nieco inaczej w przypadku trybu wieloosobowego. Tam będziemy mogli podejmować kontrakty na innych graczy i zarabiać spore pieniądze za pozbywanie się celów. Oczywiście za pomocą naszego instalatora możesz zagrać zarówno w tryb jednoosobowy jak i w tryb multiplayer.

Kwestie techniczne

Pod względem jakości, ciężko znaleźć wiele zmian. Jest to oczywiście spowodowane tym, że twórcy postanowili skupić się na jak najlepszej optymalizacji, aby zapewnić graczom najlepsze możliwe odczucia z gry. Z tego właśnie powodu otrzymujemy bardzo dobrze skonstruowaną i zoptymalizowaną grę, która świetnie wkomponowuje się w świat dzisiejszych produkcji. W żadnym razie nie odstaje od innych gier AAA, a co za tym idzie jest to konkretnie dopracowany tytuł. Sprawdźcie jednak wymagania gry zanim skorzystacie z Sniper Ghost Warrior Contracts Recenzja aby upewnić się, że gra będzie działać płynnie.

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i5-4460 3.2GHz lub AMD FX-6350
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon HD 7950
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla Sniper Ghost Warrior Contracts Download :

 • Procesor Intel Core i7-4790 4-Core 3.6GHz lub AMD FX-8350
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 3GB lub AMD Radeon RX 480 4GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 20 GB miejsca na dysku twardym.
 • Sniper Ghost Warrior Contracts Download
 • Sniper Ghost Warrior Contracts Pobierz
 • Sniper Ghost Warrior Contracts Recenzja
 • Sniper Ghost Warrior Contracts do pobrania
 • Download Sniper Ghost Warrior Contracts Pobierz PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *