0

Sniper Elite 4 Download Pełna Wersja PC

Sniper Elite 4 Download

Sniper Elite 4 PC

39,52zł - 86%
Kup Grę

Sniper Elite 4 Pobierz

Sniper Elite 4 Download Pełna Wersja PC od teraz dostępna na naszej stronie internetowej do pobrania całkowicie za darmo:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Sniper Elite 4 Download to kolejna odsłona kultowego Sniper Elite, czwarta już z kolei część tej niesamowicie wciągającej strzelanki, w której wcielamy się w snajpera, by walczyć w najciekawszych miejscach II wojny światowej.

1943 rok, Włochy, Karl Faiburne wraz z żołnierzami włoskiego oporu walczą, aby wyzwolić kraj z rąk faszystów. Dokładnie jak w poprzednich częściach będziemy mieć do dyspozycji Karla Fairburne’a, który zostaje wysłany na Półwysep Apeniński gdzie będziemy wykonywać wymagające ogromnej precyzji misje. Gęste lasy, górskie miasteczka i klasztory, śródziemnomorskie miasta i wiele innych miejsc będzie nam służyć przez cały czas jako pole walki. Mechanika Sniper Elite 4 Download PL skupia się na dużym rozwoju rozwiązań, jakie można było spotkać w poprzednich częściach. W szczególności Sniper Elite III: Afrika.

Sniper Elite 4 DownloadSniper Elite 4 Download Pełna Wersja PC

Sniper Elite 4 Download Pełna Wersja gry informacje , wymagania recenzja:

Do naszej rozrywki została oddana ogromna sandboxowa mapa, co obecnie jest bardzo istotnym czynnikiem sprawiającym, że gracz będzie mógł wykonać misje głowną, jak i te poboczne na wiele sposobów, z wielu lokalizacji. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest dodanie opcji wspinaczki, podciągania i wchodzenia na najdziwniejsze dostępne konstrukcje co w poprzednich częściach nie było możliwe. Sztuczna inteligencja przeciwników znacznie została usprawniona, jak zapewniają programiści Sniper Elite 4 Download nie spotkamy się więcej z bezmyślnym opuszczaniem stanowiska przez przeciwników tuż po strzelaninie. Oczywiście, poziom trudności w każdej chwili można zmienić co na pewno wpłynie na czas reakcji oraz zachowania przeciwnych wojsk.

W grze nie zabraknie na pewno podstawowych, ale jakże istotnych czynników, jakie wpływają na celny strzał; kierunek wiatru, wpływ grawitacji, siła wiatru będą miały wpływ na rozgrywkę bardziej niż kiedykolwiek. Do gry wprowadzona została opcja zerowania lunety, co stanowczo usprawni działania snajpera. Cała rozgrywka nie jest jednak skupiona na zakradaniu się i eliminowaniu przeciwników w ukrycia, dla tych, którzy preferują walki „w zwarciu” także znajdą się odpowiednie bronie w arsenale naszego bohatera. Sniper Elite 4 Download został bardzo porządnie zoptymalizowany, poprawa błędów technicznych, które to występowały przez ograniczenia PS3 zostały trwale usunięte.

Twórcy bardzo starannie działali w zakresie wydajności i oprawy graficznej, przez co gra na pewno sprawi Wam jeszcze więcej przyjemności. Z tego, co słyszymy oficjalnie gra została stworzona na ulepszonej wersji autorskiego silnika Asura Engine, którego mieliśmy do użytku już w poprzednich częściach tej niesamowitej gry. Gra jest dostępna na platformy PC, PS 4 oraz Xbox. Kampanie będziecie mogli podjąć wraz ze swoim kompanem w trybie dla dwóch graczy. Dodatkowo wprowadzone są mapy z ciekawymi potyczkami. Tylko u nas możesz bezpłatnie pobrać tę grę w wielu językach. Pamiętajcie, że nasz instalator do gry Sniper Elite 4 Download jest bardzo prosty w obsłudze, nie wymaga od Was skomplikowanych działań na żadnych platformach typu steam czy tungle.

Jedyne co musisz zrobić, aby zagrać w tę grę jeszcze dziś to pobranie jej z naszego serwera oraz postępowanie zgodnie z instrukcją zawartą w folderze z grą. Nasze gry są zawsze w 100% wolne od wirusów czy innych malware, prędkość pobierania z naszych serwerów obecnie to nawet 150mb/s! Jeżeli jesteście zadowoleni z naszej ciężkiej pracy- nie zapomnijcie zostawić pozytywny komentarz oraz udostępnić naszej strony wśród swoich znajomych, to dla Ciebie żaden problem a wpierając nas- gwarantujesz sobie kolejne świetne produkcje do pobrania totalnie za darmo.

Wymagania sprzętowe do uruchomienia Sniper Elite 4 Pobierz PC:

Minimalne wymagania Sniper Elite 4:

System operacyjny: Windows 7 64-bitowe

Procesor: Intel Core i3-4160 3.6 GHz lub AMD FX-6300

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 480 lub AMD Radeon HD 5870

Pamięć RAM: 6 GB

Wolne miejsce: 20 GB

Rekomendowane wymagania Sniper Elite 4 Download :

System operacyjny: Windows 7 64-bitowe

Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz lub AMD FX-8350

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB lub AMD Radeon R9 380

• Pamięć RAM: 8 GB

• Wolne miejsce: 20 GB

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *