0

Shadow Warrior 2 Download Pełna Wersja PC

Shadow Warrior 2 Download

Shadow Warrior 2 Download Pełna Wersja Gry już u nas z linków które są widoczne na dole :

Shadow Warrior 2 Download to niesamowita gra akcji, która swoją premierę ma 15 października 2016 roku. Jest to sequel gry FPS z 2013 roku. Za tą produkcją stoi nie kto inny jak Flying Wild Hog, studio to, znane jest przede wszystkim z całkiem ciekawej gry akcji, strzelaninki Hard Reset. Grę napędza silnik Road Hog Engine, przez co występuję w rozgrywce bardzo duża ilość ciekawych i dynamicznych efektów wizualnych

Shadow Warrior 2 Pełna Wersja PC

W nowej części, jaką jest Shadow Warrior 2 Download , nasza przygoda rozpoczyna się 5 lat po historii ukazanej w pierwszej części gry, która to została wydana w 2013 z ponad 95% pozytywnymi recenzjami na platformie steam. Sama rozgrywka dużo nie różni się od pierwszej części. Wcielamy się kolejny raz w bohatera Wang, który ponownie za pomocą swych ostrzy i broni palnych zmaga się z przeciwnikami. Już na starcie otrzymujemy umiejętności, które możemy w trakcie rozwoju naszej postaci ulepszać, przez co stają się silniejsze. Umiejętności, o jakich wiemy to; dash, niewidzialność, pchnięcie oraz wyskakujące z ziemi kolce, które przeszywają wrogów w pobliżu co jest wyjątkowo brutalne, ale jakże spektakularne! Do użytku graczy zostaje oddana mapa, która delikatnie odbiega od pierwszej częsci, ponieważ mamy tutaj bardziej otwarty świat co sprawia wrażenie małego sandboxa.

Shadow Warrior 2 Download Pełna Wersja Tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Mapy, na których mamy przyjemność grać generowane są losowo, dodatkowe aspekty wizualne to zmienne warunki atmosferyczne. Na każdej mapie mamy coś nowego do odkrycia- specyficzne dla poziomów ulepszacze, bronie czy inne dodatki do ekwipunku. Dodatkowo do naszego użytku twórcy prezentują szeroką gamę modyfikacji naszego bohatera poprzez dopasowanie broni, zbroi, czy innych przedmiotów dostępnych w grze. Na tę chwilę wiadomo, że do naszej dyspozycji zostanie oddane ponad 70 pozycji broni, co ekstremalnie przerasta liczbę dostępną w pierwszej części. Nie możesz się doczekać rozgrywki? Przewiń na sam dół, gdzie znajdziesz Shadow Warrior 2 Download i ciesz się grą już teraz!

Sama walka podczas rozgrywki ma sprowadzać się do wybrania odpowiedniej broni do danego przeciwnika oraz pozycjonowania naszego bohatera i celności. Jedną cechą wspólną, która występuje w pierwszej, jak i drugiej części na pewno Was ucieszy jest humor, autorzy postarali się i serwują nam na każdym kroku zabawne żarty, a także odwołania do obecnej kultury masowej. Twórcy obiecują, że w trakcie rozgrywki napotkamy wiele dużych i potężnych bossów, demonów, do których zabicia nie wystarczy już sama katana a różne bronie, które zadają inny typ obrażeń niż cięte.

Ciekawostka od twórców jest nowy tryb kooperacji, w którym nawet 4 graczy może jednocześnie uczestniczyć w jednej rozgrywce stając ramie w ramię z przeciwnikami i wykonując wspólnymi siłami misje. Producenci poprawili oprawę audiowizualną czego stanowczo brakowało w pierwszej części Shadow Warrior.

Wiele osób prosiło, żebyśmy udostępnili Shadow Warrior 2 Download do pobrania i w końcu nam się udało, dlatego zachęcamy Was do pobrania tej niesamowitej gry. Zauważyliśmy, że często zostawiacie nam wiadomości lub komentarze odnośnie tego, że czasem nie działa Wam instalator do gry, dlatego przypominamy, jedyne co musicie zrobić po pobraniu naszego pliku to rozpakować go w wybranym folderze za pomocą odpowiedniego programu typu winrar/ zip i uruchomić instalator, klikając prawym przyciskiem myszy „uruchom jako administrator”.

Zaznaczamy, że gra, która u nas możecie pobrać posiada wszystkie dostępne tłumaczenia tj; Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Portugalski i Rosyjski.

Nie pozostało więc nic innego jak pobrać grę, najlepiej ze źródła Shadow Warrior 2 Pobierz PC, który udostępniamy i cieszyć się świetnie przygotowaną grą. Poniżej przedstawiamy wymagania gry, które wasz komputer powinien spełnić.

Wymagania minimalne:

  • Procesor Intel Core i3-560 3.3GHz lub jego odpowiednik AMD Phenom II X4 805
  • Karta graficzna NVidia GeForce GT 730 lub AMD Radeon R7 240 2GB
  • 2 GB pamięci RAM
  • Windows 7 64 bitowy lub nowszy
  • DX 11
  • 15 GB wolnego miejsca na dyskumirror-DOWNLOAD

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *