Akcji Nowości Pełna Wersja Przygodowe Zręcznościowe

Shadow of the Tomb Raider Download PC Pełna Wersja – Recenzja

Shadow of the Tomb Raider Download PC Pełna Wersja - Recenzja

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj, w dzisiejszym artykule zapoznamy Cię z działaniem instalatora Shadow of the Tomb Raider Download PC . Oferowany produkt powstał z naszej inicjatywy by dostarczyć wam pełną wersję gry bez potrzeby aktywacji. Programiści dołożyli wszelkich starań, aby instalator był gotowy tuż po oficjalnej premierze. Grę można znaleźć na platformie STEAM dlatego wprowadziliśmy funkcję automatycznego przypisania gry do zalogowanego konta. Aby gra została prawidłowo przypisana należy wybrać ścieżkę instalacji do odpowiedniego folderu STEAM. Proces instalacji Shadow of the Tomb Raider Download jest dostępny w dwóch językach. Język podstawowy – angielski oraz język polski z profesjonalnym tłumaczeniem. Warto dodać, że nie tylko instalator oferuje tłumaczenie, ale także sama gra dostępna jest w języku polskim. Instalacja w zależności od posiadanego sprzętu komputerowego może trwać od 5 minut do nawet kilkudziesięciu minut. Wszystko uwarunkowane jest od wydajności sprzętu, przede wszystkim dysku przez co zalecane jest posiadanie dysku SSD.

Gameplay :

Shadow of the Tomb Raider Download PC Fabuła:

Shadow of the Tomb Raider to kolejna już część przygodowej gry akcji. Jest to trzecia odsłona serii, która zapoczątkowana została w 2013 roku. Za produkcje odpowiada studio Nixxes Software, które znane jest z Rise of the Tomb Raider. Przed zagraniem w najnowszą część serii warto zapoznać się z poprzednią, ponieważ akcja toczy się po zdarzeniach jakie miały miejsce w 2 części. Naszym głównym zadaniem jest odkrycie tajemnic zakonu Trójcy. Dodatkowym zadaniem, niezwykle istotnym dla Lary Croft, jest poznać co odkrył jej ojciec. Przedstawiony świat przenosi nas do Ameryki Łacińskiej, gdzie przemierzać będziemy kolejne piramidy, dżungle i podziemia. Podczas naszych podróży nasza bohaterka musi uważać, ponieważ z każdej strony czekać może niebezpieczeństwo. Nie tylko przeciwnicy stwarzają dla nas zagrożenie, ale także śmiercionośne pułapki. Lara Croft wyposażona jest w umiejętności survivalu, walki, ale także pływania i nurkowania dzięki czemu zwiedzać może zatopione ruiny w poszukiwaniu odpowiedzi.

Shadow of the Tomb Raider Download PC

Shadow of the Tomb Raider Pobierz PC

Mechanika gry

Shadow of the Tomb Raider Download PC pozwoli nam cieszyć się pełną wersja najnowszej części Tomb Raider. W omawianej produkcji akcje obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, czyli dokładnie tak jak to miało miejsce w poprzedniej części. Fabuła została już opisana, główne cele wyznaczone, warto zatem poznać możliwości jakie stawiają przed nami twórcy. Eksplorowanie świątyń, piramid, ruin, grobowców to codzienność w najnowszej odsłonie. Gra przede wszystkim wymagać będzie od nas czujnego oka i zręczności oraz szybkiej reakcji. Na każdym odcinku piramidy czy grobowca lub innej lokacji możemy łatwo stracić życie przez pułapki bądź przeciwników czy zwierzęta. Nasza bohaterka radzi sobie świetnie zarówno na lądzie jak i w wodzie oraz podczas wspinaczek. Warto łączyć te wszystkie umiejętności by w pełni wykorzystać potencjał Lary Croft. W grze występuje system craftingu, który pozwala nam rozwinąć poszczególne części ekwipunku. Warto wiedzieć, że z pomocą tego systemu zwiększyć możemy pojemność naszego plecaka czy wytworzyć bandaże.

Shadow of the Tomb Raider Download

Shadow of the Tomb Raider Do pobrania

Shadow of the Tomb Raider Download PC Tryby gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Twórcy standardowo już w przypadku produkcji serii Tomb Raider uraczyli nas jedynie trybem dla jednego gracza. Miejmy jednak na uwadze fakt, że produkcja jest dopracowana i zapewni nam zabawę na wiele godzin dzięki rozbudowanemu światu. Oczywiście warto wspomnieć o tym, że sam tryb kampanii dla jednego gracza jest dłuższy, niż w przypadku innych gier. Ponadto, warto odnotować, że możliwe jest dzielenie się osiągnięciami z innymi, co zdecydowanie wpłynie na przyjemność, jaką będziemy czerpać z gry.

Kwestie techniczne

Instalator Shadow of the Tomb Raider Download PC jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym Windows. Warto pamiętać, że gra, która udostępniamy również będzie działać bezproblemowo na omawianej platformie. Oferowana wersja gry posiada polski dubbing, w który wciela się Karolina Gorczyca (po raz trzeci). Na pewno ucieszy to fanów dubbingu, oczywiście oferujemy także oryginalną wersje, która odgrywa Camila Luddington. Shadow of the Tomb Raider to gra, która z pewnością wyróżnia się szatą graficzną. Przesycone lokacje szczegółami zrobią wrażenie na każdym graczu serii. Bardzo wysoka, trójwymiarowa grafika podnosi jednak wymagania jakie trzeba spełnić, aby cieszyć się płynną rozgrywką. Dodatkowo w tym wszystkim bardzo istotna jest ścieżka dźwiękowa. Dodaje ona bowiem charakteru rozgrywce. Przed pobraniem gry zalecamy zapoznanie się ze szczegółowymi zaleceniami, które znaleźć możemy na stronie producenta gry.

Shadow of the Tomb Raider za darmo

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD FX-8320
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 960 2GB lub AMD Radeon R9 380
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-6700K 4-Core 4.0GHz lub AMD Ryzen R5 1600
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 1070 lub AMD Radeon RX Vega 56 8GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Shadow of the Tomb Raider Download PC
 • Shadow of the Tomb Raider Pełna Wersja
 • Shadow of the Tomb Raider Recenzja
 • Download Shadow of the Tomb Raider Pobierz
 • Shadow of the Tomb Raider Pobierz PC

1 Komentarz

 • mleczko 3 listopada 2020

  cudowna gra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *